Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.eden.pl    Eden Springs - Woda dla firm. - http://www.eden.pl
ID w katalogu 16264
Tytuł Eden Springs - Woda dla firm.
Url http://www.eden.pl
Opis Grupa Eden Springs już prawie 20 lat wyposaża polskie firmy w dystrybutory filtrujące, krystaliczną wodę źródlaną jak również ekspresy do kawy. Od początku swojej aktywności na terenie Polski powstało 36 centrów dystrybucyjnych a ilość dystrybuowanej wody wynosi 800 milionów litrów co sprawia, że Grupa Eden Springs należy do wiodących dostawców w Polsce. Nieskazitelną jakość dostarczanej wody źródlanej zapewniają dokładnie wybrane źródła takie jak Grodzisk Wielkopolski, Krzeszowice jak również Kotuń. Woda źródlana w firmie to znakomite rozwiązanie nie tylko na parne dni. Sprawdź propozycję Grupy Eden Springs już dzisiaj.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Śląskie
Słowa kluczowe woda do firmy   kawa do firmy   kawa do biura
Data Jun 15, 2017
Imię kontaktowe Sebastian
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Skanery 3D firmy GOM
  Zmierz to, czego wcześniej zmierzyć nie mogłeś. Największą zaletą wykorzystania skanerów 3D w pomiarach przestrzennych jest duża gęstość punktów pomiarowych zbierana w krótkim czasie (ok. 1 mln punktów w ciągu 1 sekundy). W przypadku skomplikowanych elementów, takich jak wypraski czy wytłoczki, pomiar klasyczną współrzędnościową maszyną pomiarową może zająć nawet kilka dni. Dzięki użyciu skanera 3D ten czas można skrócić do godziny.Wysoka jakość danych pomiarowych oraz nowoczesne rozwiązania zastosowane w skanerach firmy GOM zostały docenione przez największe firmy przemysłowe świata. Teraz również w Polsce masz szansę skorzystania z ogromnych możliwości skanera 3D ATOS i optycznej maszyny pomiarowej TRITOP.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Dźwigi Wrocław
  Nasza firma działa na rynku od 1994 roku. Przez ten czas współpracowliśmy z wieloma kontrahentami, zdobywając uznanie wielu firm zarówno w kraju jak i za granicą. Główną ofertą naszej firmy są usługi dźwigowe, które wykonujemy specjalistycznym, nowoczesnym sprzętem. Dysponujemy min. dwoma dźwigami samojezdnymi Hydros T-351 i Liebherr LTM 1035, które mają możliwośc maksymalnego udźwigu 35 ton i podnoszenia go na ponad 40 metrów. Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie bądź meilowo. Dokładny adres umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Apartamenty w Zakopanem
  Strona prezentująca dwa luksusowe apartamenty w Zakopanem usytuowane w ścisłym centrum miasta. Gwarantujemy komfortowe warunki zachowując przy tym umiarkowane ceny. Na stronie dokładna galeria każdego z apartamentów a także cennik. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Podsłuch na telefon
  Dowiedz się, dlaczego podsłuch komputera jest nadal skuteczną metodą na wykrycie zdrady. Przekonaj się, czy podsłuch w telefonie przyniesie spokój i dowiedz się jak podsłuchać telefon komórkowy czy telefon stacjonarny. Sprawdź rodzaje podsłuchów i sposoby ich działania. Alternatywą dla agencji detektywistycznej jest podsłuch w telefonie Android. Zarówno kontakt z nami jak i oprogramowanie gwarantuje pełną dyskrecję. Ze stroną powinien zapoznać się każdy, kto myśli o założeniu podsłuchu w komórce, komputerze i nie tylko.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Serwis kombinezonów gazoszczelnych
  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości przyrządów związanych z dostarczaniem powietrza. Jednak dbając o bezpieczeństwo, zapewniamy również szereg usług w tej branży. Wśród nich znajduje się ładowanie butli powietrzem i legalizacja ich, kalibracja detektorów gazu, przeglądy automatów do nurkowania i wiele innych. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, sprawdź informacje na phuagpol.pl. Profesjonalizm i wzorowa obsługa to nasze atuty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.