Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.elevatio.pl     Czyszczenie dachów - www.elevatio.pl/czyszczenie-mycie-dachow.html 0.00 z 5 0
Czyszczenie dachów - www.elevatio.pl/czyszczenie-mycie-dachow.html - http://www.elevatio.pl
ID w katalogu 15739
Tytuł Czyszczenie dachów - www.elevatio.pl/czyszczenie-mycie-dachow.html
Url http://www.elevatio.pl
Opis Firma Elevatio zajmuje się świadczeniem usług czyszczenia elewacji, dachów i okien. Wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia ciśnieniowe pozwalające na uzyskanie najwyższej skuteczności w usuwaniu trudnych zanieczyszczeń. Firma zajmuje się także usuwaniem graffiti oraz renowacją cięgieł i piaskowców. Istnieje możliwość świadczenia usług na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Firma zajmuje się obsługą klientów na Śląsku, a w przypadku większych zleceń na terenie całego kraju. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe renowacja elewacji   czyszczenie elewacji   mycie elewacji   piaskowanie elewacji
Data Dec 22, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Instalacje elektryczne
  Serwis firmy z branży produkcyjnej zajmującej się takim zagadnieniem jak instalacje elektryczne. W skład oferty wchodzi tak samo projektowanie nowych instalacji jak i regeneracja już istniejących. Wieloletnie doświadczenie w branży zaświadcza o jakości.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Usługi brukarskie
  Nasza firma od wielu lat działa w branży brukarskiej. Swoją działalność prowadzimy na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Zapewniamy szereg usług, wśród których znajduje się układanie kostki, krawężników, płyt ażurowych, chodników, opaski woków budynków, ale również rozbiórka i ponowne ułożenie wzorów oraz murowanie ogrodzenia z naturalnego kamienia. Kierujemy się potrzebami naszych klientów, ponieważ zależy nam na wykonaniu dla nich zleceń solidnie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową firmy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Odśnieżanie dachów
  Usługi świadczone przez firmę Multi-Projekt z Warszawy obejmują prace związane z likwidacją śniegu z dachów budynków oraz z usuwaniem nawisów i niebezpiecznych sopli. Dodatkowo oferowane jest odśnieżanie parkingów, ulic, boisk oraz posypywanie śniegu solą i innymi minerałami przyspieszającymi jego rozpuszczenie, a także piaskiem, który zmniejszy ryzyko poślizgu na śniegu. Opisywana firma oferuje również usługi transportu śniegu usuniętego z dróg.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Audyt oraz certyfikat energetyczny - świadectwa energetyczne
  Działalność firmy polega na profesjonalnej i wszechstronnej obsłudze z zakresów takich jak: świadectwa energetyczne, audyt energetyczny oraz wystawianie innych certyfikatów tj. certyfikat energetyczny. Służymy fachowym doradztwem.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Ogrodzenia aluminiowe Lakate
  Firma Lakate od wielu lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnego rodzaju ogrodzeń aluminiowych, które odmienią oblicze każdego mieszkania. Poprzez indywidualnie podejście do każdego klienta jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej jakości usługi, które obecnie cieszą się dużą popularnością klientów. Wieloletnie doświadczenie jest także rezultatem wykwalifikowanego zespołu pracowników, którzy nieustannie pragną podnosić swoje obecne kwalifikacje.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0