Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl     Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje 5.00 z 5 2
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Nauka jazdy Marki
  Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji każdego ucznia. Cierpliwa i przyjazna postawa instruktorów sprawia, że nauka jazdy staje się prawdziwą frajdą. Dzięki nam każdy ma szansę stać się mistrzem kierownicy! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii B, szkolimy na nowych samochodach Toyota YARIS 1,33 (silniki benzynowe jak w samochodach egzaminacyjnych - nie diesle!!!), szkolenie praktyczne tylko po trasach egzaminacyjnych (dojazd gratis!)
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs na wózki widłowe
  Obejmująca zasięgiem działania takie miasta, jak Katowice, Tychy, Łódź, Piotrków Trybunalski, Sieradz, czy też Kraków firma JGL Logistics specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń na wózki widłowe, HDS-y oraz podesty ruchome. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, zatrudnia także wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców i trenerów. Gwarantuje klientom usługi na najwyższym poziomie, jak również i atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Szkoła jazdy Nowy Sącz, prawo jazdy Nowy Sącz, nauka jazdy Nowy Sącz
  Nauka jazdy Nowy Sącz. Zapewniamy szkolenie kierowców w Nowym Sączu. Ośrodek szkolenia kierowców oferuje kurs na prawo jazdy. Nasze materiały do nauki jazdy ułatwią ci opanowanie materiału. Z nami łatwo i szybko zdobędziesz prawo jazdy.

W naszej szkole często można spotkać się z ciekawymi promocjami dla naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka szkoleniowego w Nowym Sączu. ZAPRASZAMY
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Kursy masażu
  Akademia Stylu i Urody oferuje szereg kursów z zakresu kosmetyki i wizażu, a także najpopularniejsze ostatnio wśród naszych słuchaczy kursy masażu. Firma zajmuje się szkoleniami od 10 lat, co popierają liczne rekomendacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Konferencje, Miejsca konferencyjne- łatwe wyszukiwanie na mapie
  twojekonferencje.pl jest serwisem stworzonym z myślą o osobach które poszukują miejsca na zorganizowanie szkolenia, konferencji czy pobytu integracyjnego.
Cały pomysł serwisu nakierowany jest na łatwość znalezienia poszukiwanego obiektu z uwzględnieniem jego położenia geograficznego, wielkości jego przestrzeni konferencyjnej czy dodatkowych atrakcji.
Wierzymy, że zastosowana w serwisie mapa obiektów w szybki sposób pozwoli Państwu odnaleźć hotel lub ośrodek, w którym będą mogli Państwo zorganizować spotkanie biznesowe w najbardziej korzystnym dla Was miejscu w Polsce.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0