Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl     Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje 5.00 z 5 2
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. hello :) Bydgoszcz Akademia Języka Angielskiego
  Szkoła Językowa hello :) w Bydgoszczy prowadzi kursy na wszystkich poziomach. Pod czujnym okiem nauczyciela, który posiada doświadczenie w nauczaniu, a także ukończył odpowiednie warsztaty i kursy, uczniowie rozwijają kompetencje językowe. W szkole hello :) Bydgoszcz dzięki kreatywnym i ciekawym zajęciom uczeń bardziej angażuje się w naukę i łatwiej przyswaja materiał . Szkoła Językowa hello :) oferuje także tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. W szkole hello :) tłumaczenia wykonują wykwalifikowani tłumacze. Szkoła Językowa hello :) Bydgoszcz to gwarancja sukcesu i przyjemna, efektywna nauka.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Business Communication Group Sp.z o.o.
  Business Communication Group Sp. z o.o. z siedzibą w Pile prowadzi działalność na terenie całego kraju. B.C.Group sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu, począwszy od doradztwa, poprzez szkolenia i consulting, na usługach i sprzęcie informatycznym kończąc.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Internet > Reklama i marketing


3. Nadzór i szkolenia BHP
  Firma Centrum EM-PARTNER współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom usług w zakresie windykacji sądowej i przesądowej, prawa handlowego i gospodarczego, prawa energetycznego, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych itp. Swoim kontrahentom zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy oraz indywidualne podejście. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu podanym na stronie em-partner.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl
  Chcesz, aby Twoje dziecko dobrze zdało egzamin maturalny? Warto więc zapisać je do Centrum Edukacji, celem którego jest odpowiednie przygotowanie do matury. Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani nauczyciele, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają uczniów na drodze do sukcesu. Naszą ofertę edukacyjną, psychologiczną oraz eventową kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży, lecz także do osób dorosłych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Szkolenia bhp online - i-szkoleniabhp.pl
  Powstaliśmy wiele lat temu. W ofercie naszej firmy znajdziecie szkolenia internetowe BHP dla pracowników biurowych. Zapraszamy na szkolenia BHP internetowe już od 29 złotych za osobę. Każde szkolenie jest przygotowane w sposób profesjonalny, wygodny i zgodny z prawem. W ofercie firmy można znaleźć między innymi szkolenia online oraz okresowe. Szybko, efektownie i skutecznie. Już dziś poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z naszym doradzą. Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0