Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ksiegarnia-artystyczna.com/     Ksiegarnia Artystyczna ASPA 5.00 z 5 1
Ksiegarnia Artystyczna ASPA - http://www.ksiegarnia-artystyczna.com/
ID w katalogu 1607
Tytuł Ksiegarnia Artystyczna ASPA
Url http://www.ksiegarnia-artystyczna.com/
Opis Książki ze wszystkich dziedzin sztuki i kultury. Księgarnia Artystyczna prezentująca książki z szeroko rozumianych dziedzin sztuki, kultury, plastyki. Sprowadzamy książki również z poza oferty, dla Ośrodków kulturalnych i szkół specjalna oferta, Księgarnia jest patronem obchodów roku Lecha Badkowskiego (2009 r.) organizatorem corocznego konkursu plastycznego dla dzieci i młodziezy, którego tematytka zwiazana jest z papierem. Najnowszym projektem w jakim uczestniczy Księgarnia Artystyczna ASPA jest projekt Region - Pomorze, którego celem jest promowanie kultury i sztuki Pomorza, w przyszłości projekt będzie rozwijał się poprzez kolejne regiony. Księgarnia wspólpracuje z ośrodkami kulturalnymi, biblotekami, Domami Miejskimi
Grupa w katalogu Kultura i sztuka
Portale komputerowe > Sklepy
Słowa kluczowe księgarnia   artystyczna   sztuka   książki   sztuka   warsztaty   rękodzieło   oferta dla firm   zamówienia indywidualne
Data Mar 14, 2009
Imię kontaktowe Iwona March
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka
1. kphoto.pl - reportaż ślubny i fotografia okolicznościowa - cała Polska
  kphoto.pl - Fotografia ślubna i okolicznościowa. Jeśli szukasz fotografa, który w niepowtarzalny sposób sfotografuje Twój ślub, chrzest Twojego dziecka, studniówke lub inne ważne chwile Twojego życia - znalazłeś! Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem - to moja pasja, a dla Ciebie to gwarancja satysfakcji. Przyjmuję zlecenia z całego kraju. Fotografuję na weselach, chrztach, komuniach, studniówkach i innych imprezach okolicznościowych (w tym także na spotkaniach i imprezach firmowych).
Katalog:   Kultura i sztuka
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Fabryka Filmów - produkcja filmowa - produkcja filmów dokumentalnych kraków - filmy reklamowe
  Nasza firma zajmuję się miedzy innymi produkcją filmową, tworzeniem filmów reklamowych. Nasze produkcje filmowe do twoja droga do sukcesu. Tworzymy filmy fabularne. Jesteśmy kreatywni i oryginalni. Zajmujemy się pełną obsługą filmów wizualnych. Od montażu do postprodukcji.Oferujemy produkcję filmów fabularnych, reklamowych,filmy kaskaderskie,filmy promocyjne,filmy korporacyjne,filmy dokumentalne,filmy szkoleniowe,filmy wizerunkowe, itd.Wyróżniają nas niespotykane pomysły, szybkość i sumienność działania.Realizujemy produkcje fotograficzne. Specjalność Fabryki Filmów to pełna obsługa drugiego planu.
Katalog:   Kultura i sztuka
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Rozwój duchowy - swiadome.pl
  Zależy Ci na tym, aby Twoje życie można było określić jako świadome? Jeżeli tak, możemy zaoferować pomoc. Chcemy podzielić się z Tobą przestrzenią, która jest pełna miłości, otwartości i zrozumienia. Jeśli tylko zechcesz, możesz rozwijać się razem ze wspaniałymi ludźmi, którym nieustannie zależy na wsparciu Twojego rozwoju (rozwoju duchowego, osobistego, emocjonalnego i fizycznego).
Warto jeszcze na koniec coś podkreślić. Jeżeli myślisz, że decydując się na naszą pomoc, wybierasz jakąś religię, popełniasz błąd.
Katalog:   Kultura i sztuka


4. Sztuka - Artstore.pl
  Blog o kulturze i sztuce, na którym można znaleźć informacje w następujących tematach: wydarzenia kulturalne, artyści, rzemiosło artystyczne, malarstwo, grafika, architektura, książki, poezja, teatr, muzyka, filozofia i socjologia sztuki, zjawiska i trendy w sztuce. Często pojawiają się recenzje książek oraz wywiady z ciekawymi ludźmi zajmującymi się twórczością artystyczną. Strona promuje młodych polskich artystów prezentując ich sylwetki oraz dotychczasowy dorobek oraz zaprasza na ciekawe wydarzenia artystyczne.
Katalog:   Kultura i sztuka
Kultura i sztuka > Malarstwo


5. Fotografia ślubna i webdesign. Bicki Przemysław
  Oferuję usługi fotografii ślubnej, okolicznościowej, reklamowej i przyrodniczej. Jestem dostępny na terenie całego kraju. Wykonuję strony internetowe, bandery, logotypy, usługi reklamowe i szablony Allegro.
Aktualnie poszukuję par, modelek i osób, które zgodzą się pozować do zdjęć zupełnie za darmo. W zamian zdjęcia do mojego i Waszego portfolio. Mogą to być zdjęcia w studio, plener lub ślubne. Pary, które zaproszą mnie na ślub, dostaną zestaw zdjęć na papierze (album), do tego wszystkie zdjęcia wykonane podczas reportażu.
Oferta:
• Zdjęcia ślubne
• komunijne
• chrzty
• pozostałe zdjęcia okolicznościowe
• zdjęcia reklamowe
• portretowe
• akty
• sesje w plenerze
• zdjęcia szkolne
Reklama:
• Branding
• plakaty
• loga
• bannery i bilboardy
• wizytówki
• ulotki, foldery i katalogi
• mapki
Webdesign:
• Strony w technologii CSS/XHTML
• instalacja CMSów
• zakładanie for internetowych
• topy na strony www
Katalog:   Kultura i sztuka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0