Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://zablotny.pl     Audyt dotacji 0.00 z 5 0
Audyt dotacji - http://zablotny.pl
ID w katalogu 16012
Tytuł Audyt dotacji
Url http://zablotny.pl
Opis Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa, w skład której wchodzą audyty, kontrola oraz rozliczanie dotacji. Swoją ofertę kierujemy głównie do placówek oświatowych oraz osób fizycznych zainteresowanych tego typu usługami. Zapewniamy profesjonalna pomoc oraz doradztwo. Gwarantujemy w pełne zaangażowanie w każdym zleconym nam zadaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś oraz do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów współpracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe doradztwo   Dotacje   pomoc prawna   audyt
Data Mar 26, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Doradca biznesowy
  Nasze Centrum działa od 2003 r. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, doradztwie biznesowym (biznes plany, konsulting, zakładanie działalności gospodarczej), pozyskiwaniu kredytów inwestycyjnych, pozyskiwaniu i obsłudze środków z Unii Europejskiej, windykacji. Prowadzimy szkolenia w zakresie aktualizacji przepisów prawnych oraz szkolenia związane z tematyką środków z Unii Europejskiej. Oferujemy również pomoc prawną dla klientów indywidualnych w pełnym zakresie (radca prawny, adwokat).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


2. HRE.pl - Badanie zaangażowania pracowników
  Jako firma HR Executive z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 96A lokal 51 ze swoją ofertą wychodzimy do firm, które są zainteresowane profesjonalnymi szkoleniami i doradztwem w różnych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Swoich klientów od ponad dziesięciu lat wspieramy w kilku obszarach, a w tym rekrutacji pracowników, badaniu kompetencji - Assessment Centre, ocenie pracowników - oceni 360 stopni, badaniu satysfakcji oraz szkoleniach. Dzięki temu zbudujesz od podstaw lub zoptymalizujesz swój zespół.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Odszkodowania
  Zajmujemy się odszkodowaniami po wypadku, pomagamy osobą otrzymać jak najwyższe odszkodowanie które prawnie im się należy. Prowadzimy całą sprawę, mamy duże doświadczenie w branży odszkodowań.Nasz zasięg działania to cała Polska, ponieważ mamy w całym kraju naszych konsultantów. Napisz do nas, oddzwonimy. Skontaktuj się z nami i uzyskaj pomoc prawną. Nasz konsultant skontaktuje się z państwem osobiście i udzieli państwu wiedzy prawnej oraz odpowie na Państwa pytania. Jeżeli chcesz uzyskać odszkodowanie takie jakie ci się prawnie należy skontaktuj się z nami lub napisz do nas. Pomożemy ci najlepiej jak potrafimy. Jesteśmy profesjonalni oraz skuteczni w odzyskiwaniu odszkodowań. Zapraszamy na naszą stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. DJB Doradztwo Marcin Choraży
  DJB Doradztwo. Nasi konsultanci na podstawie rozmów z przedstawicielami firmy oraz właścicielami procesów sami projektują oraz tworzą procedury regulujące postępowanie w ramach danego procesu głównego. Staramy się w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę firmy podczas całego procesu wdrażania, na każdym jego etapie. Jeśli chodzi o wszelkie procesy wspierające- schemat wygląda tak samo.
Pomagamy przy wdrażaniu systemów ISO w innowacyjny, wypracowany przez lata doświadczeń naszych konsultantów sposób.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Biuro Wirtulane
  Szanowni Państwo, Witamy serdecznie na naszej stronie i zapraszamy do współpracy. Firma nasza prowadzi działalność pod marką „Warszawskie Biuro” polegającą na świadczeniu usług wynajmu „wirtualnych biur”. Prowadzimy sekretariat, odbieramy telefon
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0