Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fram-geo.pl    
Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki - http://www.fram-geo.pl
ID w katalogu 16272
Tytuł Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Oferta firmy FRAM-GEO to produkty z branży geosyntetyków. Można do nich zaliczyć m.in. geosyntetyki, geowłókniny, geokompozytory, maty drenażowe, antyerozyjne, siatki do asfaltu, czy geotkaniny. W tego typu materiały firma zaopatruje przedsiębiorstwa z sektorów budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego na terenie całej Polski. Centralny magazyn firmy znajduje się w Bielsku Białej, a pracujący tam ludzie wyróżniają się kilkunastoletnim doświadczeniem.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe geotkaniny   geowłóknina   geowłókniny ts   wzmacnianie gruntu   geosyntetyki
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. KOS - firma budowlana, wykonawstwo obiektów budowlanych
  Firma budowlana KOS zajmuje się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami i modernizacjami budowli. Głównym obszarem naszego działania są województwa : mazowieckie oraz świętokrzyskie. Firma KOS to wieloletnie tradycje budowlane. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy około 15 wyspecjalizowanych pracowników i przygotowani jesteśmy do prowadzenia większości robót w branży budowlanej.
Świadczymy usługi zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Sprzedaż rusztowań - Rubo
  Grupa Rubo zajmuje się m.in. produkcją rusztowań modułowych jesteśmy właścicielem marki Rubo RK oraz Skyer. Nasze rusztowania znajdują zastosowanie do prac budowlanych, w montażu reklam i konstrukcji na potrzeby eventów oraz w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, w energetyce i innych branżach. Nasze produkty są bezpieczne, doskonale sprawdzają się do konstrukcji wiszących, przestrzennych czy przejezdnych. Więcej o naszej ofercie na stronie www.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Usługi remontowe warszawa
  Strona, na której bez trudu znajdziesz fachowca, który przeprowadzi remont w Twoim domu, zajmie się wykończeniami lub naprawi dach. Jeśli nie masz głowy do wybierania materiałów budowlanych lub zupełnie nie znasz się na wykończeniach azm.pl jest stroną wprost stworzoną dla Ciebie. Jest to strona firmy, która oferuje absolutnie kompleksowe usługi.
Strona prezentuje firmę budowlaną dla każdego, zarówno dla poważnych inwestorów i firm jak i dla zwykłego użytkownika potrzebującego kogoś, kto wyremontuje mu dom. Możemy liczyć nie tylko na profesjonalne wykonanie zlecenia, ale także na praktyczne rady ze strony fachowców.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Dramix - drabiny aluminiowe
  Specjalizujemy się w systemach pracy na wysokości. Jesteśmy warszawską firmą, która bazując na niemal dwóch dekadach doświadczenia oferuje między innymi: drabiny, rusztowania aluminiowe, podesty, pomosty, podnośniki i wiele innych. Zapewniamy nie tylko niezawodne, w pełni bezpieczne i wygodne w użytkowaniu produkty, lecz także związane z nimi usługi: montaż, wynajem oraz serwis. Posiadamy dwa własne magazyny, dlatego u nas nie muszą Państwo czekać na dostępność sprzętu. Zapewniamy szybką dostawę i fachową obsługę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Komin - Komininstal.pl
  Wkład kominowy Komin Instal. Każdego roku, w okresie jesiennym i zimowym mamy do czynienia ze znaczną liczbą zatruć tlenkiem węgla. Przeważnie tego rodzaju zdarzenia są powodowane przez wadliwy lub przestarzały komin. My świetnie rozumiemy, jak ważny jest to szczegół w każdym obiekcie, wobec tego także stosujemy jedynie najwyższej jakości materiały do produkcji elementów kominowych. To jeden z najistotniejszych powodów, dla których warto wybierać nasze rozwiązania. System kominowy wykonany z należytą starannością oraz dbałością o szczegóły, gwarantuje usprawnienie w zakresie jego konserwacji, czyszczenia oraz gwarantuje ekonomiczne zużycie energii. Te detale powodują, że nasze towary są uważana za optymalne w kraju i coraz to częściej są nabywane przez zagranicznych dostawców. Jakość naszych wyrobów stanowi dla nas najogromniejszy czynnik rozwoju i możliwości walki na konkurencyjnym rynku.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0