Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.tomex.pl    
Stoiska targowe
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Stoiska targowe - http://www.tomex.pl
ID w katalogu 1561
Tytuł Stoiska targowe
Url http://www.tomex.pl
Opis TOMEX - projektowanie, wykonanie i wyposażenie stoisk targowych i wystawienniczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb wystawcy. Kompleksowe zabudowy targowe całych hal wystawienniczych, projektowanie, wykonawstwo grafiki, instalacji elektrycznej oraz wod.-kan., wyposażenie meblowe i gospodarcze. Realizujemy również zabudowy stoisk poza granicami Polski.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe stoiska   zabudowy   budowy   targi   targowe   wystawiennicze   stoisk   targowych   wystawienniczych   tomex   wystawy   imprezy   zabudowa   budowa   targowa
Data Mar 12, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. INTRA taśmy samoprzylepne
  Firma Intra z Łodzi to doświadczony dystrybutor wszelakiego rodzaju taśm oraz folii samoprzylepnych. W stale powiększającej się ofercie posiadamy taśmy dla poligrafii, ogrodzeniowe, ostrzegawcze, lokalizacyjne oraz butylowe. Nasza oferta obejmuje także systemy do ciepłego montażu okien. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku proponujemy Państwu możliwość zakupu specjalistycznych narzędzi. Zakupią u nas Państwo narzędzia do mechanizacji prac kablowych, elektrohydrauliczne, czujniki zawilgocenia i transformatory. Nasze produkty są na tyle uniwersalne, że można je stosować w różnych gałęziach przemysłu. Szczegóły oferty są na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. stomatolog-slupsk.com - dentysta w Słupsku
  Szanujemy czas naszych pacjentów - oczekiwanie na wizytę nie przekracza 15 minut i staramy się przypominać pacjentom o umówionej wizycie. Stałym pacjentom oferujemy karty lojalnościowe, które uprawniają do bezpłatnego badania kontrolnego, czyszczenia zębów i zniżki na zakładanie wypełnienia w leczonych zębach. Zapewniamy, że korzystając z naszej oferty, nie zawiedziesz się. U nas skorzystasz z leczenia zachowawczego, kanałowego, usług protetycznych i wielu innych. Zapoznaj się z ofertą na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Firmy GIS - GISUP
  GIS UP Analizy Środowiskowe to autorska strona internetowa, która powstała z fascynacji kartografią komputerową oraz szeroko pojętymi technologiami GIS. Umożliwiają one wykonywanie skomplikowanych analiz przestrzennych, których rodzaj zależy od indywidualnych potrzeb klienta i dokładności dostępnych danych. Firma oferuje proste i specjalistyczne analizy, tworzenie map i wizualizacji kartograficznych, które nadają się do wykorzystania w opracowaniach naukowych, pracach dyplomowych, oraz materiałach reklamowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Obsługa informatyczna Warszawa
  Kompleksowe usługi komputerowe dla firm na terenie Warszawy. Usługi serwisowe: diagnoza i serwis oprogramowania, sprzętu, sieci, serwis na miejscu, wykonanie usługi u Klienta, naprawy konfiguracji oprogramowania. Sieci komputerowe: projektowanie sieci lokalnych (infrastruktura, okablowanie strukturalne), instalacja sieci komputerowych. Sprzedaż i dostawa komputerów, serwerów, materiałów eksploatacyjnych, peryferii. Obsługa informatyczna firm w Warszawie, outsourcing IT - stała opieka serwisowa, kompleksowe usługi komputerowe w tym sprzedaż komputerów i oprogramowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Nowoczesne systemy informacyjne, multimedialne kioski, terminale.
  Jeśli chcesz uatrakcyjnić swoją przestrzeń i wykreować nowoczesny wizerunek to firma Active Space dostarczy Ci odpowiednich narzędzi multimedialnych. Kioski multimedialne, dotykowe terminale, systemy informacyjne i wiele więcej znajdziesz na stronie www.activespace.pl. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0