Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.realfinance.pl    
Fundusze inwestycyjne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Fundusze inwestycyjne - http://www.realfinance.pl
ID w katalogu 1587
Tytuł Fundusze inwestycyjne
Url http://www.realfinance.pl
Opis Grupa tworząca portal RealFinance specjalizuje się w poradnictwie w takich dziedzinach jak fundusze inwestycyjne, kredyty i pożyczki a także ubezpieczenia. Spółka oferuje kompetentne wsparcie w zakresie dziedzin, którymi się zajmuje. Zapraszamy na stronę.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe fundusze inwestycyjne
Data Mar 12, 2009
Imię kontaktowe Karolina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Doradztwo personalne
  Firmę Delpiero tworzą najlepsi spacjaliści - nasza domena to rekrutacja personelu oraz doradztwo personalne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu docieramy do najlepszych fachowców danej branży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. South Energy Partners outsourcing, konferencje na Śląsku
  Firma South Energy Partners zaprasza serdecznie do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Jesteśmy firmą świadczącą usługi outsourcingowe na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest do małych oraz średnich firm, jakie szukają niezawodnego kontrahenta. Gwarantujemy Państwu wsparcie handlowe, merytoryczne oraz marketingowe, jakie oparte jest na naszym wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy obsługę kadrowo-płacową, szkolenia i konferencje, handel energią oraz wiele innych usług dostosowanych do potrzeb Klienta. Dodatkowo służymy pomocą z zakresu usług informatycznych. Zachęcamy do skorzystania naszych usług, jakie szczegółowo zaprezentowane są na witrynie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych Soma
  Pracownia Badań Społecznych i Marketingowych to pierwsze centrum badań opinii i rynku w Toruniu. Pracownia - chociaż powołana do życia w 2007 roku - opiera się jednak na wieloletnim doświadczeniu badawczym zespołu, który w niej pracuje. Są to doświadczenia gromadzone zarówno przy realizacji badań na potrzeby lokalnych i ponadlokalnych instytucji (zarówno publicznych jak i niepublicznych), przedsiębiorstw i organizacji oraz badania prowadzone przez członków zespołu w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Internet > Reklama i marketing


4. Kancelaria Prawnicza Bernardo Cartoni i Wspólnicy
  Usługi oferowane przez Kancelarię Prawniczą Bernardo Cartoni i Wspólnicy Sp. K. charakteryzują się szczególną dbałością w procesie badania wstępnego, opracowania teoretycznego, podpartego wiedzą praktyczną i uwagą poświęconą klientom w trakcie trwania współpracy. Oferuje również możliwość stałej obsługi prawnej.
Kancelaria Prawnicza Bernardo Cartoni i Wspólnicy na życzenie klienta świadczy również usługi za pomocą urządzeń teleinformatycznych. Na przykład poprzez możliwość wypełnienia specjalnego panelu komunikacyjnego, poprzez możliwość zadawania pytań i otrzymywania odpowiedzi poprzez e-mali.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. LEXEL biuro rachunkowe w Krakowie
  Biuro Rachunkowe Lexel z siedzibą w Krakowie proponuje pełen zakres fachowych usług księgowych i podatkowych. Swoją ofertę kieruje do małychoraz średnich firm. W branży usług finansowych funkcjonuje od 1994 roku. Doświadczenie oraz wiedza księgowych to gwarancja rzetelnej oraz profesjonalnej obsługi. Biuro Rachunkowe Lexel gwarantuje m.in. dokładne prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych. Oferuje także przygotowanie rozliczeń rocznych, analiz oraz sprawozdań finansowych. Wysoko wykwalifikowani fachowcy biura sporządzą oraz terminowo złożą deklaracje w ZUS, Urzędzie Skarbowym i innych instytucjach. Pomogą także w stworzeniu biznesplanu i w wypełnieniu wszelakich podań. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0