Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokatborowik.pl     Adwokat Borowik 0.00 z 5 0
Adwokat Borowik - http://adwokatborowik.pl
ID w katalogu 16184
Tytuł Adwokat Borowik
Url http://adwokatborowik.pl
Opis Obecnie na rynku znajduje się wiele ofert kancelarii, jednak która z nich jest najlepsza? Kancelaria adwokacka Adwokat Borowik w swej prostocie oferuje pełen profesjonalizm rozmaitych usług, od prawa spadkowego poprzez karne aż po windykacje należności . Klient może liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz sprawę, która swój koniec będzie mógł zaliczyć do udanych. To szeroka oferta usług, której efektem jest zaufanie tysięcy klientów pochodzących z różnych zakątków Polski.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik gdańsk   prawnik gdynia   prawnik   kancelaria adwokacka   kancelaria prawna
Data May 14, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Patrickgordon.co.uk - odszkodowania
  1.Patrick Gordon to brytyjska firma prawnicza, która od 2003 roku poszerzyła zakres świadczonych przez siebie usług o pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań. Jej siedziba mieści się w Londynie, przy Red Lion Street 30, Zatrudnienia tam fachowcy działają bardzo skutecznie oraz, w większości przypadków, zgodnie z zasadą: nie ma wygranej, nie ma zapłaty. Oznacza to, że klienci firmy mogą właściwie bezpłatnie korzystać z usług kancelarii, gdyż w przypadku wygranej, opłata jest pobierana od ubezpieczyciela strony pozwanej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Portalodo.com
  Firma Portal ODO zajmuje się rozwojem nowych technologii, upowszechnianiem mechanizmów przetwarzania danych osobowych na coraz szerszą skalę, istotna rola danych w obrocie gospodarczym, a także reforma europejskiego systemu ochrony danych stawiają przed administratorami danych osobowych kolejne wyzwania. Aby zapewnić zgodne z prawem przetwarzanie danych, potrzeba nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również informacji pochodzących od praktyków, stykających się z bieżącymi problemami ochrony danych osobowych na co dzień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Radca Prawny - Gorzów
  W przypadku oglądania się za profesjonalną kancelarią prawną działającą w Gorzowie Wielkopolskim pragniemy zaprosić do bardziej szczegółowego zapoznania się z ofertą Ryszarda Kolbera. Jest to renomowany radca prawny z długoletnim stażem jeżeli w grę wchodzi chociażby prawo gospodarcze bądź wykroczeń. Na witrynie internetowej prowadzonej przez niego kancelarii odnajdziecie Państwo najważniejsze treści o działalności placówki, do tego są dane kontaktowe, wynagrodzenia oraz naturalnie pełen zakres usług. Osoby, którym teraz jest potrzebny radca prawny z Gorzowa Wlkp powinny bez zwlekania kontaktować się z fachowcem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Prawo jazdy nisko
  W profesjonalny i przyjazny sposób pokierujemy Cię prostą drogą do wymarzonego prawa jazdy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zdecydujesz się przejść tę drogę wspólnie z nami. Z nami zdasz za pierwszym razem !
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. KANCELARIA NOTARIALNA ANNA KOPCZYŃSKA - ŁÓDŹ, Kancelaria notariusza w Łodzi
  W Łodzi znajduje się Kancelaria Notarialna Anna Kopczyńska. Zaangażowani w niej notariusze funkcjonują w zakresie swoich uprawnień jako osoby zaufania publicznego. Przygotowują wiele rodzajów dokumentów, w tym testamenty, protesty weksli i czeków. Na życzenie stron przygotowują projekty aktów, oświadczeń albo innych dokumentów. Wszelkie czynności notarialne dokonywane są w godzinach pracy kancelarii, jednak w uzasadnionych wypadkach mogą odbyć się w innym czasie albo miejscu. Wielkość pobieranego wynagrodzenia, to znaczy taksy notarialnej, jest ustalona w stosownych rozporządzeniach. Żeby dowiedzieć się więcej na temat czynności przeprowadzanych przez kancelarię, wejdź na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0