Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kupie-hotel.pl     Hotel sprzedam 0.00 z 5 0
Hotel sprzedam - http://www.kupie-hotel.pl
ID w katalogu 1578
Tytuł Hotel sprzedam
Url http://www.kupie-hotel.pl
Opis Sprzedam obiekt hotelowy położony w górskiej miejscowości turystyczno-uzdrowiskowej. Obiekt składa się z dwóch dwugwiazdkowych hoteli oraz dużego terenu wokół nich. Posiada 353 miejsca hotelowe, kilka sal konferencyjnych, centrum fitness oraz centrum odnowy bilogicznej spa. Jest przystosowany do organizowania turnusów rehabilitacyjnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe sprzedam nieruchomość   sprzedam hotel   kupię hotel   sprzedam nieruchomość inwestycyjną   nieruchomość   hotel   realestate   hotel   hotele
Data Mar 12, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. zarządzanie nieruchomościami
  Oferujemy usługi w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami
Oferujemy pełną obsługę w zakresie administracyjnym , technicznym oraz podatkowo - finansowym i prawnym.
Utrzymujemy nieruchomości w stanie nie pogorszonym stale podnosząc ich wartość poprzez modernizacje dążąc do minimalizacji opłat eksploatacyjnych i zaliczek , a w przypadku obiektów komercyjnych do zwiększania dochodu właścicieli.
Zakładamy wspólnoty mieszkaniowe i przejmujemy nieruchomość od dewelopera.
Nasi prawnicy doradzą Państwu w sprawach ogólnoludzkich w ramach Kodeksu Cywilnego oraz w tematach związanych z nieruchomościami począwszy od zakupu i budowy do zarządzania gotową nieruchomością, a także zbycia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Domy na sprzedaż nad morzem
  Mielno jest jedno z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski i Europy. Istniejąca już i planowana infrastruktura są nie zbędne by to miasto stało się unikatowym miejscem wypoczynku i rekreacji. Dlatego grupa spółek Mielno Holding -Firmus Group postanowiła swoje inwestycje zarówno mieszkaniowe, hotelowe i usługowe ulokować w tymże mieście. Obecnie nasze biuro sprzedaży w swojej ofercie posiada nie tylko mieszkania, czy apartamenty, ale również domy na sprzedaż nad morzem, które zlokalizowane są dwieście metrów od morza i 150 metrów od Jeziora Jamno. Któż w obecnych czasach nie marzy o takim domu w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości? Wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, zapraszamy do naszego biura sprzedaży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


3. Inwestycje w Pomorskim
  Publikujemy informacje o inwestycjach planowanych, tworzonych i ukończonych na terenie województwa pomorskiego. Nasze wiadomości gwarantują wgląd do potencjału inwestycyjnego w regionie, a tym samym pomagają firmom budowlanym i podmiotom rozpisującym przetargi w podjęciu konkurencyjnych decyzji. Nasi czytelnicy oceniają także poziom przedstawianych obiektów. Szczegóły i informacje o inwestowaniu można znaleźć na naszym portalu internetowym. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Domy Bydgoszcz
  Rezydent Nieruchomości Bydgoszcz. Oferujemy nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach. W ofercie: mieszkania, domy, działki, obiekty komercyjne, lokale, kredyty hipoteczne. Naszym celem było stworzenie pierwszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Bydgoszczy, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów. Priorytetem biura nieruchomości Rezydent jest zadowolenie klientów, dlatego w każdej chwili służymy pomocą. Dzięki pełnej dokumentacji i zdjęciom proces wyboru odpowiedniej nieruchomości jest szybszy i łatwiejszy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Magnolia mieszkania - Szczecin
  Nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia w Szczecinie ponad 22 tysięcy ofert nieruchomości. Nasza agencja wykonuje fachowe usługi dla kontrahentów z trzech filii: Kalisza, Warszawy i Szczecina. Reprezentujemy naszych klientów w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości. Jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania? Szukasz dla kogoś nowego lokum dla siebie bum rodziny? A może w kręgu Twoich zainteresowań są domy, mieszkania bądź lokale komercyjne na działalność gospodarczą na sprzedaż? Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz kontaktu osobistego z naszymi fachowymi pracownikami. Jesteśmy przekonani, że nie zawiedziesz się na nas!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0