Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.notariuszbrynow.pl    
Spisywanie protokołów - notariuszbrynow.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Spisywanie protokołów - notariuszbrynow.pl - http://www.notariuszbrynow.pl
ID w katalogu 15541
Tytuł Spisywanie protokołów - notariuszbrynow.pl
Url http://www.notariuszbrynow.pl
Opis W życiu każdego człowieka notariusz prędzej czy później się pojawi. Sprzedaż nieruchomości, darowizna, spadki to wszystko może być powiązane właśnie z usługami realizowanymi przez notariuszy. Kancelaria prowadzona przez Magdalenę Smreczak znajduje się na terenie Katowic i oferuje kompleksowe czynności notarialne przygotowane pod kątem wymagającego klienta. Budynek przystosowany jest do osób niepełnosprawnych, dlatego każdy może bez obaw zdecydować się na wizytę w tej kancelarii notarialnej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe pełnomocnictwo   notariusz katowice   podatki   darowizna   notariusz
Data Oct 21, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Zadośćuczynienie za uszkodzenie ciała - adwokatanoszkin.pl
  Zespół Kancelarii Adwokackiej Adwokata Romana Anoszkina to doświadczeni i kompetentni adwokaci oraz radcy prawni, zajmującymi się między innymi takimi gałęziami prawa jak prawo karne, cywilne, rodzinne, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych. W sprawach dotyczących takich jak problemów jak wyłudzenia, oszustwa, uzyskiwanie odszkodowań, sprawy rodzinne, alimenty, podział majątku jesteśmy w stanie podjąć się zarówno pojedynczych czynności, jak i reprezentacji przez cały okres trwania postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Http://zadosc.pl/
  Zadosc.pl jest to portal o odszkodowaniach. Znaleźć tam można informacje jak starać się o odszkodowanie po błędzie lekarskim, którym może być na przykład zaszycie wacika podczas operacji, wypadku drogowym, wypadku w pracy, przykładowo po zawale w kopalni, wywłaszczeniu oraz zwolnieniu z pracy. Odszkodowanie przysługuje każdej osobie, która jest ubezpieczona w ZUS. Złożyć należy zaświadczenie od lekarza prowadzącego oraz dokumentację historii choroby.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Iurista kancelaria prawna Wrocław
  Kancelaria Prawna, nastawiona na stałą oraz doraźną obsługę klientów, będących zarówno firmami i przedsiębiorcami, jak i osobami indywidualnymi. Obsługa prawna klientów biznesowych oraz indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy, rodzinnego, konsumentów oraz nieruchomości. Kancelaria skupia grupę, kreatywnych i dynamicznych radców prawnych, aplikantów oraz prawników, których charakteryzuje bogata wiedza prawnicza. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Upadłość-kancelaria.pl
  Oferta kancelarii prawnej KL Law Polska obejmuje pomoc w przygotowaniu wniosków oraz prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką. Pomoc kierowana jest do firm i klientów indywidualnych z całej Polski. Każda sprawa jest dokładnie analizowana, a duże doświadczenie prawników przekłada się na wysoką skuteczność działania kanclearii. Szczegóły oferty oraz artykuły z branży znajdują się na witrynie internetowej na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Wezwanie do zapłaty
  Serwis tematyczny poświęcony de facto jednemu rodzajowi dokumentu, jest to wezwanie do zapłaty. Z serwisu dowiesz sie między innymi: Czego należy unikać pisząc wezwanie do zapłaty? Jakie czynniki wpływają na skutecznośc tego dokumentu? Co to znaczy ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty? Jakie kryteria formalne musi spełnić wezwanie aby mogło stanowić dowód w postępowaniu sądowym? Odpowiedz na te i inne pytania dotyczące wezwania do zapłaty znajdują się w serwisie wezwanie-do-zaplaty.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0