Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.eden.pl     Eden Springs - Woda dla firm. 0.00 z 5 0
Eden Springs - Woda dla firm. - http://www.eden.pl
ID w katalogu 16264
Tytuł Eden Springs - Woda dla firm.
Url http://www.eden.pl
Opis Grupa Eden Springs już prawie 20 lat wyposaża polskie firmy w dystrybutory filtrujące, krystaliczną wodę źródlaną jak również ekspresy do kawy. Od początku swojej aktywności na terenie Polski powstało 36 centrów dystrybucyjnych a ilość dystrybuowanej wody wynosi 800 milionów litrów co sprawia, że Grupa Eden Springs należy do wiodących dostawców w Polsce. Nieskazitelną jakość dostarczanej wody źródlanej zapewniają dokładnie wybrane źródła takie jak Grodzisk Wielkopolski, Krzeszowice jak również Kotuń. Woda źródlana w firmie to znakomite rozwiązanie nie tylko na parne dni. Sprawdź propozycję Grupy Eden Springs już dzisiaj.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Słowa kluczowe woda do firmy   kawa do firmy   kawa do biura
Data Jun 15, 2017
Imię kontaktowe Sebastian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Angielski kraków
  Powiedz nam jakie są Twoje cele językowe i ile masz czasu na ich realizację, a my poradzimy Ci która metoda będzie najlepsza dla Ciebie.
Jesteśmy szkołą dla wymagających. Indywidualne podejście do każdego ucznia nie jest w Szkole ARCHER jedynie pustym sloganem. Kursy prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie przez starannie wyselekcjonowanych lektorów dbających o to, aby każdy wykorzystał podczas kursu maksimum swoich możliwości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Opakowania dla gastronomii AKAR
  W branży gastronomicznej i przemysłowej pierwsze skrzypce grają różnego rodzaju opakowania, torby czy kubki papierowe, które każdego dnia proponuje firma Akar, lider w swej dziedzinie od przeszło dwudziestu lat. To niezwykle bogaty asortyment, wśród którego nie może zabraknąć folii spożywczych, kubków plastikowych, torb ekologicznych. Ogromny bagaż doświadczenia sprawił, że nieustannie wzbogacamy swoją obecna ofertę o nowoczesne i spełniające najwyższe standardy produkty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Świadectwa Energetyczne - Kraków
  KABE-ENERGIA specjalizuje się w sporządzaniu certyfikatów energetycznych (inaczej - świadectw energetycznych), audytów energetycznych oraz projektowych charakterystyk energetycznych nieruchomości (mieszkań i domów mieszkalnych, budynków i lokali użyteczności publicznej, przemysłowych, biurowych i innych). Obszar działania firmy to: Kraków i województwo małopolskie, w przypadku dużych projektów - cały kraj. Zapewniamy: atrakcyjną ofertę cenową, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę audytorską, która dokona szybkiej i rzetelnej realizacji zamówienia. Pełną ofertę firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu z nami: biuro@kabe-energia.pl lub 606 825 662.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Identyfikacja RFID
  PWSK specjalizuje się w zarządzaniu środkami trwałymi. Proponuje własne oprogramowanie dla magazynów a także wypożyczalni oraz działa jako sklep z czytnikami kodów kreskowych i drukarkami do nich współdziałających z ich programami. PWSK zajmuje się również ewidencją czasu pracy pracowników rozwijając dedykowane programy i karty RFID dla klientów konieczne w większych oddziałach pragnących zautomatyzować ten proces, a także potrzebujących kontroli miejsc np przy obchodzie strażników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. E-mega obsługa informatyczna Kraków
  Podstawowym zakresem Naszej działalności jest OBSŁUGA INFORMATYCZNA podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. W ramach współpracy zapewniamy stałą opiekę nad sprzętem komputerowym, konsultacje telefoniczne oraz interwencje w siedzibie lub oddziale Państwa firmy. Projektujemy, modernizujemy, wykonujemy i administrujemy sieciami komputerowymi i serwerami . Pomagamy w uzyskaniu dostępu do internetu za pomocą łączy stałych, ADSL, ISDN. Pomagamy przy wyborze i wdrożeniu programów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem: księgowość, kadry i płace itp. oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Posiadamy doświadczenie w zarządzaniu rozległymi sieciami i połączeniami VPN, mobilne biuro, dostęp zdalny do zasobów firmy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0