Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.buli.com.pl     Wywóz odpadów www.buli.com.pl 0.00 z 5 0
Wywóz odpadów www.buli.com.pl - http://www.buli.com.pl
ID w katalogu 15430
Tytuł Wywóz odpadów www.buli.com.pl
Url http://www.buli.com.pl
Opis Buli to działalność skupiona na profesjonalnym wywozie odpadów większości typów. Zajmiemy się zalegającą ziemią, śniegiem, gałęziami, odpadami budowlanymi oraz gabarytowymi. Radzimy sobie poza tym z rozbiórkami domów, bazujemy na usługach sprzątania przestrzeni, strychów, mocno zniszczonych piwnic. Mamy w ofercie wiele kontenerów zoptymalizowanych pod względem cenowym. Nasza firma funkcjonuje głównie w Warszawie i najbliższych miejscowościach. Na życzenie dotrzemy z kontenerem w całym województwie mazowieckim.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Słowa kluczowe wywóz odpadów   wywóz śmieci   kontenery na gruz   wywóz gruzu   kontenery na śmieci
Data Sep 25, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
1. Transport hds w Warszawie
  Opisywana tutaj firma Trans-Raczek specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach transportowych, przede wszystkim takich jak specjalistyczny transport kontenerów. Przy usługach tego typu za każdym razem na pierwszym miejscu powinno być stawiane jak najwyższe bezpieczeństwo – firma ma już wieloletnie doświadczenie w tego typu działalności, dzięki czemu każdy klient będzie mógł tutaj liczyć na stuprocentowy profesjonalizm. Może to być bardzo dobra propozycja dla każdego, kto tylko chciałby nawiązać współpracę z rzeczywiście wykwalifikowanymi osobami, które dzięki użyciu najlepszego sprzętu będą w stanie zapewnić bardzo dobre wyniki jakichkolwiek wykonywanych przez siebie prac.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


2. Przeprowadzki w Szczecinie
  Przeprowadzki oraz transport rzeczy, przedmiotów czy materiałów. Koniec stresu związanego z przenosinami mieszkania, domu czy firmy. Profesjonalnie świadczone usługi, ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży transportowej, utarte szlaki, sprawdzone metody i bardzo szeroki zakres usług. Firma transportowo-przeprowadzkowa Kampatrans oferuje przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Przewóz mebli i dobytku w Szczecinie, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku. Bardzo atrakcyjna oferta finansowa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Przeprowadzki Łódź Rutkowski
  Realizujemy również usługi transportowe, oraz przeprowadzki materiałów wielkogabarytowych, fortepianów, pianin, sejfów, stołów bilardowych. Transport pianin. Oferujemy ochronę przeprowadzanego mienia przez profesjonalna agencję ochrony. U nas sam decydujesz czy do pracowników firmy będzie przygotowanie przeprowadzki czy sam ją przygotujesz. Posiadamy ponad dwudziestoletnie letnie doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat istnienia w branży. Realizujemy transport mebli, sprzętu domowego. Załadunek, rozładunek, demontaż i montaż mebli. Nasze dodatkowe atuty to ubezpieczenie OCP przewoźnika w firmie Warta na kwotę 100.000 USD. Licencja i Certyfikat Przewoźnika.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Cracow Transfers
  Firma Private Cracow Transfers to podmiot o ogromnym doświadczeniu, którego specjalizacją jest organizacja transportu. W jednym miejscu znaleźć można bezpieczny, szybki i punktualny transport do muzeów, na i z lotniska, ale też do dowolnych, wybranych przez klienta atrakcji turystycznych (np. Auschwitz-Birkenau, kopalni Soli w Wieliczce oraz Bochni, Jasnej Góry w Częstochowie, Wadowic, Zakopanego). Więcej szczegółów znajda Państwo na naszej stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe


5. Agro-Transmit - Przeprowadzki w Krakowie
  Firma Agro-Transmit zajmuje się transportem mebli oraz innych przedmiotów użytkowych. Oferujemy również przeprowadzki firm, hal produkcyjnych czy studiów muzycznych. Przeprowadzki wykonujemy na terenie Krakowa i województwa małopolskiego, a także całej Polski. Jedną z naszych usług jest także transport międzynarodowy. Dysponujemy samochodami, które są w stanie przewieźć do 10 ton i 50m3 ładunku. Gwarantujemy, że rzeczy przewożone przez nas są zawsze dokładnie zabezpieaczone przed zniszczeniem oraz szybko dostarczone we wskazane miejsce.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi transportowe
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0