Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.eusystem.pl     Systemy zarządzania 0.00 z 5 0
Systemy zarządzania - http://www.eusystem.pl
ID w katalogu 15594
Tytuł Systemy zarządzania
Url http://www.eusystem.pl
Opis Zapewnienie w organizacji wdrożeń norm ISO pozwala zapewnić unowocześnienie metod zarządzania. W firmie zapewniamy projektowanie, wdrożenia systemów zarządzania. Oferta dotyczy zarówno wdrożenia norm ISO, certyfikacji ISO a także nadzorowanie wdrożonych już systemów zarządzania co obejmuje opiekę nad utrzymaniem systemów zarządzania, poprawę systemów zarządzania przy wystąpieniu nieprawidłowości, audyty wewnętrzne. Profesjonalne wdrożenia norm ISO 9001, 14001, 18001, 22000, 50000 za pośrednictwem eusystem.pl.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Certyfikat ISO   Gwarancja ISO   usługi bhp   bhp   Bezpieczeństwo informacji w medycynie
Data Oct 28, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Botoks
  Kacik-urody.pl to strona internetowa naszego nowego gabinetu kosmetycznego, który ma w ofercie najlepsze zabiegi nowoczesnej medycyny estetycznej. Wykonujemy wspaniały makijaż permanentny, który wśród naszych klientek jest niesłychanie popularny. Nasz gabinet kosmetyczny to również idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się wykonywania zabiegu przedłużania rzęs oraz robienia tatuażu. Nasze szkolenia prowadzone są przez najlepszych specjalistów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Fotografia ślubna Łódź
  Zapraszamy do studia Poza i Styl. Pod tą nazwą kryje się studio wizażu i studio fotografii. Nasza działalność główna to fotografia ślubna oraz fotografia studyjna i plenerowa, makijaż ślubny, stylizacja ślubna i charakteryzacja. Sesja ślubna to specjalne wydarzenie, dlatego odbywa się również w dnie robocze. Wykonujemy zdjęcia ślubne, do chrztu, komunii oraz inne okolicznościowe, reportażowe i reklamowe również w plenerze. Wykonujemy profesjonalne portfolio fotograficzne na potrzeby agencji mody i mediów. Zdjęcia studyjne poprzedzone są makijażem. W studio wizażu prowadzona jest indywidualna nauka makijażu i nauka wizażu. Zapraszamy również na trening makijażu. Obsługujemy firmowe imprezy integracyjne event w zakresie makijażu dziennego i wieczorowego, fryzjerstwa, konsultacji stylistycznych oraz fotografii rodzinnej. Przygotowujemy modelki i modeli do sesji fotograficznych i pokazów mody również w terenie. Zapraszamy fotograf ślubny i wizażystka.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Fotografia


3. DTS-Express transport - Olsztyn
  O ile chcą bądź muszą Państwo zlecić usługi transportowe, polecamy, by zapoznać się z uniwersalną propozycją doświadczonych ekspertów z przedsiębiorstwa DTS-EXPRESS. Rozporządzamy perfekcyjnie wyposażoną flotą samochodową obsługiwaną za sprawą zawodowych kierowców z doskonałym doświadczeniem na rynku polskim lub europejskim. W obrębie naszej propozycji przewozowej mieszczą się m.in. dostawy JUST IN TIME, transport drobnicowy na obszarze całego kraju i Europy, a w dodatku nawet usługi pocztowe. W razie potrzeby gwarantujemy też wynajem powierzchni magazynowych. Wszelkie dane kontaktowe i szczegółowe wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Ozonatory powietrza
  Odwiedź stronę www.ozongenerator.pl i zapoznaj się z ofertą generatorów ozonu i sprzętu pomiarowego. Ozon ma niezwykle właściwości. Za jego pomocą można dezynfekować lub sterylizować przedmioty i pomieszczenia, odgrzybiać pomieszczenia, usuwać zapachy tytoniu, pleśni czy stęchlizny. Nasze przedsiębiorstwo posiada wiele lat doświadczenia w branży, możemy więc zaoferować produkty najwyższej jakości. Zamówienia na nasze produkty można składać za pomocą sklepu internetowego, telefonicznie, mailowo lub osobiście, po udaniu się do siedziby naszej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Sprzęt AGD


5. Www.cs.pl
  Przedsiębiorstwo Control System FMN proponuje klientom szeroki wybór rozwiązań związanych z kartami plastikowymi. Mogą Państwo odnaleźć w naszej ofercie takie artykuły jak systemy związane z kontrolowaniem czasu pracy czy identyfikacyjne. Zapewniamy kompleksową pomoc począwszy od wyszukania ciekawych dla kontrahenta obszarów funkcjonowania, poprzez pełne wprowadzenie, aż po ewentualne świadczenia serwisowe. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz zatrudnianie wysokiej klasy specjalistów, zapewnia każdemu klientowi doskonałą jakość świadczonych przez nas usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0