Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl     Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje 5.00 z 5 2
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Outsourcing IT dla małych i średnich firm - siriuspro.pl
  Jeśli szukacie firmy, która będzie mogła zająć się dla Was pozycjonowaniem możecie zdecydować się na propozycje przygotowywane przez naszą firmę. Gwarantujemy Wam ciekawą propozycję w formie usług związanych z dbaniem o stronę internetową, możemy także wykonać dla Was pozycjonowanie. Jeśli zdecydujecie się na ofertę Sirius Pro możecie liczyć na profesjonalną ofertę, dzięki której Wasza strona będzie funkcjonować zdecydowanie lepiej. Posiadamy spore doświadczenie, by zagwarantować klientom pomoc na dobrym poziomie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. prawo jazdy nidzica
  Oferujemy kursy prawa jazdy kat. B oraz kursy doszkalające. Kursantom oferujemy materiały do nauki cenie kursu oraz dogodny system ratalny. Każde szkolenie kończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem wewnętrznym. Kurs podstawowy obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych, oraz 30 godzin zajęć praktycznych. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo: kurs rozszerzony ze zwiększoną ilością godzin praktycznych, kurs VIP dla osób spoza Nidzicy ( z dojazdem do domu kursanta), kurs przyspieszony, dla osób chcących szybko uzyskać prawo jazdy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. BIURO TŁUMACZEŃ LYNX tłumaczenia symultaniczne
  Przedsiębiorstwo LYNX z siedzibą w Bydgoszczy to Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych świadcząca kompetentne usługi z zakresu wykonywania tłumaczeń zwykłych i przysięgłych aż w trzydziestu językach. Firma angażuje jedynie doświadczonych i w pełni wykwalifikowanych profesjonalistów, jacy są najlepszą gwarancją stuprocentowego profesjonalizmu oraz solidności. LYNX oferuje zarówno tłumaczenia pisemne jak i ustne. Zaprząta się również przekładami specjalistycznymi z zakresu takich dziedzin jak: leczenie, chemia, informatyka, prawo, biznes czy technika. LYNX to solidna i przykładna firma, zapewniająca swoim klientom wysoką jakość obsługi, terminową realizację zamówień, a również bardzo atrakcyjne ceny. Wszystkie osoby zaciekawione poznaniem szczegółowych informacji dotyczących prezentowanej oferty serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkoła językowa - Speakers Corner
  Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalistycznych kursów językowych w Tarnowie.
Szkoła językowa Speakers Corner prowadzi kursy angielskiego, kurs niemieckiego, kurs włoskiego i wiele innych. Nauka prowadzona jest w małych kilkuosobowych grupach. Każda osoba która chce skorzystać z kursów traktowana jest indywidualnie, do każdego kursanta dobieramy odpowiednią metodę nauczania. Zapraszamy młodzież, dzieci i dorosłych.
U nas możesz także skorzystać z usługi tłumaczeń specjalistycznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Małopolskie


5. Obóz kitesurfingowy
  SurfPoint to profesjonalna windsurfingu i kitesurfingu, która dysponuje niezaludnionym akwenem wodnym w Jastarni na Helu. Szkoła zapewnia bardzo profesjonalnych i doświadczonych instruktorów, najlepszej klasy sprzęt do windsurfingu i kitesurfingu, jak również ciekawy program szkoleń i kursów dla dzieci i dorosłych, który zapewnia efektywną naukę i zabawę. Na stronie internetowej firmy zaprezentowane zostały aktualne plany na 2014 rok. Zapraszamy na stronę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0