Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fram-geo.pl     Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki 0.00 z 5 0
Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki - http://www.fram-geo.pl
ID w katalogu 16272
Tytuł Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Oferta firmy FRAM-GEO to produkty z branży geosyntetyków. Można do nich zaliczyć m.in. geosyntetyki, geowłókniny, geokompozytory, maty drenażowe, antyerozyjne, siatki do asfaltu, czy geotkaniny. W tego typu materiały firma zaopatruje przedsiębiorstwa z sektorów budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego na terenie całej Polski. Centralny magazyn firmy znajduje się w Bielsku Białej, a pracujący tam ludzie wyróżniają się kilkunastoletnim doświadczeniem.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe geotkaniny   geowłóknina   geowłókniny ts   wzmacnianie gruntu   geosyntetyki
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Najlepsze drzwi wejściowe
  Firma Art-Tom Sp. J. rozpoczęła działalność w 1992 roku, od samego początku swojego istnienia korporacja wyspecjalizowała się w robieniu drewnianych drzwi zewnętrznych. Przez długie lata przedsiębiorstwo rozbudowało się, dzisiaj posiada nowy park maszynowy jak i prywatny tartak. Ma również duży magazyn tarcicy, właśnie dzięki któremu produkcja drzwi odbywa się jedynie z drewna wysezonowanego. Przez ten okres spółka Art-Tom wypracowała dużą ilość usatysfakcjonowanych konsumentów, do których dociera poprzez ogromną sieć dystrybutorów na terenie kraju. Drzwi drewniane zostały oznaczone certyfikatem "B", jaki dopuszcza produkt do powszechnego obrotu. Do wykonanych drzwi drewnianych przedsiębiorstwo proponuje usługi serwisowe gwarancyjne jak i pogwarancyjne.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Panele gipsowe - panelegipsowe.pl
  Firma Erplus z siedzibą przy ulicy Mieszka 2/1 w Białymstoku to lider w dostawie na rynek paneli 3D. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób udekorować ściany swojego mieszkania czy biura na pewno panele trójwymiarowe zdadzą egzamin. Są tanie, efektowne i łatwe w utrzymaniu w czystości. W naszej ofercie znajdziecie wiele form takich paneli, które oferowane są w atrakcyjnej cenie i dostępne od ręki. Ich wysyłkę realizujemy natomiast już w ciągu 24 godzin. Ciekawi jesteśmy, które panele z naszej oferty najlepiej wkomponują się w Wasze wnętrza?
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Porfir
  Kamień o nazwie porfir znajduje zastosowanie na ogół na zewnątrz budynków oraz w budynkach użyteczności publicznej, gdzie pożądany jest klasyczny oraz ekskluzywny wystrój. Z uwagi na niebywałą trwałość porfiru stosuje się go do renowacji zabytkowych budynków oraz fasad. Porfir posiada interesującą strukturę, które potrafi nadać każdemu pomieszczeniu unikalny wystrój.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Płyty Poliwęglanowe
  Poliweglan-tanietworzywa.pl to firma trudniąca się dystrybucją tworzyw z poliwęglanu komorowego, a także litego. W ofercie można również znaleźć płyty plexi i wiele innych akcesoriów. Prezentowane przedsiębiorstwo posiada wiele promocji w swojej ofercie, a asortyment jest dostępny dla odbiorców z całego Polski, ponieważ firma oferuje transport na obszarze całego kraju. Warto dodać, że wszystkie sprzedawane tworzywa spełniają wymagania europejskie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Polar - Budownictwo, Nadzory Budowlane | kierownik budowy w Poznaniu, budowa domów - Poznań, odbiór
  Kierownik budowy z Poznania wykona opinie techniczne budynków, przeglądy eksploatacyjne, przeglądy okresowe. Przyjmie zlecenia budowy domu. Szukam kierownika budowy w mieście Poznań. Budowa domu z kierownikiem budowy oraz z inspektorem nadzoru budowlanego to oszczędność czasu i pieniędzy. Odbiór mieszkania na terenie miasta Poznań dokona kierownik budowy. Szybka, fachowa i solidna budowa domów w Poznaniu przy pomocy kamery termowizyjnej. Inspektora nadzoru dokona odbioru mieszkania w mieście Poznań. Świadectwo energetyczne oraz kamera termowizyjna na terenie powiatu poznańskiego. Kierownik Budowy Nadzór budowlany Odpowiedzialność za zorganizowanie procesu budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami ponosi kierownik budowy. Jego zakres obowiązków obejmuje złożenie zaświadczenia o przejęciu funkcji kierownika budowy, złożenie wpisu Wydawane certyfikaty energetyczne są obowiązkowe od 2010 roku, wynika to z unijnej dyrektywy 2002/91/WE, wprowadzonej we wszystkich krajach UE, co ma na celu zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Nasza firma istnieje od 2009. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. Wiemy że nawet najlepsze materiały nie gwarantują jakości, jeżeli zostaną użyte w niewłaściwy sposób. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie będzie się uczył na Państwa wymarzonym domu.
www.polarbudownictwo.pl
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0