Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.yangli.pl    Prasy mimośrodowe - yangli.pl - http://www.yangli.pl
ID w katalogu 16186
Tytuł Prasy mimośrodowe - yangli.pl
Url http://www.yangli.pl
Opis Marka Yangli zajmuje się produkcją i sprzedażą pras. W ofercie prasy hydrauliczne i mimośrodkowe. U nas znajdziecie takie urządzenia jak: prasy wysięgowe, prasy ramowe, prasy szybkobieżne, prasy hydrauliczne o zróżnicowanym zastosowaniu. Oferta Yangli jest stale rozbudowywana i dedykowana klientom z całej Polski. Dbając o wygodę odbiorców oferujemy profesjonalne usługi serwisowe. W ich ramach: uruchomienie maszyny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe producent pras   prasy mimośrodowe nowe   prasy mimośrodowe   producent pras mimośrodowych   prasy mimośrodowe producent
Data May 14, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Ling365 tłumacz angielsko polski
  Ling365 to biuro tłumaczeń oferujące tłumaczenia pisemne, między innymi prawnicze, medyczne czy informatyczne oraz tłumaczenia ustne. Proponowane jest wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego, rosyjskiego czy włoskiego na polski oraz odwrotne. Ponadto, biuro specjalizuje się w tłumaczeniach innych języków, takich jak chiński czy japoński. Możliwe jest również realizowanie tłumaczeń bazujących na kilku językach. Biuro mieści się w Warszawie, a z jego usług skorzystały już takie firmy jak Provident czy Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Centrum Zabezpieczeń Ppoż."Strażak"
  Kompleksowe usługi przeciwpożarowe i bhp. Szkolenia Bhp i ppoż, serwis techniczny sprzetu gaśniczego, zabezpieczenia przeciwpożarowe , wszystkie inne usługi ppoż i bhp
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Exitus Zakłady pogrzebowe
  Wszechstronne usługi oraz najwyższy szacunek do zmarłych to wyróżniki kompetentnego zakładu pogrzebowego Exitus. Nasze oddziały mieszczą się w Warszawie, a dodatkowo w okolicznych miejscowościach takich jak Otwock, Józefów albo Kołbiel. Zajmujemy się lokalnymi oraz międzynarodowymi transportami zwłok w karawanach marki Mercedes-Benz. Transportujemy zmarłych z miejsca zgonu do własnej chłodni czy w inne miejsca wskazane przez klienta. Wspieramy też w załatwieniu wszystkich formalności w urzędach bądź szpitalach i organizujemy przebieg całej ceremonii. Wszystko to możliwe jest w formie bezgotówkowej w zakresie zasiłku ZUS. Dodatkowe wiadomości odnajdziesz na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Www.htmopakowania.pl
  HTM Opakowania jest profesjonalną firmą, która produkuje oraz sprzedaje opakowania tekturowe. Dostępne są między innymi opakowania wykonane z tektury białej oraz szaro brązowej. W ofercie firmy sprzedawane są pudła klapowe i fasonowe oraz pudła większych rozmiarów, idealnie nadające się do mebli. Ponadto, istnieje również możliwość zakupu opakowań przeznaczonych na steandy. Firma wykonuje też nadruki. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. BOŻENA WITWICKA Krajowy transport zwłok
  Zakład Pogrzebowy Wrocław - Bożena Witwicka zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych - powiązanych zarówno z pochówkiem tradycyjnym, jak i z pochówkiem kremacyjnym. Oprócz transportu zmarłego, wykopania grobu, przygotowania ceremonii pogrzebowej oraz położenia zmarłego w grobie, możemy zająć się też pomocą w załatwieniu formalności w ZUS-ie, KRUS-ie, MSWiA, USC i Wojskowym Biurze Emerytalnym. Co więcej, możemy sprzedać naszym klientom trumnę, nagrobek granitowy, kwiaty, wieńce oraz znicze. Oprócz tego w okresie zimowym chętnie podejmiemy się odśnieżenia cmentarnych uliczek oraz dojazdów do kaplic i kościołów. Możemy przy tym zapewnić, że nasi kompetentni pracownicy podejdą do każdego zlecenia z należytym szacunkiem. Z naszą kompletną ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.