Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.edg-sa.pl    
EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu - http://www.edg-sa.pl
ID w katalogu 15476
Tytuł EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu
Url http://www.edg-sa.pl
Opis Biuro rachunkowe EDG w Poznaniu świadczy usługi księgowe z zakresu m.in. prowadzenia księgowości, cen transferowych, audytu finansowego i innych. Zajmujemy się identyfikacją podmiotów powiązanych zgodnie z przepisami regulującymi kwestię cen transferowych, sporządzamy dokumentacje podatkowe, weryfikujemy dokumentacje klienta, sporządzamy analizy porównawcze oraz politykę cen transferowych.
Firma proponuje badanie skonsolidowanych i jednostkowych sprawozdań finansowych oraz usługi z zakresu due diligence. Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe audyt finansowy   usługi księgowe   poznań   biuro rachunkowe   badanie sprawozdania finansowego   ceny transferowe   dokumentacja podatkowa   księgi rachunkowe   księgowość
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Właściciel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Biuro Rachunkowe Jolanta Gudemajer
  Dzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:

* oszczędność czasu,
* zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych,
* doradztwo z zakresu podatków,
* gwarancję jakości świadczonych usług,
* terminową realizację zadań
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


2. PIT 2011 Program
  PIT za rok 2011 należy rozliczyć do końca kwietnia 2012. Wyjątkiem jest PIT28, na którym rozliczają się ryczałtowcy – do 31 stycznia 2012. Program do PIT 2011 jest sposobem na szybkie rozliczenie podatku. To sprawdzona i bezpieczna aplikacja rozliczająca podatek PIT za 2011 rok, została przygotowana przez specjalistów i zebrała wiele pozytywnych opinii, w tym Instytutu Polskiej Księgowości. Użytkownik sam wybiera sposób składania PITu: przez Internet lub np. osobiście po wydrukowaniu. Funkcja Kreatora PIT ułatwi rozliczenie szczególnie tym, którzy nie mają pewności co do właściwego formularza PIT2011. Pobierz i rozlicz się od razu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


3. Kadry prowadzenie
  Każda firma bądź osoba prywatna - z Piaseczna oraz okolic, która jest mocno zainteresowana profesjonalnymi usługami księgowo-podatkowymi, jak najbardziej powinna skontaktować się z Biurem Finansowym SIGMA. Jesteśmy doświadczonymi księgowymi, którzy zdołali utrzymać się na powierzchni ziemi już 23 lata. To, a do tego nasze umiejętności oraz podejście powodują, że jesteśmy bardzo dobrym wyborem dla wymagających. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. Pityprogram.com.pl
  Masz dość poświęcania wielu godzin na wypełnianie deklaracji podatkowej? Chętnie pomożemy Ci skrócić ten czas do kilkunastu minut. Udostępniamy program automatycznie uzupełniający zeznanie. Dzięki łatwej obsłudze oraz zintegrowanej pomocy, zapewniamy, że zostanie ona uzupełniona szybko i bezbłędnie. Istnieje możliwość powrócenia do wcześniejszej strony i naniesienia poprawek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej już dziś i złożenia zeznania podatkowego szybko i bezproblemowo jak nigdy dotąd.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. Rejestracja firmy w US
  Opublikowane w serwisie online ABC Firma artykuły oraz porady dotyczą prowadzenia działalności gospodarczej. Internauci dowiedzą się więc między innymi o tym, co to jest PKD i w jaki sposób je wybrać, czy też jakie formalności wiążą się z założeniem spółki czy też jednoosobowej działalności gospodarczej. Ponadto dzięki poradom ekspertów internauci mogą sprawdzić, jak prawidłowo rozliczyć się z pro formy, czy też jaki powinien być prawidłowy termin wystawienia faktury. Dostępne są też informacje o powstaniu obowiązku podatkowego w 2014 roku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0