Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.edg-sa.pl     EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu 0.00 z 5 0
EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu - http://www.edg-sa.pl
ID w katalogu 15476
Tytuł EDG - ceny transferowe, usługi księgowe w Poznaniu
Url http://www.edg-sa.pl
Opis Biuro rachunkowe EDG w Poznaniu świadczy usługi księgowe z zakresu m.in. prowadzenia księgowości, cen transferowych, audytu finansowego i innych. Zajmujemy się identyfikacją podmiotów powiązanych zgodnie z przepisami regulującymi kwestię cen transferowych, sporządzamy dokumentacje podatkowe, weryfikujemy dokumentacje klienta, sporządzamy analizy porównawcze oraz politykę cen transferowych.
Firma proponuje badanie skonsolidowanych i jednostkowych sprawozdań finansowych oraz usługi z zakresu due diligence. Zapraszamy do współpracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe audyt finansowy   usługi księgowe   poznań   biuro rachunkowe   badanie sprawozdania finansowego   ceny transferowe   dokumentacja podatkowa   księgi rachunkowe   księgowość
Data Sep 26, 2016
Imię kontaktowe Właściciel
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
1. Zwrot VAT za materiały budowlane sporządzanie wniosków VZM-1
  Pewnie słyszałeś o nowej uldze budowlanej? Nie znasz szczegółów? Nie wiesz co i jak możesz odliczyć? My wiemy i pomożemy odzyskać Twój podatek, wystarczy że zlecisz nam usługę. Specjalizujemy się w sporządzaniu wniosków VZM-1, obsługujemy klientów z całej Polski. Nie musisz się na tym znać, wystarczy że wyślesz do nas faktury za zakup materiałów budowlanych a my zajmiemy się całą resztą. Dokonamy weryfikacji faktur, wybierzemy materiały budowlane które można odliczyć i wpiszemy je do wniosku. W ciągu 7 dni otrzymasz od nas gotowy wniosek VZM-1 który wystarczy podpisać i wraz z kserokopiami faktur wysłać do urzędu skarbowego. Taka kompleksowa usługa nie musi być wcale droga - jesteśmy prawdopodobnie najtańsi w sieci, jeśli znajdziesz taniej to zwrócimy Ci różnicę. Zapraszam do skorzystania z naszej usługi, zapraszam na nasza stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse


2. Program do faktur
  Strona internetowa, która przyda się każdemu z problemami księgowymi czy też z obowiązkiem wystawiania faktur. W dzisiejszych czasach faktura to przymus, by wyświadczyć usługę lub sprzedać artykuł. Niemniej jednak, jakim sposobem wystawiać faktury, żeby nie trwonić czasu oraz mieć pełne przekonanie, że wszystko pozostało odpowiednio obliczone? Wystarczy serwis internetowy favato.pl, który gwarantuje darmowy program do fakturowania. Jest to atrakcyjna alternatywa dla opcji zatrudniania księgowej. Nie musisz bać się o poprawność wypełnienia faktury - program zrobi to za Ciebie. Raduj się swoją jednostką, zarabiaj na usługach oraz wystawiaj faktury naszym oprogramowaniem. Serdecznie zapraszamy po o wiele więcej informacji na przedstawianą stronę internetową, gdzie panuje wygoda i oszczędność czasu związana z fakturowaniem. Na pewno się nie zawiedziesz! Wiele osób skorzystało już z aplikacji - poczytaj opinie, by się o tym przekonać.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. Biura rachunkowe
  Biura rachunkowe JWW specjalizuje się w obsłudze jednostek gospodaczych w domenie podatków, kadr oraz płac, księgowości z Wrocławia i sąsiednich miejscowości. JWW Biuro Rachunkowe Wrocław obsługuje podmioty o różnorakiej formie prawnej, profilu działalności jak i wielorakiej wielkości. Całkowita i uproszczona księgowości firm, ZUS, PIT, deklaracje VAT, obsługa kadrowa oraz płacowa, raporty statystyczne i bilanse. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą JWW Biura Rachunkowego Wrocław.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


4. WChwala.com.pl - prowadzenie ksiąg rachunkowych w Krakowie
  Usługi, jakie świadczy Szczepańska Chwała Kancelaria Radców prawnych i Doradców Podatkowych Spółka partnerska to przede wszystkim pomoc prawna w zakresie prawa podatkowego, cywilnego, rodzinnego i pracy. Kancelaria wspiera klientów także w prawie ubezpieczeń społecznych, gospodarczym, handlowym, administracyjnym i karnym. Swoje usługi świadczy nie tylko klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym, ale również jednostkom samorządu terytorialnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


5. K SZCZEPAŃSKA biuro rachunkowe w Łodzi
  Biuro Rachunkowe Agnes posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej różnego typu podmiotów. Rozliczamy nie tylko osoby fizyczne, lecz również spółki osobowe, firmy i osoby prawne. Współpracujemy w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów i ewidencji do podatku VAT. Prowadzona przez nas obsługa księgowa obejmuje reprezentowanie klientów przed organami skarbowymi, obsługę administracyjną i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Oferujemy też prowadzenie uproszczonych form opodatkowania, w tym ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej. Kompletna oferta biura rachunkowego jest dostępna na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Finanse
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0