Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fram-geo.pl     Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki 0.00 z 5 0
Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki - http://www.fram-geo.pl
ID w katalogu 16272
Tytuł Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Oferta firmy FRAM-GEO to produkty z branży geosyntetyków. Można do nich zaliczyć m.in. geosyntetyki, geowłókniny, geokompozytory, maty drenażowe, antyerozyjne, siatki do asfaltu, czy geotkaniny. W tego typu materiały firma zaopatruje przedsiębiorstwa z sektorów budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego na terenie całej Polski. Centralny magazyn firmy znajduje się w Bielsku Białej, a pracujący tam ludzie wyróżniają się kilkunastoletnim doświadczeniem.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe geotkaniny   geowłóknina   geowłókniny ts   wzmacnianie gruntu   geosyntetyki
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Szambo betonowe
  Producent hermetycznych zasobników z betonu na wodę deszczową - Możliwość nie drogiego, a co najważniejsze szczelnego zbioronika na ścieki, to na dzień obecny konieczność oraz norma. Zbiorniki winny spełniać masę zaleceń oraz przepisów z pola ochrony przyrody. Nie może być tu miejsca na którekolwiek nieszczelności. Wiąże się to wszak nie tylko z zasadami ochrony, niemniej jednak też z wyznaczonymi utrudnieniami i jednocześnie grzywnami sądowymi. Szambo betonowe jest właśnie najlepszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, problem odprowadzania zlewek. Duża rywalizacja w biznesie firm, produkujących SZAMBA BETONOWE, sprawia, iż możemy liczyć na szerokie spektrum bezpieczeństwa i dodatkowo na wieloletnią gwarancję, jeżeli dotyczy to omawianych pojemników
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Regiony , miasta > Mazowieckie


2. remonty dachów
  QUANTUM - remonty dachów, dachy blachy. Oferuje usługi w zakresie budownictwa ogólnego ze szczególnym uwzględnieniem specjalistycznych prac blacharsko-dekarskich i elewacyjnych. Specjalizujemy się w remontach oraz kompleksowym wykonywaniu nowych konstrukcji. Dzięki rodzinnym tradycjom i wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na polu działań na terenie całej Polski zapewniamy wysoką jakość robót. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Daszki szklane w Szczecinie
  Proglas w swojej szerokiej ofercie szklanych konstrukcji posiada systemy drzwi przesuwanych. Jest to cenione rozwiązanie, ponieważ w każdym pomieszczeniu podnoszą jakość wizualną oraz sprawiają, że wzrasta elegancja całego otoczenia. Możliwość różnego mocowania, w zależności od potrzeb i wymagań miejsca: mocowanie od boku ściany, w listwie, do sufitu czy bocznej ściany szklanej. Wypełnienie drzwi szklanych może być wykonane ze szkła hartowanego, typu fussing lub szkła hartowanego w postaci ornamentu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Www.bogrom.pl
  Bogrom jest firmą zajmującą się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi. W jej asortymencie, poza wysokiej jakości oknami pięcio- i sześciokomorowymi, znaleźć można także drzwi, dla domów lub mieszkań oraz stalowe. Sprzedawane są również rolety materiałowe i zewnętrzne oraz parapety. Firma proponuje produkty takich marek jak Delta bądź Gerda. Ze zdjęciami przykładowych realizacji zapoznać można się na stronie internetowej Bogrom. Siedziba firmy mieści się w Zabrzu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Panele Podłogowe
  Traffic - producent blachodachówki, dystrybutor paneli podłogowych, pokryć dachowych i innych materiałów budowlanych.
Panele podłogowe - dystrybucja na terenie całego kraju. Posiadamy wiele oddziałów w całej Polsce.
Zapraszamy na naszą internetową - znajduje się na niej oferta produktów:
- blachodachówka
- panale podłogowe
- pokrycia dachowe
- inne materiały budowlane
a także informacje o aktualnych promocjach i lokalizacjach oddziałów w całej Polsce - m.in w Białymstoku, Suwałkach, Markach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0