Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl    
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. archiCEL - korepetycje z rysunku odrecznego,cykl przygotowań pod egzaminy na architekturę
  Zajęcia prowadzone są od września maksymalnie w 6-8 osobowych grupach (4 godziny zegarowe) zakończone 2 tyg plenerem rysunkowym ( 8h dziennie).
Osoby zdające egzamin w danym roku szkolnym (klasy maturalne) mają do wykorzystania 40 godzin w miesiącu, pozostali 20 godzin.
Pomimo zajęć w grupach do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.
Egzaminy w różnych miastach różnią się od siebie, my specjalizujemy się w tematykach egzaminów do takich miast jak: Kraków, Wrocław, Gliwice, Łódź, Opole, Kielce, Poznań, Białystok, Lublin,Rzeszów, Gdańsk,
Zajęcia prowadzone są dla osób ze szkół gimnazjalnych (III klasy) oraz ponadgimnazjalnych ( I, II, III klasy ).
Uczymy rysunku od podstaw, dlatego nie musisz posiadać zdolności rysunkowych ani żadnego wcześniejszego przygotowania plastycznego.

Naszym zadaniem jest wykształcenie w Was myśli przestrzennego patrzenia, poczucia estetyki powiązanego z zasadami konstrukcji perspektywicznej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Szkoła Jazdy ELKRYS Bydgoszcz
  Szkoła Jazdy ELKRYS Bydgoszcz, to stosunkowo młody ośrodek szkolenia kierowców, ale przez to ceniący sobie każdego klienta. Posiadamy duże doświadczenie zdobyte w innych ośrodkach nauki jazdy, które zajmują wysokie miejsca w rankingach zdawalności WORD.
Kursy nauki jazdy prowadzimy profesjonalnie, w miłej atmosferze i zawsze dobrej cenie. Zależy nam, aby Szkoła Jazdy ELKRYS Bydgoszcz była pozytywnie postrzegana przez swoich kursantów, dlatego każdego klienta staramy się traktować indywidualnie. Cieszy nas fakt, że jako bydgoski ośrodek nauki jazdy tak często jesteśmy polecani przez byłych kursantów. Najlepszym tego dowodem jest stale rosnąca ilość osób chcących uczyć się w naszej szkole jazdy.
W Szkole Jazdy ELKRYS Bydgoszcz jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów, aby ułatwić im zdanie egzaminu państwowego. W przyszłości planujemy również rozszerzyć naszą działalność o szkolenie kierowców z pozostałych kategorii.
Zapewniamy nowoczesną salę wykładową oraz wszelkie pomoce dydaktyczne.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w Szkole Jazdy ELKRYS Bydgoszcz.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


3. Mentes - szkoła językowa w Grójcu
  Szkoła Mentes przygotowałai kursy dla dzieci prowadzone w formie gier i zabaw. Przyjmuje także przedszkolaków. Młodzież przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Dorośli mają do wyboru szereg opcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia prowadzi native speaker z USA bądź Wielkiej Brytanii. W naszej szkole pracują tylko doświadczeni lektorzy. Oferujemy szereg zniżek w tym dla dzieci i młodzieży. Uczymy w małych grupach. Zapewniamy bardzo niskie ceny i wspaniałe warunki.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Altkom Akademia S.A.
  Chcesz w swej firmie lub instytucji przeszkolić pracowników z nowej dziedziny lub też związanej z ich tematyką pracy? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś zobaczyć ofertę przygotowaną przez Altkom Akademię. Jest to profesjonalna firma, która od 20 lat oferuje fachowe szkolenia z zakresu finansowości, biznesu, prawa, księgowości. Dysponuje ona ośrodkami szkoleniowymi w kilku miastach w kraju, a także przeprowadza szkolenia w siedzibach swych klientów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Ivora - Informatyka i Zarządzanie
  Ivora Cambridge Education Centre jest ośrodkiem szkoleniowym kształcącym ludzi dorosłych. Ivora osiągnęła doskonałe rezultaty w szkoleniu i dokształcaniu osób dorosłych w dziedzinie IT i zarządzania.
Szkolenia w Ivora wyróżniają: własne sale szkoleniowe, własny sprzęt- iMac, nowoczesne oprogramowanie (programy graficzne Adobe CS4) oraz indywidualne podejście do uczestników szkolenia.
System szkoleń Ivora sprawdził się w wielu państwach na świecie. Zaufaj Ivora już dziś. Zapisz się na szkolenie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0