Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl     Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje 5.00 z 5 2
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Tłumaczenia norweski
  Tłumaczenia Centrum Językowego Futura to ciekawa propozycja dla wszystkich firm i osób fizycznych wymagających profesjonalnych tłumaczeń języka norweskiego. Centrum Językowe Futura specjalizuje się w wykonywaniu tłumaczeń z różnych branż i dziedzin nauki. Lektorzy i tłumacze firmy Futura realizują przekłady instrukcji obsługi, tłumaczenia medyczne oraz z szeregu innych dziedzin. Za usługę możemy zapłacić za pośrednictwem przelewu lub płatności elektronicznej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. TOTU - Szkoła rysunku
  Interesujesz się szeroko zakrojonym rysunkiem i chcesz się w dalszym ciągu rozwijać w tym kierunku? Jeśli tak nasze warsztaty na pewno będą Ci bardzo pomocne. Wszystkich miłośników kreślarstwa zapraszamy na szkolenie do szkoły rysunku TOTU z placówkami w Warszawie i Krakowie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy na wielu profilach, w tym architektura, architektura krajobrazu, wzornictwo, architektura wnętrz, protektorowanie ubioru i rysunek klasyczny. Gwarantujemy, że w TOTU Twoje rysunki staną się znacznie bardziej realistyczne.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Turystyka i rekreacja, studia podyplomowe
  Wyższa szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa zaprasza na studia podyplomowe dla nauczycieli.Szkoła turystyczna. U nas kształcenie jest stale na bardzo wysokim poziomie. Prowadzimy nabór na studia stacjonarne a także podyplomowe. Studia zawodowe dla audytorów wewnętrznych, prowadzone w oparciu o harmonogram ustalony przez Ministra Finansów i o przepisy wykonawcze w sprawie przeprowadzania audytu wewnętrznego. Najlepsza kadra wykładowców pomoże w osiagnięciu wyższych kwalifikacji. Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa - Szansą dla Ciebie. Studia turystyka, studia podyplomowe, zarzadzanie studia. Zapraszamy na studia podyplomowe tuystyka i rekreacja. Nasza szkoła hotelarska edukuje na najwyzszym poziomie. Wyznacznikiem studiów jest tworzenie kadr do prowadzenia baz turystycznych. Mam nadzieję, że studia na naszej Uczelni będą dla Państwa okresem konstruktywnego wysiłku a zdobyte wykształcenie przyczyni się do wprowadzenia w życie Państwa planów. Staramy się modernizować program edukacji, aby był w rzeczy samej współczesny i sprostał obecnym nurtom kształcenia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Http://discoverteam.pl/
  Discovery Team jest firmą szkoleniową założoną w 1995 roku. Zapraszamy wszystkie korporacje, uczelnie i instytucje państwowe, które chcą budować zespół przez szkolenia i mądrą integrację. Opracowujemy szkolenia oparte na analizie konkretnego problemu i sposobach jego rozwiązania. Opracowaliśmy także szereg gier biznesowych, które wplatamy w nasze spotkania. Dostępne szkolenia tematyką obejmują np. coaching zespołowy, kreatywność, mądrą integrację, myślenie strategiczne, przywództwo w zespole, zarządzanie przez cele, miękkie umiejętności w zarządzaniu projektem, efektywność zespołową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Certyfikacja - obac.com.pl
  OBAC od 20 lat nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu certyfikowania wyrobów. Prowadzi także szkolenia w ramach Akademii OBAC, które skierowane są zarówno do kadr, jak i pracowników wielu organizacji i instytucji. Sprawdza zgodność wyrobów z dyrektywami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Specjalizuje się w takich branżach, jak: automotive, lotnictwo, stocznia, górnictwo. Sprawdza również place zabaw oraz sprzęt sportowy pod kątem ich zgodności.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0