Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl    
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Dane osobowe
  W propozycji firmy JDS Consulting znajdują się wszystkie zajęcia, które dotyczą ochrony najistotniejszych danych, jakimi są dane osobowe. Organizujemy seminaria, liczne kursy, a także szkolenia zamknięte dla ekip pragnących nabywać wiedzę w swoim gronie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Szkoły jazdy Reda
  Jankar to działający od 2002 roku ośrodek szkolenia kierowców, który swoją siedzibę główną ma w miejscowości Reda w województwie pomorskim. Kandydaci na kierowców mogą zapisać się na kursy na prawo jazdy w takich kategoriach, jak AM, A1, A2 A, B, B-automat, C, D oraz E. Poza tym ośrodek szkolenia kierowców Jankar zajmuje się też organizowaniem i przeprowadzaniem kursów dedykowanych dla kierowców zawodowych. W tej grupie usług klienci mogą liczyć przede wszystkim na kwalifikacje wstępne oraz szkolenia okresowe.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Kbedu.pl
  Firma, która przykłada dużą wagę do oferowanych przez siebie produktów na pewno zasługuje na specjalne wyróżnienie, a tak się dzieje na przykład z firmą Knowledge Brasserie. W ofercie posiadają produkty, które powstały przez wybitnych ludzi, którzy są jednocześnie ekspertami w swojej branży. W ofercie znajdują się wyłącznie te produkty, które zasługują na to by znaleźć się w edukacyjnych delikatesach. Warto już teraz sprawdzić więcej informacji na stronie www.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. HintMine - szkolenia VBA, Excel, tworzenie makr, sql, oracle
  Nasze szkolenia prowadzimy od siedmiu lat, specjalizujemy się w kursach VBA ale realizujemy również szkolenia z całego zestawu innych programów choćby średnio zaawansowane szkolenie z arkusza kalkulacyjnego Excel. Moduł ten będzie idealny dla osób które mają podstawową wiedzę na temat Microsoft Excel ale chcą poznać efektywne sposoby na wykorzystanie narzędzi takich jak symbole, tytuły i obszary wydruku, autosumowanie, filtry zaawansowane, tabele przestawne i wiele innych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. http://kire.pl
  Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji, mający siedzibę w Krakowie, przy ulicy Wielickiej 57/34, zapewnia wsparcie dla nauczycieli, którzy chcą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach naukowych. Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem kursów kwalifikacyjnych, kursów doskonalących, kursów językowych, kursów instruktorskich oraz szkoleń dla nauczycieli i rad pedagogicznych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, dostępnymi na stronie internetowej kire.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0