Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokatborowik.pl    Adwokat Borowik - http://adwokatborowik.pl
ID w katalogu 16184
Tytuł Adwokat Borowik
Url http://adwokatborowik.pl
Opis Obecnie na rynku znajduje się wiele ofert kancelarii, jednak która z nich jest najlepsza? Kancelaria adwokacka Adwokat Borowik w swej prostocie oferuje pełen profesjonalizm rozmaitych usług, od prawa spadkowego poprzez karne aż po windykacje należności . Klient może liczyć na indywidualne podejście do sprawy oraz sprawę, która swój koniec będzie mógł zaliczyć do udanych. To szeroka oferta usług, której efektem jest zaufanie tysięcy klientów pochodzących z różnych zakątków Polski.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik gdańsk   prawnik gdynia   prawnik   kancelaria adwokacka   kancelaria prawna
Data May 14, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Prawnik Warszawa
  Kancelaria Prawnicza adwokata Mariusza Kalejty Warszawa proponuje gruntowną pomoc w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak również w formie pełnomocnictw w kwestiach indywidualnych. Prawnik Mariusz Kalejta oferuje poradnictwo prawne oraz reprezentowanie Klientów w sporach sądowych. Kancelaria rzetelnie opracuje najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania dla Państwa, które pozwolą niezwłocznie uregulować Państwa stan prawny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Adwokat - Warszawa
  Zastanawiasz się nad wyborem prawnika czy też radcy pranej lub notariusza w swym mieście lub okolicy, który pomoże Tobie w wielu sprawach prawnych lub notarialnych? Jeśli tak, a chcesz postawić na kogoś sprawdzonego, to zobacz już teraz stronę internetową Wybierz Prawnika. Jest to portal, który stanowi największą w kraju bazę online takich osób i ich usług, dzięki czemu bardzo szybko możesz znaleźć listę prawnika, radców, notariuszy w swym regionie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. PATRYCJA GRENDA windykacja należności w Poznaniu
  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Patrycja Grenda w głównej mierze skupia się na zagwarantowaniu pomocy prawnej. Świadczymy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, zastępstwa procesowego, konstruowania umów, dochodzenia należności. Oferujemy pomoc prawną w zakresie: prawa administracyjnego, pomagamy też rozwiązywać sprawy związane z prawem rodzinnym, prowadzimy sprawy w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Bierzemy czynny udział w przeróżnych negocjacjach. Staramy się pomóc z każdy prawnym problemem, indywidualnie podchodząc do każdego naszego Klienta. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Porada prawna - Gdańsk
  Pozwala się jednak, by małoletni pracownik pracował 7 godzin dziennie, jednak nie więcej niż 35 godzin w tygodniu. Zgodnie z prawem pracownik małoletni może być zatrudniony praktycznie na każdy rodzaj dostępnej umowy. Dodatkowo pracodawca ma możliwość stosowania kar pieniężnych, które przewidziane zostały w kodeksie pracy. Pracownik posiada także swoje prawa, jeżeli pracodawca nie wypłacił w należnym terminie wynagrodzenia lub bezpodstawnie obniżył jego wysokość – np. przekroczył swoje uprawnienia w tym zakresie. W takich przypadkach pracownik ma pełne prawo do zażądania należnych odsetek od pracodawcy za opóźnienie wypłaty wynagrodzenia. Dodatkowo pracodawca podlega grzywnie karnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Odzyskaj odszkodowanie z Kancelarią Promanus.pl
  Centrum Doradztwa "Promanus" jest kancelarią prawną, która świadczy usługi w zakresie między innymi odszkodowań powypadkowych. Istotą tego odszkodowania jest zrekompensowanie szkody jaką poniosła osoba zarówno w formie majątkowej, jak i niemajątkowej. Przyczyny poniesionej szkody mogą być różne. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje kompleksowe wsparcie w postępowaniach dotyczących odszkodowań, co uwalnia naszych klientów od skomplikowanych i czasochłonnych formalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.