Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.igs.org.pl    
Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka - http://www.igs.org.pl
ID w katalogu 155
Tytuł Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
Url http://www.igs.org.pl
Opis Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe kryminalistyka   Badania DNA   ustalanie ojcostwa
Data Feb 24, 2008
Imię kontaktowe Lejter
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Aloe Vera – siła aloesu
  Strona internetowa www.lateks.eu to strona poświęcona rewelacyjnemu naturalnemu środkowi jakim jest aloevera – wyciąg z liści aloesu o wszechstronnym działaniu. Można tu znaleźć zarówno właściwości które posiada aloes, korzyści stosowania tego znakomitego specyfiku, a także wiele ciekawych porad jak odpowiednio zastosować wyciągi z aloesu by osiągnąć zamierzone efekty. Znajdziesz tutaj także wiele ciekawych informacji na temat różnorodnych metod uzyskiwania aloevery, czyli wyciągu z aloesu w formie żelu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Usuwanie blizn - Wrocław
  Blizna - problem wielu z nas - powstaje z tkanki łącznej włóknistej w wyniku naruszenia ciągłości skóry. Przyczynami powstawania blizn są operacje, oparzenia, urazy, zejście zmian zapalnych. Zalecamy profilaktykę przeciwbliznową za pomocą odpowiedniego programu IPL pacjentom po zabiegach operacyjnych. Zajmujemy się również usuwaniem blizn. Epilacja laserowa pozwala na trwałe zniszczenie mieszka włosowego bez uszkodzenia skóry. Światło lasera pochłaniane jest przez barwnik, czyli melaninę, w mieszku włosowym. Dochodzi wówczas do jego „rozgrzania” i trwałego zniszczenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Pracownia psychologiczna w Łodzi - pracownia-efekt.pl
  Efekt to Pracownia Psychologiczna wykonująca badania psychologiczne z zakresu medycyny pracy, badania transportowe, a także pomagamy osobom uzależnionym. Gwarantujemy naszym klientom pełną dyskrecję i ochronę danych. Zatrudniamy najlepszych psychologów, którzy tworzą przyjazną atmosferę i zapewniają pełną satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli zaintrygowała Ciebie przedstawiona oferta, to zachęcamy serdecznie do szybkiego zapoznania się z jej detalami na naszej witrynie www, gdyż tam odnajdą Państwo obszerne informacje o naszej firmie i świadczonych przez nią usługach.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Gabinet kosmetyczny Kraków
  Miejsce zainspirowane harmonią i pięknem, gdzie relaks ciała i umysłu łączy sie w jedno. Urządzając wnętrza chcieliśmy stworzyć miejsce pełne energii, przyjazne i przepełnione niepowtarzalnym klimatem. Jeśli potrzebujesz relaksu i profesjonalnych usług z zakresu medycyny estetycznej jest wreszcie w Krakowie miejsce dla Ciebie. Na powierzchni 300m2 przygotowano 6 funkcionalnych i wygodnych gabinetów zabiegowych wyposażonych w nowoczesny i profesjonalny sprzęt medyczny i kosmetyczny. Miejsce gdzie można wypocząć, zrelaksować się, a pod okiem specjalistów zadbać o kondycję skóry twarzy i ciala. Już kilka chwil spędzonych z doświadczonym lekarzem, kosmetologiem czy masażystą gwarantuje lepsze samopoczucie i odprężenie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Rehabilitacja
  Serwis ośrodka Revital, którego główną działalność i cel istnienia stanowi rehabilitacja. Nasz ośrodek uzyskał uprawnienie do prowadzenia turnusów rehabilitacyjnych a także wczasów zdrowotnych. Więcej detali na ten temat umieszczonych jest na naszej stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0