Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://prawoponaszejstronie.pl    
Prawo po naszej stronie Blog Prawniczy
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Prawo po naszej stronie Blog Prawniczy - http://prawoponaszejstronie.pl
ID w katalogu 15497
Tytuł Prawo po naszej stronie Blog Prawniczy
Url http://prawoponaszejstronie.pl
Opis Za pośrednictwem naszego bloga zrozumiecie Państwo aktualności z prawa krajowego. Monitorujemy zmiany przepisów i je komentujemy w merytorycznym formacie. Dzięki nam poznacie Państwo od podstaw nowe ustawy, lepiej przystosujecie się do nietypowych konfiguracji podatkowych i nie tylko. Poruszamy się w zagadnieniach ubezpieczenia OC, Trybunału Konstytucyjnego, programu 500+, obserwujemy zmiany przepisów prawa pracy. Nasz blog jest nadzorowany pod względem merytorycznym przez zawodowych prawników i radców prawnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe Blog prawniczy   Prawo po naszej stronie   Prawo po naszej stronie Blog Prawniczy   Prawo + 12zł za godzinę   prawoponaszejstronie.pl
Data Oct 9, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka w Pszczynie
  Usługi prawna i adwokackie na terenie Pszczyny świadczy adwokat Izabela Lach-Barteczka. Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z prawem pracy, prawem cywilnym, prawem rodzinnym, czy też prawem karnym. Świadczę usługi z obszaru doradztwa prawnego. Zapewniam reprezentację interesów moich klientów przed sądem, zapewniam wsparcie negocjacjach, a także w pomoc w windykacji należności. Zajmuję się również prowadzeniem spraw pracowniczych. Wejdź na moją stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. SKUPIEŃ MAREK sprawy o zasiedzenie nieruchomości - Wodzisław Śląski
  Kancelaria adwokacka Marek Skupień znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Kancelaria zajmuje się pełną obsługą prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Reprezentuje firmy i osoby prywatne w sądach i urzędach. Dla osób prywatnych przeprowadza indywidualne konsultacje, przygotowuje pisma, pozwy, opinie prawne i wzory umów. Bierze udział w negocjacjach. Zajmuje się windykacją należności pieniężnych. Podejmuje się stałej obsługi klientów oraz pojedynczych zamówień. Doradza w sprawach z prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Pomaga również w sprawach z prawa gospodarczego i handlowego. Więcej o pracy kancelarii na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Pomoc prawna dla firm
  Kancelaria PrawnaŻygliccy świadczy usługę z zakresu: kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, restrukturyzacji, przekształceń własnościowych, procesów inwestycyjnych, badań due diligence, obsługa prawna New Connect, a także negocjacji gospodarczych i mediacji. Doradca Rynku New Connect, przygotowujemy młode, prężne firmy do przekształcenia się w spółki akcyjne i pomagamy im w zdobyciu zaufania potencjalnych inwestorów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Motoryzacja > Usługi


4. Regulaminy serwisów internetowych
  Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych, którzy oferują rzetelną i profesjonalną pomoc prawną w obrębie e-commerce. Za pośrednictwem naszej strony internetowej solidnyregulamin.pl znajdą Państwo szereg dokumentacji związanej z przygotowaniem zgodnego z prawem, aktualnego regulaminu. Ofertę kierujemy głównie do sklepów internetowych. Stworzymy dla Państwa regulamin sklepu, wzór formularza odstąpienia od umowy, wymagania techniczne sklepu i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Porady prawne w Lublinie - rm-kancelaria.pl
  Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Lublinie prowadzona jest pod kierunkiem radcy Rafała Myć. Prawnicy z kancelarii obsługują spółki handlowe, firmy prowadzone w formie DG oraz Klientów indywidualnych. Wśród specjalności znalazło się prawo karne, cywilne, spadkowe, rodzinne, administracyjne. Zakres działalności obejmuje również zagadnienia prawa IT, autorskiego, budowlanego, oświatowego. Kancelaria prowadzi złożone procesy odszkodowawcze. Oferta obejmuje zarówno porady prawne, jak i zastępstwo procesowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0