Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://lexlabor.pl    
BHP w Opolu - Lex Labor
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
BHP w Opolu - Lex Labor - http://lexlabor.pl
ID w katalogu 15875
Tytuł BHP w Opolu - Lex Labor
Url http://lexlabor.pl
Opis BHP Opole – Lex Labor to firma, która zyskała renomę wśród przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy na terenie całej Opolszczyzny. Naszym klientom służą pomocą doświadczeni pracownicy, specjaliści i wykładowcy – najlepsi w branży związanej z BHP i PPOŻ. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz nadzór, sporządzamy niezbędną dokumentację oraz uczestniczymy w dochodzeniach powypadkowych. Nasza firma słynie również z bardzo efektywnych szkoleń z zakresu BHP, które przygotowują każdą grupę zawodową do zachowania bezpieczeństwa podczas wykonywania powierzonych obowiązków. Z naszych usług korzystają już m.in. klienci z: Nysy, Olesna, Kluczborka, Kędzierzyna-Koźla, Namysłowa, Prudnika i Strzelec Opolskich.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe bhp opole   opole bhp   szkolenia bhp opole   ppoż opole   opole ppoż
Data Jan 31, 2017
Imię kontaktowe biuro@lexlabor.pl
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Radca prawny w Warszawie
  Radca prawny Magdalena Grzybowska oferuje obsługę prawną firm oraz porady prawne dla osób fizycznych (realizowane również przez Internet). Moją specjalnością jest prawo handlowe, gospodarcze, administracyjne, zamówień publicznych,pracy oraz cywilne. Działam również w sektorze Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC. Jeżeli potrzebują Państwo rzetelnej pomocy prawnej oraz terminowości, zapraszam do współpracy. Kancelaria radcy prawnego MGLex, ul. Obrzeżna 5F, Warszawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Raport Płacowy
  Serwis internetowy Raport Płacowy jest profesjonalnym i unikalnym źródłem informacji o wysokości płac w Polsce. Dzięki niemu można w znakomity sposób monitorować wszelkie zmiany, dokonywać analiz i obliczeń. Jest to narzędzie dla zarządców firm, konsultantów, osób z zarządów. Wszelkie dostępne w serwisie dane płacowe, które zostały przesłane przez firmy, zostają przetworzone w formie statystycznej i właśnie w takiej formie stanowić będą źródło informacji dla Raportu Płacowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. wojciechkwitowski.pl
  Wojciech Kwitowski działa na terenie Warszawy i okolic miasta jako doświadczony doradca kredytowy, który będzie w stanie podpowiedzieć Wam jaki kredyt wybrać, która firma ma najlepszą ofertę i czego będzie trzeba się po ofercie kredytowej spodziewać. Dzięki temu mamy gwarancję, że wybierzemy taką propozycję, która właśnie pod naszym kątem będzie przygotowana idealnie. Można również łatwiej poradzić sobie ze skomplikowanymi formami umów kredytowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Archeolog Leszno
  Archeolog mgr Dominik Kucza, tel.508-917-162 - nadzory archeologiczne, ratownicze badania wykopaliskowe, prace dokumentacyjno-zabezpieczające. Inwestor, który dowiaduje się, że chce prowadzić budowę na obszarze objętym ochroną konserwatorską, zwykle uważa, że spotkało go straszne nieszczęście, że wydłuży się czas budowy i wzrosną koszty. Jest to opinia błędna, gdyż koszty są z reguły niewielkie, a sprawnie przeprowadzone badania nie pochłaniają wiele czasu. Zapewniamy przejęcie formalności konserwatorsko-prawnych, dopasowanie terminu prac do wymogów inwestycyjnych, elastyczne podejscie, atrakcyjne ceny, satysfakcje z wykonanej pracy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Specchem, Firma Konsultingowa
  Firma Konsultingowa SpecChem istnieje na rynku od roku 2004. Zajmuje się doradztwem w zakresie zastosowania oraz wprowadzania do obrotu substancji i preparatów chemicznych. Świadczy kompleksowe usługi realizacji wszystkich związanych z tym wymogów, wynikających z obowiązujących w tym zakresie regulacji prawnych.
Firma Konsultingowa SpecChem, w ramach prowadzonej działalności, dokonuje klasyfikacji oraz opracowuje karty charakterystyki substancji i preparatów chemicznych, sporządza treści opakowań jednostkowych i zbiorczych produktów, opracowuje informacje techniczne dotyczące produktu. Oferuje konsulting i pośrednictwo w realizacji uzyskania odpowiednich zezwoleń na obrót substancjami i preparatami niebezpiecznymi oraz biobójczymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0