Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fram-geo.pl     Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki 0.00 z 5 0
Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki - http://www.fram-geo.pl
ID w katalogu 16272
Tytuł Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Oferta firmy FRAM-GEO to produkty z branży geosyntetyków. Można do nich zaliczyć m.in. geosyntetyki, geowłókniny, geokompozytory, maty drenażowe, antyerozyjne, siatki do asfaltu, czy geotkaniny. W tego typu materiały firma zaopatruje przedsiębiorstwa z sektorów budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego na terenie całej Polski. Centralny magazyn firmy znajduje się w Bielsku Białej, a pracujący tam ludzie wyróżniają się kilkunastoletnim doświadczeniem.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe geotkaniny   geowłóknina   geowłókniny ts   wzmacnianie gruntu   geosyntetyki
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Okna - Gdynia
  Potrzebujesz niezawodnych i bezpiecznych okien do swojego mieszkania czy biura? Znajdziesz je w firmie Amar z Widlina. Za naszą firmą przemawiają nie tylko najlepsze komponenty, których używany w procesie produkcji, ale również duże doświadczenie. Okna tworzymy bowiem od ponad 20 lat, przykładając wagę do każdego, nawet najmniejszego i z pozoru mało ważnego szczegółu. Tak przy oknach, jak i innych produktach z naszej oferty - bramach, drzwiach czy roletach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Torsystem Butzbach - bramy przemysłowe, bramy garażowe, systemy przeładunkowe ...
  Torsystem Butzbach Sp. z o.o. jest jednym z liderów na Polskim rynku firm produkujących bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe. W ofercie posiadają m.in. bramy segmentowe, harmonijkowe, szybkobieżne z PCV, bramy z włókna szklanego, a także doki przeładunkowe i systemy przeciwpożarowe.
Siedziba firmy znajduje się w Kamieńcu Ząbkowickim, firma posiada swój oddział w Karpinie. Doradcy Techniczno-Handlowi działają na terenie całego kraju.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Budowa domów opole
  Mimo kryzysu rynek budowlany kwitnie i ma się całkiem dobrze. Chwilowe zmniejszenie popytu pokazało twardą zasadę rynku, że przetrwają tylko najlepsi. Tak się stało z nasza firmą M-BUD, mimo kryzysu i problemów finansowych w wielu działach gospodarki nam udało się przetrwać ten czas. Dodatkowo wprowadziliśmy do naszej działalności dodatkowe towary i usługi. Nie zajmujemy się już tylko dostawą surowców budowlanych jak to miało miejsce. Oprócz przygotowywania pełnych projektów domów, zajmujemy się także pełnym wykonawstwem. Nie mam na myli tylko budowy domów, ale kompleksowe zarządzanie i załatwianie wszelkich spraw za klienta. Nowoością i pewną innowacją na którą zdecydowaliśmy się to wprowadzenie do sprzedaży i ujmowanie w projektach takich elementów jak kolektory słoneczne w Opolu jesteśmy prekursorami tej tematyki. Jako nieliczni możemy pochwalić się tym, że jesteśmy w stanie wykonać całą pracę związaną z budową domów:
- projekty domów
- budowa
- okna drzwi
- wykończenia
Postaw na naszą firmę a na pewno będziesz zadowolony. Pamiętaj zadbaj aby twój własny kąt był twoim gniazdkiem spokoju i miejscem wypoczynku.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Projektowanie domów


4. Boksy dla konia, projekt stajni - Remtor
  Firma Remtor jest największym w kraju producentem boksów dla koni. Wykonujemy m.in: stajnie dla koni, boks dla konia, boksy stajenne, boksy dla konia, boksy zewnętrzne, boksy stajnia, akcesoria dla koni. Wykonujemy również projekty stajni dla koni. Nasz projekt stajni zostanie stworzony według Państwa oczekiwań. Nasza stajnia dla konia zawiera wszystrko co Państwo sobie zażyczą, my ją wyposażymy w najlepsze akcesoria naszej produkcji. Boksy dla koni, czyli Remtor jest firmą zajmującą się produkcją akcesoriów dla koni. Stajnia dla konia jest produkowana z największą starannością, tak aby znajdujące się w niej boksy dla koni spełniały Państwa oczekiwania. Nasza firma zajmuje się również projektowaniem stajni oraz wykonuje projekty stajni dla koni. Nasze boksy stajenne spełniają wszystkie normy jakościowe, a my zadbamy o prawidłowe wyposażenie stajni.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Nagrobki
  Nasza firma centrum obróbki granitu założona została w 1985 roku. Jesteśmy zakładem kamieniarskim z 25-letnim doświadczeniem. Wykonujemy nagrobki granitowe z kamieni naturalnych importowanych z całego świata. Tworzymy nagrobki według własnych wzorów jak również według pomysłu klienta w oparciu o indywidualne zamówienia.
Nasza specjalizacja to nagrobki i pomniki innej formy.
Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników, co pozwala na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć nagrobków, które sami wykonaliśmy.
Działamy na terenie całego kraju.
Zapraszamy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0