Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.pravnik.pl    
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 2 głosach
Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje - http://www.pravnik.pl
ID w katalogu 15468
Tytuł Testy na aplikacje - Pravnik - interaktywny system nauki i powtórek - testy na aplikacje
Url http://www.pravnik.pl
Opis Serwis internetowy Pravnik ułatwia naukę do egzaminu na aplikację adwokacką i radcowską, poprzez generowanie pytań testowych z praktycznie wszystkich dziedzin prawa, w szczególności z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa konstytucyjnego. Idea serwisu polega na rozwiązywaniu testów i regularnych powtórkach, serwowanych w oparciu o algorytm wykorzystujący tzw. krzywą zapominania. Korzystanie z serwisu zwiększa efektywność nauki, skraca czas potrzebny na przygotowanie się do egzaminu i zwiększa szanse na powodzenie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe testy na aplikacje   testy na aplikację adwokacką   testy na aplikację radcowską   testy prawnicze
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Adam
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl
  Chcesz, aby Twoje dziecko dobrze zdało egzamin maturalny? Warto więc zapisać je do Centrum Edukacji, celem którego jest odpowiednie przygotowanie do matury. Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani nauczyciele, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają uczniów na drodze do sukcesu. Naszą ofertę edukacyjną, psychologiczną oraz eventową kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży, lecz także do osób dorosłych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. angielski dla firm
  Firma Junique prowadzi szkolenia językowe w firmach - angielski dla firm. Zajęcia odbywają się wyłącznie z lektorami Native Speaker w małych grupach.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Paznokcie
  Szkoła stylizacji paznokci NEW NAILS w Warszawie organizuje profesjonalne kursy i szkolenia kosmetyczne o tematyce stylizacja paznokci, paznokcie, przedłużanie paznokci, zdobienie paznokci. Oferujemy bogate szkolenia zawodowe: kursy stylizacji paznokci 120 godzin, kursy stylizacji paznokci 80 godzin oraz kursy stylizacji paznokci 40 godzin. Dla profesjonalistów mamy program podnoszenia kwalifikacji z nowości w stylizacji paznokci: paznokcie Russian Style, paznokcie EDGE, manicure hybrydowy i manicure japoński (nowość roku 2010). Zapraszamy do zapoznania się i zapisu na kurs.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Po niemiecku
  W ramach naszej strony internetowej poniemiecku.com oferujemy naszym użytkownikom dostęp do szerokiego zakresu materiałów pozwalających na naukę języka niemieckiego. Nasza strona pozwala zapewnić między innymi porady jak pisać po niemiecku wypracowania. Na naszej stronie zapewniamy materiały dla uczniów przygotowujących się do matury z języka niemieckiego. Jednocześnie oferujemy liczne porady dla osób szukających pracy w Niemczech. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Prawo jazdy Kraków
  Ośrodek Szkolenia Kierowców - Autosalwator. Nauka jazdy Kraków w pobliżu pętli komunikacji miejskiej - Ośrodek nauki zaprasza na kursy - prawo jazdy Kraków, ul. Kościuszki 54. Ośrodek szkoleniowy - bezstresowe i rzetelne szkolenia w Krakowie. Zapraszamy na kompleksowy kurs nauki jazdy - Kategoria A i B. Szkolimy w komfortowych warunkach i w małych grupach. Na krakowskim Salwatorze skuteczne oraz bezstresowe kursy i szkolenia. Wysokiej jakości materiały dydaktyczne, bezpłatny egzamin wewnętrzny, bezpłatne badania lekarskie - gwarantujemy wysoką zdawalność. Wysoka jakość świadczonych usług. Profesjonalny kurs w krótkim terminie i na nowoczesnym sprzęcie - Toyota Yaris.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0