Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokatborowik.pl    Adwokat Borowik - http://adwokatborowik.pl
ID w katalogu 16184
Tytuł Adwokat Borowik
Url http://adwokatborowik.pl
Opis Obecnie na rynku znajduje się wiele ofert kancelarii, jednak która z nich jest najlepsza? Kancelaria adwokacka Adwokat Borowik w swej prostocie oferuje pełen profesjonalizm rozmaitych usług, od prawa spadkowego poprzez karne aż po windykacje należności . Klient może liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz sprawę, która swój koniec będzie mógł zaliczyć do udanych. To szeroka oferta usług, której efektem jest zaufanie tysięcy klientów pochodzących z różnych zakątków Polski.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik gdańsk   prawnik gdynia   prawnik   kancelaria adwokacka   kancelaria prawna
Data May 14, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat - Warszawa
  Zastanawiasz się nad wyborem prawnika czy też radcy pranej lub notariusza w swym mieście lub okolicy, który pomoże Tobie w wielu sprawach prawnych lub notarialnych? Jeśli tak, a chcesz postawić na kogoś sprawdzonego, to zobacz już teraz stronę internetową Wybierz Prawnika. Jest to portal, który stanowi największą w kraju bazę online takich osób i ich usług, dzięki czemu bardzo szybko możesz znaleźć listę prawnika, radców, notariuszy w swym regionie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Amadeus Kancelaria Prawnicza Wrocław, całodobowe porady prawne On-Line, obsługa prawna przedsiębiors
  Kancelaria Prawnicza AMADEUS we Wrocławiu * obsługa prawna przedsiębiorstw i osób fizycznych * Internetowy Serwis Porad Prawnych * prawo cywilne, rodzinne (rozwody), spadki, handlowe (przekształcenia, łączenie, podział spółek), gospodarcze, spółdzielcze i inne * windykacja wierzytelności na terenie całego kraju * obsługa również w języku angielskim, niemieckim i czeskim. Porady prawne przez Internet online całą dobę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Pozew zbiorowy
  Strona ta powstała w celu przybliżenia instytucji pozwu zbiorowego: przedstawia jej genezę, warunki zastosowania oraz korzyści, jakie mogą płynąć z wprowadzenia jej do polskiego systemu prawnego. Pozew zbiorowy polega na tym, że grupa poszkodowanych tym samym zdarzeniem osób fizycznych, jak i przedsiębiorców może dochodzić swoich roszczeń w drodze jednego grupowego powództwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe


4. Kancelaria Prawna Tarnowskie Góry
  Kancelaria Prawna Monika Zielony zajmuje się usługami prawnymi świadczonymi na rzecz Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Decydując się na pomoc tej kancelarii można oczekiwać profesjonalnego wsparcia w przypadku spraw prawnych. Możecie oczekiwąc profesjonalnych porad niezależnie od tego o jaką dziedzinę prawa chodzi. Gwarantujemy Wam między innymi profesjonalne podejście do każdej sprawy i indywidualne rozważnie problemów klienta, dzięki temu ostatecznie to wsparcie będzie na wysokim poziomie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Obsługa prawna firm, windykacja
  O nas
Spółka MS Consulting stanowi platformę łączącą grupę młodych prawników i ekonomistów oferujących swoje usługi jak najszerszej grupie klientów biznesowych. Nasza działalność ogniskuje się wokół usług windykacyjnych, doradztwa prawno-podatkowego oraz szerokiej oferty szkoleniowej.

Dzięki stałemu zaangażowaniu i wytrwałej pracy z każdym dniem zwiększamy swój potencjał i renomę na rynku usług konsultingowych. Celem spółki jest zapewnienie swoim klientom wszechstronnej obsługi prawnej pozwalającej na skoncentrowaniu swoich wysiłków na rozwoju biznesu. Jest to możliwe dzięki połączeniu innowacyjności i profesjonalizmu, a także indywidualnego podejścia do każdego klienta. To unikalne połączenie teorii akademickiej ze znajomością realiów biznesowych sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem dla każdego podmiotu potrzebującego usług prawnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.