Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dejek.lublin.pl     Łazienki, aranżacje łazienek, meble łazienkowe lublin 0.00 z 5 0
Łazienki, aranżacje łazienek, meble łazienkowe lublin - http://www.dejek.lublin.pl
ID w katalogu 156
Tytuł Łazienki, aranżacje łazienek, meble łazienkowe lublin
Url http://www.dejek.lublin.pl
Opis Firma DEJEK - Technika Grzewcza i Sanitarna działa jako firma Usługowa w zakresie instalacji wodno kanalizacyjnych, gazowych i centralnego ogrzewania.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe łazienki   łazienki lublin   aranżacje łazienek   wanny lublin   zlewozmywaki lublin   meble łazienkowe lublin   kabiny prysznicowe lublin   hurtownia instalacyjna lublin   ceramika sanitarna lublin   systemy grzewcze lublin
Data Feb 24, 2008
Imię kontaktowe Lejter
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Akcesoria dachowe
  Dziś, gdy koszty budowy domu są coraz większe a możliwości uzyskania pożyczki na jego wykończenie coraz trudniejsze niż jeszcze 2 lata temu, redukcja wydatków budowlanych to dość często spotykane zjawisko. Okazuje się że materialy budowlane to nie są produkty na których nie warto oszczędzać. Dostępne są różne produkty przeznaczone do wykończenia dachów, od pokrycia papą bitumiczną, blachą dachową, dachówką, po słomę czy nawet kamień. Produkty te różnią się jakością, trwalością, poziomem izolacji termicznej, ceną. Wybierając technologię wykończenia dachu największą uwagę należy jednak zwrócić na izolację cieplną i paroizolację - nierzadko bowiem jest tak, że po rozpoczęciu prac dekarskich pole manewru w tym zakresie jest już mocno ograniczone. Odpowiednio dobrana folia dachowa potrafi na wiele lat wyeliminować efekt torby foliowej w naszym mieszkaniu. Zastanawiając się nad wykończeniem dachu najczęściej bierze się pod uwagę trzy opcje. Pierwsza z nich to odłożenie wydatków związanych z izolacją dachu na później i zamieszkanie na parterze domu. Druga, szybsza droga zakłada wykorzystanie najtańszych dostępnych na rynku materiałów. Jak łatwo się domyślić, oba rozwiązania zamiast przynieść oszczędności mogą prowadzić do wzrostu kosztów np. na ogrzewanie budynku, z którego ciepło wydostaje się przez nieszczelne poddasze. Co gorsze, przystąpienie do prac po upływie dłuższego okresu czasu może doprowadzić do sytuacji, w której pokrycie dachowe trzeba będzie kłaść od nowa. Z tego powodu najczęściej doradzanym przez fachowców rozwiązaniem jest stosowanie wysokiej jakości izolacji dachowej. – Zbytnia oszczędność doprowadzi tylko do większych strat. Tymczasem, jeśli już na początku zadbamy o dobre wykończenie dachu, możemy zaoszczędzić nawet 30 proc. kosztów ogrzewania budynku w trakcie eksploatacji. Warto także zadbać o zamontowanie okien dachowych uznanych na rynku producentów jak Velux, Fakro, Roto, Okpol. Jest to niewątpliwie jedna z tych inwestycji, które zwracają się w ciągu pierwszych lat użytkowania budynku – przekonują specjaliści, zajmujący się sprzedażą akcesoriów dachowych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Portale komputerowe > Sklepy


2. Pokrycia dachowe Abito | blachodachówki, rynny, docieplenia
  Nasza specjalność to pokrycia dachowe, w ofercie: szwedzkie blachy, blachodachówki, dachówki ceramiczne i betonowe, rynny pcv i stalowe, folie dachowe, okna dachowe renomowanych producentów: Mdm, Erlus, Koramic, Euronit, Fakro, Plannja Siba.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Nagrobki
  Nasza firma centrum obróbki granitu założona została w 1985 roku. Jesteśmy zakładem kamieniarskim z 25-letnim doświadczeniem. Wykonujemy nagrobki granitowe z kamieni naturalnych importowanych z całego świata. Tworzymy nagrobki według własnych wzorów jak również według pomysłu klienta w oparciu o indywidualne zamówienia.
Nasza specjalizacja to nagrobki i pomniki innej formy.
Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników, co pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nagrobków, które sami wykonaliśmy.
Działamy na terenie całego kraju.
Zapraszamy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Kotły gazowe
  Bazowym wyposażeniem budynków różnorakiego rodzaju są instalacje sanitarne. Czym one w zasadzie są? Nade wszystko są to takie instalacje, które zapewniają w danych budynkach dostęp do wody zarówno jeśli chodzi o wodę zimną jak i wodę ciepłą, dostęp do powietrza lub także gazu. Instalacje sanitarne składają się przykładowo z systemów wentylacyjnych, systemów klimatyzacyjnych, instalacji kanalizacyjnych, wodnych, instalacji spalinowych, instalacji gazowych lub też systemów powietrznych. Zadaniem każdego architekta jest stworzenie budynku tak aby takowe instalacje sanitarne były w nim obecne. Prócz instalacji sanitarnych podstawowym wyposażeniem rozmaitych budynków są grzejniki czyli inaczej tak zwane kaloryfery. Są one odpowiedzialne za świadczenie ciepła w wybranych pomieszczeniach poprzez co ani zima ani okres letni nie są utrudnieniem nawet dla ludzi, których nie stać na specjalne ogrzewanie pomieszczeń. Grzejniki wraz z upływającym czasem zmieniły się pod względem swojego wykonania poprzez co dziś odchodzi się przykładowo od budowy żebrowej. W wielu domach wykorzystuje się też piece gazowe, które potrafią bezspornie zapewnić ogrzewanie za nad wyraz niską cenę. Koszty gazu w oparciu o który wyżej wymienione kotły wytwarzają ciepło są stosunkowo małe, toteż dla kotłów kondensacyjnych nie jest problemem działanie przez niesłychanie długi czas przy równocześnie niskich kosztach ich utrzymania. Urządzenia wytwarzające ciepło i inne odpowiednie warunki w lokalach mieszkalnych są coraz to nowocześniejsze i co najważniejsze, coraz tańsze. Każdy potencjalny klient może w takowe się wyposażyć bez niepokoju, iż będzie musiał wypłacić nań nader dużą ilość pieniędzy. Wskazane jest przyznać, że różnego rodzaju instalacje sanitarne możemy zakupić dziś na faktycznie nad wyraz opłacalnych warunkach. Nie macie Państwo zatem na co czekać tylko powinniście natychmiast zakupić takie urządzenia do swoich domów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. REN-MAR Malbork. Sklep ogólnobudowlany hurt/detal.
  Firma REN-MAR istnieje na rynku od 1996 r. Od samego początku oferuje artykuły budowlane i wykończeniowe zarówno firmomwykonawczym, jak i indywidualnym klientom. Firma swoją ofertę wzbogaciła o meble kuchenne, biurowe, zabudowy wnęk oraz o meble ogrodowe. Bogata oferta produktów pozwoli klientowi zaaranżować wyrafinowane wnętrze każdego domu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Meble
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0