Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://corelszkolenia.pl     Szkolenia z komunikacji interpersonalnej 5.00 z 5 1
Szkolenia z komunikacji interpersonalnej - http://corelszkolenia.pl
ID w katalogu 15388
Tytuł Szkolenia z komunikacji interpersonalnej
Url http://corelszkolenia.pl
Opis Oficjalna strona internetowa warszawskiej firmy szkoleniowej Corel. Firma specjalizuje się w organizowaniu szkoleń z komunikacji interpersonalnej dla osób prywatnych oraz firm. Do prowadzenia szkoleń wykorzystuje metody opracowane przez znanego naukowca Schulza von Thuna. Na stronie mogą się państwo dowiedzieć szczegółów na temat oferty oraz przeczytać więcej informacji o stosowanych metodach. Znajdą Państwo także bardzo wygodny w użyciu formularz rejestracji na szkolenia. Serdecznie zapraszamy.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe corel   corel szkolenia   komunikacja szkolenie   komunikacja szkolenia
Data Aug 24, 2016
Imię kontaktowe Łukasz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Instytut NLP Coaching
  Instytut NLP Coaching jest organizacją, ktora zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń i coachingu dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Posiada bogatą oferte szkoleń i coachingu m.in.: coaching w biznesie, coaching prywatny, NLP, Time Line Therapy, a także kompleksowy ośmio-etapowy cykl szkoleń w międzynarodowej organizacji ABNLP, ABH, TLT Association. Jeśli potrzebujesz zmotywowania do zdobywania celów, zajrzyj na ta stronę, a na pewno znajdziesz fachowa pomoc i wsparcie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Coach pełen zaangażowania Sebastian Siwy pracuje w mieście Wrocław
  Zapraszamy na stronę internetową trenera rozwoju osobistego Sebastiana Siwego, który pomaga każdemu w dążeniu do spełnienia zawodowego czy w życiu prywatnym. Coaching biznesu jest rewelacyjną formą zdobywania nowych umiejętności w sposób zharmonizowany i dokładnie zaplanowany. Dzięki firmie S-Kontrakt mają Państwo pewność, że cele zawodowe zostaną osiągnięte przy minimalnym nakładzie energii. Jednak rozwój osobisty nie jest zarezerwowany dla kadry kierowniczej, każdy niezależnie od zajmowanego stanowiska może dążyć do doskonałości.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Prawo jazdy w Gdyni
  Szkoła OSK L-ka Gdynia - kursy prawa jazdy kategorii B. Swoim kursantom oferujemy szeroki wybór kursów na prawo jazdy: kurs podstawowy, ekspresowy, indywidualny, rozszerzony. Nasi kursanci:
- otrzymują materiały szkoleniowe
- zdają teoretyczny i praktyczny egzamin wewnętrzny
- mają możliwość opłaty ratalnej bez odsetek
- dostosowany grafik jazd do potrzeb osób, którym zależy na czasie
Nasi kursanci zdają egzaminy śpiewająco a OSK L-ka Gdynia notuje najwyższą zdawalność egzaminów w regionie
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


4. Adgar Ochota ośrodek szkoleniowy w Warszawie
  W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość przeprowadzenia szkoleń, eventów, spotkań, konferencji, prezentacji oraz wielu innych wydarzeń. Jesteśmy jednym z niewielu centrów konferencyjnych, które może się pochwalić aż 9 różnymi salami o łącznej powierzchni 450 metrów kwadratowych. Posiadamy nowoczesny Event Room, którego powierzchnia to aż 176 metrów kwadratowych! Zapraszamy do naszego centrum szkoleniowego. Zachęcamy do odwiedzenia strony adgarochota.pl
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Considero - Assessment Center
  Firma Considero Consulting dostarcza swoim klientom sprawdzone rozwiązania z dziedziny HRM. Nasze działania są zawsze ukierunkowane na realne korzyści dla danej firmy i jej liczne sukcesy. W ofercie budowa modeli kompetencyjnych, programy rozwoju talentów, testy kompetencyjne, systemy ocen pracowniczych, badania opinii i satysfakcji pracowników, badania ankietowe. Ponadto dysponujemy platformą internetową do oceny 360. Wspieramy głównie zarządy firm i działy personalne. Zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0