Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.igs.org.pl     Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka 0.00 z 5 0
Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka - http://www.igs.org.pl
ID w katalogu 155
Tytuł Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
Url http://www.igs.org.pl
Opis Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe kryminalistyka   Badania DNA   ustalanie ojcostwa
Data Feb 24, 2008
Imię kontaktowe Lejter
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Skuteczne odchudzanie, zdrowe odchudzanie
  Zapraszam na stronę, gdzie jest dostępny Darmowy Kurs - Oczyszczanie organizmu – Skuteczne odchudzanie. To nie jest kolejna dieta, bowiem skuteczne odchudzanie powinno przynieść trwałe efekty, a nie tylko krótkotrwałe rezultaty. Wszystkie wiadomości w kursie obfitują w informację na temat oczyszczania organizmu, które bazuje na trwałym i zdrowym odchudzaniu. Dzięki tej metodzie poznasz sposoby na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej i znajdziesz interesujące informację, które mogą pomóc Ci w usunięciu zbędnych kilogramów. Na samym początku należy przeprowadzić oczyszczanie organizmu z toksyn, które jest podstawą w utrzymaniu doskonałej sylwetki oraz zdrowia i samopoczucia oraz pozbycia się wielu chorób. Znajdziesz w kursie Oczyszczania Organizmu- Skutecznego Odchudzania treści bazujące na oczyszczeniu organizmu naturalnymi preparatami roślinnymi takimi jak: Nopalin czy Spirulina. Doceń możliwość zapisania się na darmowy kurs, który pokaże Ci niezwykłe sposoby na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej i zrzucenia wagi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Choroby
  Strona zawiera preparaty i specyfiki z obszaru medycyny naturalnej, usuwające najczęściej spotykane choroby i jednocześnie zapobiegające ich powrotom. Wszystkie oferowane produkty są efektywne, co zatwierdza grupa naszych zadowolonych, stałych klientów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
  Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Łysienie
  LeczenieLysienia.com.pl to godny polecenia serwis, który na podstawie badań laboratoryjnych i opinii użytkowników stosujących środki na wypadanie włosów sporządził ranking preparatów na łysienie. Warto poznać osiągnięcia w tej dziedzinie i wiedzieć jakie są dobre środki na przeciwdziałaniu wypadania włosów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Www.trans-med.net
  W naszej ofercie znajduje się bardzo dużo różnych produktów medycznych, które są niezbędne do prawidłowego i profesjonalnego organizowania pracy w placówkach medycznych. Główną więc strefą naszych działań jest zaopatrywanie firm i hurtowni w sprzęt medyczny, w tym w urządzenia, a także w drobne produkty, jak asortyment jednorazowy, czy materiały opatrunkowe. Oferujemy także produkty medyczne marki 3M, będąc autoryzowanym dystrybutorem artykułów tejże firmy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0