Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.igs.org.pl    
Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka - http://www.igs.org.pl
ID w katalogu 155
Tytuł Badania DNA, ustalanie ojcostwa, kryminalistyka
Url http://www.igs.org.pl
Opis Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe kryminalistyka   Badania DNA   ustalanie ojcostwa
Data Feb 24, 2008
Imię kontaktowe Lejter
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Portal dla kobiet
  Rosse.pl jest miejscem w którym króluje piękno, porady na idealny makijaż i wszystko to co kobiece. Wystaczy wejść tutaj, aby poczytać o wskazówkach pomocnych, aby dowiedzieć się jak wykonać idealny makijaż w taki sposób aby nasza uroda lśniła pełnym blaskiem. Kolejnym atutem jaki posiada portal dla kobiet jest fakt, że można na kobiecych stronach internetowych poznać informacje związane z modą na makijaż dzienny, ale także na makijaż wieczorowy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Internet > Blogi


2. Nowotwór złośliwy skóry - Czerniak
  Clinica Dermatologica dr n.med. Igora Michajłowskiego w Gdańsku w ramach praktyki lekarskiej służy pomocą pacjentom z czerniakiem. Wszystkie osoby chcące skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami zapraszamy do umówienia się na spotkanie. Dodatkowo na stronie wykryjczerniaka.pl udostępniamy artykuły dotyczące tej nowotworowej choroby skóry. Dowiedzą się Państwo z nich m.in. jakie są czynniki ryzyka oraz jakie działania profilaktyczne można podjąć.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. Lady-comp
  Urządzenie Lady-comp to skuteczna metoda dla wszystkich miłośników naturalnej antykoncepcji. Pozwala dokładnie określić dni płodne podczas kilkusekundowego pomiaru. Ilość zadowolonych klientów świadczy o wysokiej klasie urządzenia. Serdecznie zapraszamy na stronę.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. DENTAL CLINIC dentysta w Zamościu
  Specjalistyczne Studio Implantologii i Stomatologii Estetycznej Dental Clinic, to gabinet z wieloletnią praktyką dentystyczną. Gabinet stomatologiczny umiejscowiony jest w Zamościu. Odontologia Rodzinna z Zamościa proponuje leczenie dentystyczne w obszarze profilaktyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantologii i protetyki na implantach, wybielania zębów, diagnostyki rtg. Leczenie dla dzieci i dorosłych. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20. Więcej informacji na stronie WWW.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


5. Grzybica
  Dużo informacji na temat grzybicy. Grzybica pochwy i narządów płciowych to bardzo często spotykana choroba na świecie. Dowiedz się jak możesz się nią zarazić, jak jej zapobiegać i w końcu jak leczyć grzybicę. Na stronie znajdziesz także informacje o masie innych wirusach, które mogą dotyczyć każdego z nas. Przeczytaj więcej o otaczających Cię zagrożeniach. Bakterie i wirusy są plagą XXI wieku, mimo że istanieje coraz więcej metod na zabezpieczenie się przed nimi, żadna z nich nie gwarantuje 100% skuteczności. Pamiętaj, aby być od nich inteligentniejszy, pokonaj wirusy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Regiony , miasta > Podkarpackie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0