Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl     Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje 5.00 z 5 2
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkolenia 3ds max Wrocław
  Pełna oferta szkoleń z komputerowego wspomagania projektowania, dostępnych dla wszystkich zainteresowanych. Kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży, wdrożenia i przeszkolenia z programów do komputerowego wspomagania projektowania firmy Autodesk. W naszej firmie kierujemy się celami i potrzebami naszych klientów dostarczając im najbardziej nowoczesne i niezawodne narzędzia do projektowania. Dzięki dużej różnorodności oprogramowanie to zaspokaja potrzeby każdej branży projektowej. Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, zawsze służymy pomocą i radą.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Trener personalny kurs - pakis.pl
  Jednostka edukacyjna PAKiS to Polska Akademia Kultury i Sportu. Aby pracować w fitness klubach, ośrodkach sportowych czy rekreacyjnych oraz siłowniach, warto odbyć u nas kursy instruktorskie czy kursy trenerskie. Proponujemy również pożyteczne kursy menedżerskie, które odbyć można poprzez szkolenia e-learningowe za pośrednictwem naszej strony www.pakis.pl. Proponujemy różne rodzaje kursów, np.: kurs instruktora tańca, kurs dietetyki i suplementacji, kurs instruktora tenisa ziemnego, kurs instruktora kulturystyki.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Kursy językowe
  Na dzień dzisiejszy znajomość języka angielskiego w wersji użytkowej to całkowita podstawa. Poza tym, żeby zwiększyć własne horyzonty z działalnością firmową przydało by się znać ten język również od bardziej specjalistycznej strony. Właściwym wyborem jest tylko angielski w biznesie! Nasza szkoła językowa to nie tylko specjalizująca się jednostka do spraw zaawansowanego jezyka angielskiego, ale także duży zespół nauczycieli pomagających w nauce online.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kurs szybkiego czytania
  Z referencji, jakie zostawiają uczestnicy kursów szybkiego czytania dowiadujemy się, że szybkie czytanie dla wielu współczesnych czytelników jest koniecznością. Właśnie dzięki tej umiejętności, łatwiej można wywiązywać się z obowiązków w szkole lub w pracy. Szybkie czytanie umożliwia skrócenie czasu jaki poświecamy na czytanie różnych tekstów.
Jeżeli zastanawiamy się nad uczestnictwem w stacjonarnym kursie szybkiego czytania pomocne może być zapoznanie się z opiniami osób, które ukończyły takie szkolenie. Na przykład możemy je znaleźć w serwisie Jana Ciska. Proponuje on kurs szybkiego czytania w Warszawie. Jan Cisek jest sprawdzonym trenerem szybkiego czytania z wieloletnim stażem. Zapraszamy do lektury informacji z jego strony internetowej i do rozważenia decyzji o podjęciu nauki szybkiego czytania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli
  Na omawianej witrynie można znaleźć różnego typu wiadomości, przydatne przede wszystkim dla pracowników wielorakich szkół, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zainteresować wiele osób wchodzących na witrynę są szkolenia dla dyrektora szkoły, które są tworzone według wytycznych sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Dla przyszłego dyrektora lub wicedyrektora przytaczany kurs będzie bez wątpienia zadowalającym i użytecznym – nie można zapominać, że jedynie szkolenia oświatowe spełniające odgórne warunki pomogą w wygraniu oczekiwanego awansu. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy posiadać podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy na stanowisku nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim zakresie nie tylko potrzebne przedmioty, ale także sporo zajęć wspierających, pomocnych w pracy dyrektora – osoby, które będą uczestniczyć w kursie poznają m.in. podstawy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie placówką oświatową, praktykę kierowniczą czy zagadnienia dotyczące promocji szkoły. Warto wiedzieć, że w przypadku starań na dyrektora przydatne są jedynie kursy dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają urzędowe wymagania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0