Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.eusystem.pl     Systemy zarządzania 0.00 z 5 0
Systemy zarządzania - http://www.eusystem.pl
ID w katalogu 15594
Tytuł Systemy zarządzania
Url http://www.eusystem.pl
Opis Zapewnienie w organizacji wdrożeń norm ISO pozwala zapewnić unowocześnienie metod zarządzania. W firmie zapewniamy projektowanie, wdrożenia systemów zarządzania. Oferta dotyczy zarówno wdrożenia norm ISO, certyfikacji ISO a także nadzorowanie wdrożonych już systemów zarządzania co obejmuje opiekę nad utrzymaniem systemów zarządzania, poprawę systemów zarządzania przy wystąpieniu nieprawidłowości, audyty wewnętrzne. Profesjonalne wdrożenia norm ISO 9001, 14001, 18001, 22000, 50000 za pośrednictwem eusystem.pl.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Certyfikat ISO   Gwarancja ISO   usługi bhp   bhp   Bezpieczeństwo informacji w medycynie
Data Oct 28, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Sfx-Design
  Sound designer (inżynier dźwięku, dźwiękowiec, twórca efektów dźwiękowych). Duże doświadczenie, bogate portfolio.

Tworzę wysokiej jakości efekty dźwiękowe do każdej produkcji (gry komputerowe, strony www, prezentacje multimedialne, trailery, zwiastuny). Szybki czas realizacji, profesjonalizm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. uŚnieżaków - Noclegi
  Ze swoją ofertą zajazd uŚnieżków wychodzi do osób prywatnych i klientów biznesowych zainteresowanych organizacją wszelkiego rodzaju imprez na możliwie jak najwyższym poziomie. W naszym zajeździe mieszczącym się w Smolęcinie w gminie Kołbaskowo zorganizujecie między innymi wesela i bankiety, choć ze swoją ofertą nie zamykamy się również na przedsiębiorców szukających miejsca na imprezy firmowe lub konferencje. Szczegóły znajdują się na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. EL 12 wyłącznik nadprądowy dc
  El12 to prężnie rozwijająca się spółka z branży elektrycznej, proponująca Państwu usługi z zakresu sprzedaży oraz profesjonalnego montażu urządzeń elektrotechnicznych oraz elektroinstalacyjnych. Wysokie standardy oferowanych przez nas produktów potwierdza nasza wieloletnia obecność na rynku, a dodatkowo uhonorowane nam certyfikaty i wyróżnienia. Zakres naszej działalności obejmuje wiele województw zlokalizowanych w różnych rejonach Polski, a główne nasze siedziby mieszczą się w Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Dąbrowie Górniczej i Częstochowie. Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. TlumaczenieNiemieckiego.pl
  Super Tłumacz to profesjonalne biuro tłumaczeń, jakie oferuje między innymi tłumaczenia w języku niemieckim, słoweńskim czy rosyjskim. W ofercie znaleźć można także tak rzadko spotykane języki obce jak: hebrajski, suahili czy estoński. Wykonywane są tłumaczenia specjalistyczne, między innymi medyczne, techniczne czy prawne. Tłumaczenia są przez biuro wyceniane bezpłatnie. Dodatkowo, na internetowej stronie biura zamieszczono cennik. Tłumaczenie może zostać wysłane za pośrednictwem poczty lub mailem. Płatności można dokonać między innymi przelewem czy przekazem pocztowym. Siedziba biura jest zlokalizowana w Rybniku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. długopisy reklamowe
  Nowa wyszukiwarka Reklamowa Oferujemy Państwu bezpłatne wyszukiwanie a także szybki bezpośredni kontakt z dystrybutorami. Wszystkie artykuły reklamowe dostępne w Polsce znajdziesz w naszej wyszukiwarce. Wyszukiwarkareklamowa.pl to najlepsze ceny, tylko sprawdzeni producenci oraz gwarancja jakości i pochodzenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0