Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl     Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje 5.00 z 5 2
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Akademia Języka - Szkoła Językowa Warszawa - www.akademiajezyka.edu.pl
  Jesteśmy kameralną, nie sieciową jednostką edukacyjną. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy profesjonalizm nauczycieli i najlepsze metody nauczania. Proponujemy: małe grupy (5-9 osób), przygotowanie do MATURY (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, bezpłatne konsultacje językowe, szkolenia indywidualne, szkolenia dla firm oraz atrakcyjny system zniżek. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Berensona 8C.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


2. Szkoły policealne
  Młodzi miłośnicy aranżacji wnętrz i przyszli projektanci nie musza dziś długo szukać szkoły, która w sensownym czasie da im podstawy do wykonywania wymarzonego zawodu. Jednym z kierunków szkoły policealnej zrzeszonej w ROE jest właśnie Studium aranżacji wnętrz, które przygotowuje do projektowania wnętrz obiektów użyteczności publicznej, mieszkań i domów. Słuchacze poznają zasady projektowania, uczą się sztuki designu w architekturze a także zdobywają wiedzę z dziedziny wzornictwa przemysłowego i z zakresu historii sztuki. Roczna nauka w trybie zaocznym kończy się uzyskaniem świadectwa.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Po niemiecku
  W ramach naszej strony internetowej poniemiecku.com oferujemy naszym użytkownikom dostęp do szerokiego zakresu materiałów pozwalających na naukę języka niemieckiego. Nasza strona pozwala zapewnić między innymi porady jak pisać po niemiecku wypracowania. Na naszej stronie zapewniamy materiały dla uczniów przygotowujących się do matury z języka niemieckiego. Jednocześnie oferujemy liczne porady dla osób szukających pracy w Niemczech. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Robex - Nauka jazdy Kraków
  Nowe samochody i motocykle, własny plac manewrowy oraz lata doświadczenia to cechy, które kształtują zadowolenie setek kursantów. Zapisz się na kursy prawa jazdy w Robex i zdobądź prawo jazdy za pierwszym razem.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Nauka jazdy Rybnik
  Witryna profesjonalnej szkoły jazdy prowadzi kursy dla wszystkich zainteresowanych, których ciekawi nauka jazdy Rybnik. Ośrodek zatrudnia prawdziwych fachowców w swojej dziedzinie. Nauka przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, a wysoka zdawalność egzaminów końcowych zapewnia wysoki prestiż i renomę firmy na śląskim rynku. Na witrynie umieściliśmy dokłądny cennik i terminy kursów. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0