Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://minirandki.pl     Szybkie randki we Wrocławiu - MiniRandki.pl 0.00 z 5 0
Szybkie randki we Wrocławiu - MiniRandki.pl - http://minirandki.pl
ID w katalogu 16221
Tytuł Szybkie randki we Wrocławiu - MiniRandki.pl
Url http://minirandki.pl
Opis Przyjazna atmosfera, świetna zabawa i profesjonalna organizacja. To wszystko gwarantują organizowane przez nas szybkie randki, które cieszą się dużą popularnością mieszkańców dużych miast. Ponad 90% uczestników naszych imprez otrzymuje kontakty do osób, które odwzajemniły ich zainteresowanie. To miejsce, w którym masz szansę na poznanie swojej drugiej połówki. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego nasze randki nieustannie podbijają serca osób, które nas odwiedziły!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe szybkie randki kraków   szybkie randki katowice   szybkie randki wrocław   speed dating kraków   speed dating katowice
Data Jun 4, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Badania USG brzucha, żył, piersi, tarczycy w Krakowie - Echousg.pl
  Konsultacje internistyczne oraz kardiologiczne w krakowskiej klinice są wykonywane przez doświadczonych lekarzy, dla których najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Dlatego zlecają badanie jamy brzusznej, badanie ultrasonograficzne, a także echa serca, których celem jest wykrycie wszelkich zmian, jakie pojawiają się w ludzkim organizmie. Dzięki temu, że tego typu badania zostaną wykonane odpowiednio wcześnie, drobne zmiany można będzie wyleczyć. Dzięki temu nie dopuści się do ich rozwoju i rozprzestrzeniania na cały organizm. Na pewno profesjonalne usg pomoże w wykryciu tych zmian.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Pomiary hałasu - envilab-eko.com
  ENVILAB-EKO to akredytowane laboratorium środowiska pracy. Jako nowoczesna organizacja, oferuje przedsiębiorcom usługi związane z badaniami wymaganymi przez obowiązujące przepisy prawa pracy, a także ochronę środowiska. Zatrudnia wykształconą kadrę, która dysponuje wieloletnim doświadczeniem branżowym. Laboratorium jest wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy. Współpracuje z firmami z całego kraju. Firma zapewnia też pomoc w identyfikacji potrzeb z obszaru BHP, a także ochrony środowiska. Potwierdzeniem jej umiejętności są chociażby certyfikaty: PCA 1642 oraz ILAC MRA.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Stomatolog Platinum - protetyka
  Stomatolog Platinium to wyjątkowe miejsce na mapie Bydgoszczy. Wszyscy zainteresowani klienci mogą liczyć tutaj na profesjonalne leczenie stomatologiczne. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie stomatologa, wiedza medyczna w połączeniu z najnowocześniejszym, wysokiej jakości sprzętem, to gwarancja profesjonalnych usług. Zainteresowani mogą liczyć na wybielanie zębów, leczenie próchnicy, implanty zębów oraz wiele innych usług w dobrej cenie. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. skup złomu
  Firma Wtórmet z siedzibą w Radzionkowie prowadzi skup złomu, skup metali kolorowych,złomowanie pojazdów oraz utylizację elektroniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz najlepsze ceny na rynku.”Wtórmet-Recycling” Sp. z o.o. prowadzi działalność głównie w zakresie zbierania i przerobu złomu stalowego, żeliwnego, stali stopowych, złomu metali nieżelaznych, recyklingu pojazdów. Zakup złomu prowadzą wysokiej klasy handlowcy, których wiodącym zadaniem jest profesjonalna obsługa każdego partnera handlowego, organizacja odbioru złomu, uczestnictwo w negocjacjach warunków handlowych i technicznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Pokrycia dachowe - resitrix.com.pl
  Sp0ecjalnością naszej firmy Resitrix jest realizowanie profesjonalnych a także kompleksowych usług w ramach sprzedaży między innymi takich wyrobów jak Membrany dachowe. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić również wykonanie takich elementów jak Dachy zielone. Oferujemy nie tylko nowoczesne materiały a także trwałe, odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych, co pozwala na bardzo długie użytkowanie izolacji. Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0