Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.apelacje.info    
Adwokat - Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat - Warszawa - http://www.apelacje.info
ID w katalogu 15817
Tytuł Adwokat - Warszawa
Url http://www.apelacje.info
Opis Apelacja służy do zaskarżania orzeczeń Sądu I instancji ukierunkowanej na zmianę lub uchylenie zaskarżonego wyroku. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Jacka Sosnowskiego zajmuje się kompleksowym sporządzaniem apelacji oraz reprezentowaniem swoich Klientów w postępowaniu odwoławczym. Kancelaria specjalizuje się w sprawach prawa cywilnego, karnego, w sprawach rozwodowych, spadkowych a także alimentacyjnych. Biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie i Gliwicach, natomiast Klienci obsługiwani są na terenie całego kraju.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   sprawy cywilne   rozwód   kancelaria adwokacka   sprawy karne
Data Jan 15, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria radców prawnych w Lublinie
  Profesjonalna Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Gałązka oferuje swoje usługi prawne osobom fizycznym, firmom, jak i również organizacjom pozarządowym. Każda sprawa prowadzona jest z najwyższą dbałością o jej zakończenie z sukcesem. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie oraz lata praktyki, które pozwalają nam świadczyć wyłącznie najwyższej jakości usługi prawne. Osoby zaciekawione przedstawioną propozycją wielce zapraszamy do natychmiastowego wejścia na naszą witrynę www, jako, że to tam właśnie odnajdziesz drobiazgowe dane.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Zachowek
  Na blogu znajdującym się pod adresem Zachowek.biz.pl znajduje się szereg informacji dotyczących prawa spadkowego. Poruszane są takie zagadnienia, jak na przykład kiedy nie należy się zachowek, w jakim trybie można podzielić majątek spadkowy, jakie są sposoby zniesienia wspólności majątku spadkowego, czy też w jaki sposób odbywa się wydziedziczenie. Blog prowadzony jest przez doświadczonego adwokata Iwo Klisza, który prowadzi we Wrocławiu indywidualną kancelarię prawniczą. Dostępne są także porady prawne online za pośrednictwem bloga.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Wezwanie do zapłaty
  Serwis tematyczny poświęcony de facto jednemu rodzajowi dokumentu, jest to wezwanie do zapłaty. Z serwisu dowiesz sie między innymi: Czego należy unikać pisząc wezwanie do zapłaty? Jakie czynniki wpływają na skutecznośc tego dokumentu? Co to znaczy ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty? Jakie kryteria formalne musi spełnić wezwanie aby mogło stanowić dowód w postępowaniu sądowym? Odpowiedz na te i inne pytania dotyczące wezwania do zapłaty znajdują się w serwisie wezwanie-do-zaplaty.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Portal prawny - darmowa pomoc prawna, baza prawna
  Portal prawny - prawowity.pl. Znajdziesz tu między innymi największą bazę prawną, darmową pomoc prawną, wyszukiwarkę prawników, porady prawne. Dypsonujemy największą bazą prawną w polskim internecie, w której znajdziesz tysiące prawników i instytucji prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


5. Adwokat w Głogowie
  Przeznaczeniem strony www Kancelarii Adwokackiej z siedzibą Głogowie jest informowanie o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie opisanych na witrynie internetowej Kancelarii obszarów praktyki ujrzeć można m.in. takie dyscypliny jak prawo karne, prawo rodzinne, prawo nieruchomości, prawo spadkowe czy windyjację wierzytelności. Wszystkie aspekty dotyczące świadczonej pomocy prawnej przez Kancelarię zostały przedstawione w niezwykle dokładny sposób. W razie pytań lub niejasności istnieje możliwość otrzymania szczegółowych danych o działalności kancelarii za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0