Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://detergens.pl    
Sprzątanie magazynów - detergens.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Sprzątanie magazynów - detergens.pl - http://detergens.pl
ID w katalogu 15508
Tytuł Sprzątanie magazynów - detergens.pl
Url http://detergens.pl
Opis Firma Detergens oferuje profesjonalne usługi sprzątania. Zajmujemy się sprzątaniem domów, mieszkań, biur, hal i magazynów. Wykonamy dla Państwa podstawowe usługi sprzątania oraz usługi porządkowania po remontach i budowach. Myjemy i czyścimy podłogi, sprzątamy kuchnie i łazienki, myjemy okna, myjemy elewacje, pierzemy wykładziny. Każde zlecenie jest traktowane przez nas indywidualne i profesjonalnie. Sprzątamy dokładnie i sprawnie, używając do tego celu nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń oraz środków. Firma Detergens zaprasza.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie centrów handlowych   sprzątnie biur   sprzątanie hal   sprzątanie sklepów   sprzątanie magazynów
Data Oct 9, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Baza hoteli i apartamentów
  Nasz serwis posiada największą w Polsce bazę dotyczącą hoteli i apartamentów. Na stronie naszego portalu z łatwością odnajdziecie Państwo interesujący Was hotel, określicie liczbę osób chcących skorzystać z noclegu i liczbę dni. Po tym możecie dokonać rezerwacji online. W bazie posiadamy interesującą ofertę hoteli Ibis. Jest to nowoczesna sieć budująca renomę na zadowoleniu klientów, o czym może świadczyć nadany im certyfikat jakości ISO 9001. Planując swoje wakacje lub wyjazd służbowy musicie skorzystać z naszej strony!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


2. N.Z.O.Z ONE-MED SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI MAŁGORZATA JĘDRZEJCZYK, Prowadzenie ciąży w Łodzi
  Gabinet ONE-MED prowadzony przez dr n. med. Małgorzatę Jędrzejczyk - specjalistę położnika ginekologa oraz endokrynologa znajduje się w Łodzi. Przyjmowane są w nim pacjentki zarówno na konsultację ginekologiczną, jak i związaną z medycyną estetyczną. Wszystkie wizyty są płatne. Podczas zapisów na nie, nie zostaje uwzględniane ubezpieczenie posiadane w ramach NFZ. Pacjentki mogą liczyć m.in. na diagnostykę i leczenie zaburzeń hormonalnych, prowadzenie ciąży, czy też zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu jak i różnego rodzaju mezoterapii. Szczegóły dotyczące usług świadczonych w gabinecie oraz ich cennik mieści się na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Cateromarket - Dieta Pudełkowa
  Cateromarket.pl strona poświęcona tematyce cateringu pudełkowego. Prezentuje porady i najświeższe informacje pochodzące od źródła, czyli od firm zajmujących się świadczeniem właśnie tego rodzaju usług. Na stronie znaleźć można porównywarkę, która ułatwi dokonanie wyboru jednej z firm cateringowych lub konkretnej oferty. Strona gromadzi w swej bazie liczne informacje na dany temat i porady. Można więc łatwo dowiedzieć się czym jest catering pudełkowy i dlaczego warto z niego korzystać.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. BIAŁY KOTEK - przedszkole w Gdańsku
  W Gdańsku mieszczą się dwa Niepubliczne Przedszkola z grupą żłobkową Biały Kotek. Jedno znajduje się na osiedlu Osowa, a drugie na osiedlu Olivia. Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Budynek przedszkola ma domofon i instalację przeciwpożarową oraz alarmową. Zabawki oraz przedmioty używane przez dzieci mają odpowiednie atesty oraz certyfikaty. Zajęcia przez nas prowadzone proponujemy w ramach czesnego. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu omówienia szczegółów. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną propozycję i więcej informacji o przedszkolu Biały Kotek.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Zdjęcia lotnicze
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie mogą Państwo obejrzeć fotografie lotnicze z wielu rejonów Polski. Jesteśmy firma świadcząca usługi w zakresie fotografii lotniczej, która może zostać wykorzystywana w wielu celach (m.in. promocja, planowanie, itp).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0