Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl    
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Kurs BHP
  Szkolenia bhp, czyli bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze. W pracy jest wiele ważnych elementów, a najwięcej dba się o to, by zarobić jak najwięcej pieniędzy i wykonywać dobrze swoje zadania. Jednak nie powinno się zapominać o bezpieczeństwie pracy.W serwisie znajdziesz informacje dotyczące szkoleń BHP oraz kursów. Szkolenia te są niezwykle ważne, gdyż pozwalają na bezpieczną pracę. Ich zadaniem jest przede wszystkim przekazanie ludziom informacji na temat bezpieczeństwa pracy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kompatybilność elektromagnetyczna emc
  Powstaliśmy znaczny czas temu. Jesteśmy renomowaną i niezależną firmą, która działa w obrębie kompatybilności elektromagnetycznej. Oferujemy szkolenia EMC, konsultacje EMC, usługi EMC. Wszystkich klientów traktujemy z należytą uwagą i szacunkiem. Każde zadanie wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie. Doradzamy, podpowiadamy i szkolimy. Znamy się na swojej branży, a w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej, poprzez lata pracy, zdobyliśmy ogromną wiedzę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego
  Centrum Doskonalenia Zawodowego oferuje wiele atrakcyjnych kursów i szkoleń w formie e-learning, które podnoszą kwalifikacje i zwiększają szanse absolwentów na rynku zawodowym. Zaświadczenia ukończenia naszych kursów wydawane są na drukarkach MEN i ważne są na terenie całej UE. Absolwenci CDZ znajdują zatrudnienie w urzędach, sektorze bankowym, prywatnych przedsiębiorstwa. W aktualnej ofercie Dolnośląskiego Centrum Doskonalenia Zawodowego dostępne są m.in. kursy: kierownika wycieczek, animatora czasu wolnego, rezydenta biura turystycznego, pilota wycieczek, przedstawiciele handlowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, spedytora, telemarketera czy konsultanta ślubnego.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli
  Na omawianej witrynie można znaleźć różnego typu wiadomości, przydatne przede wszystkim dla pracowników wielorakich szkół, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zainteresować wiele osób wchodzących na witrynę są szkolenia dla dyrektora szkoły, które są tworzone według wytycznych sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Dla przyszłego dyrektora lub wicedyrektora przytaczany kurs będzie bez wątpienia zadowalającym i użytecznym – nie można zapominać, że jedynie szkolenia oświatowe spełniające odgórne warunki pomogą w wygraniu oczekiwanego awansu. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy posiadać podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy na stanowisku nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim zakresie nie tylko potrzebne przedmioty, ale także sporo zajęć wspierających, pomocnych w pracy dyrektora – osoby, które będą uczestniczyć w kursie poznają m.in. podstawy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie placówką oświatową, praktykę kierowniczą czy zagadnienia dotyczące promocji szkoły. Warto wiedzieć, że w przypadku starań na dyrektora przydatne są jedynie kursy dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają urzędowe wymagania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Szkoła angielskiego w Bydgoszczy - English Is Easy
  Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest znajomość języków obcych? Swoją przygodę z nauką warto zacząć od angielskiego. To stosunkowo prosty język, dlatego coraz więcej szkół oferuje zajęcia - angielski dla dzieci. Najmłodsi mogą uczyć się poprzez zabawę, a poznawanie kolejnych zwrotów sprawia im niemałą frajdę.
Dużym zainteresowaniem cieszą się również specjalistyczne kursy językowe, np. business english. Nasza szkoła oferuje zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nudną teorię przekazujemy w sposób ciekawy, a w wiedzy stawiamy przede wszystkim na jej praktyczne zastosowanie. Angielski Bydgoszcz - tylko z nami!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0