Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fram-geo.pl    Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki - http://www.fram-geo.pl
ID w katalogu 16272
Tytuł Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Oferta firmy FRAM-GEO to produkty z branży geosyntetyków. Można do nich zaliczyć m.in. geosyntetyki, geowłókniny, geokompozytory, maty drenażowe, antyerozyjne, siatki do asfaltu, czy geotkaniny. W tego typu materiały firma zaopatruje przedsiębiorstwa z sektorów budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego na terenie całej Polski. Centralny magazyn firmy znajduje się w Bielsku Białej, a pracujący tam ludzie wyróżniają się kilkunastoletnim doświadczeniem.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe geotkaniny   geowłóknina   geowłókniny ts   wzmacnianie gruntu   geosyntetyki
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Mieszkania na sprzedaż
  Zapraszamy na rynek pierwotny. Jest to witryna internetowa, na której odkryjesz nowe nieruchomości, barometr cenowy sugerowanych lokali, spis deweloperów, wiadomości o dniach otwartych, najświeższe wiadomości o branży reklamowej oraz informacje o kredytach. Rynek pierwotny nie jest jedynie zwyczajną stroną internetową oferującą nieruchomości, ponieważ jej ogromnym walorem jest doprecyzowanie parametrów szukania, wskutek czego nadzwyczaj szybko znajdziesz interesujący Cię dom, apartament czy lokal użytkowy. Rynekpierwotny.com zachęca także do skorzystania z darmowej pomocy w zakupie mieszkania. Doradca firmy analizuje Twoje potrzeby lokalowe oraz możliwości finansowe, wyszukując odpowiednie do nich oferty z całego rynku pierwotnego oraz pomaga Ci wynegocjować najlepsze warunki kupna upragnionego lokum. Dzięki rynkowi pierwotnemu kupno mieszkania, domu czy lokalu użytkowego staje się dużo prostsze i wygodniejsze, a obszar nieruchomości przestaje być czarną magią. Wiadomości, jakie zamieszczone są na naszej stronie internetowej pomogą Wam jeszcze poprawniej zatroszczyć sie o Wasze pieniądze, nieruchomości oraz przyszłe losy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Odlewy
  Firma Unimat specjalizuje się w produkcji złączy oraz armatury przemysłowej. Produkuje również odlewy ze stopów, cynku, aluminium i miedzi, które wykorzystywane są w wielu gałęziach przemysłu: w transporcie drogowym i kolejowym, pożarnictwie, w przemyśle chemicznym, maszynowym, paliwowym i elektrotechnicznym. Około 60% produkcji firmy trafia na rynek zagraniczny do krajów europejskich oraz na pozostałe kontynenty. Firma posiada wykształconą kadrę specjalistów i wykorzystuje nowoczesne technologie konstrukcyjne i produkcyjne, dzięki czemu jest w stanie wykonać wszelkie najbardziej nietypowe zapotrzebowania klientów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Gzymsy
  Jesteśmy firmą działającą w branży produkcji sztukaterii gipsowej. Rafael Decoration to lider tego typu zamówień korzystający z najnowszych rozwiązań technologicznych przy wytwarzaniu swoich produktów. W naszej ofercie posiadamy nawet wzory sprzed 100 lat doskonale odtworzone, zachowujące oryginalne cechy. Oferujemy naszym klientom cały wachlarz usług co oznacza nie tylko opracowanie wzorów, ale również montaż w każdym typie obiektów, w Polsce jak i zagranicą. Doradzamy również przy etapie projektowym oraz udzielamy pomocy przy konkretnych realizacjach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


4. Kominki - Gdańsk
  Kominek tworzy przyjemną, przytulną atmosferę pomieszczenia w którym się znajduje. Oprócz charakteru ozdobnego posiada on także zaletę, jaką niewątpliwie jest ogrzanie domu w dość tani i ekologiczny sposób. Nasze Kaszubskie Centrum Kominkowe Kwidziński zajmujeme się budową kominków a także sprzedażą wkładów kominkowych powietrznych i wkładów kominkowych wodnych popularnych firm m.in. Jotul, Arysto, Hajduk, Lechma, Dovre, Fonte-Flamme, Spartherm, Tarnava, Arysto itp. Oferujemy kominki nowoczesne, tradycyjne, portalowe, kaflowe, otwarte i rustykalne.
Działamy na terenie całego województwa pomorskiego. Nasza siedziba mieści się w Chmielnie, gdzie można zobaczyć wiele z wykonanych przez nas projektów. Zapraszamy na naszą stronę www kominkikwidzinski.pl, na której regularnie zamieszczamy ostatnio zrealizowane projekty.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz


5. Architekt projekt 44 240
  Twoim marzeniem od zawsze był dom jednorodzinny stworzony wedle własnego uznania? Skorzystaj z bogatej oferty pracowni architektury Projekt 44240. To tutaj możesz liczyć na niecodzienne projekty, będące tworem wyobraźni najlepszych i doświadczonych projektantów tworzących grono naszej szerokiej kadry. Opatrzone wysoką jakością projekty z pewnością sprostają oczekiwaniom wymagających klientów. Szerokie zainteresowanie naszą ofertę jest efektem tego, ze nieustannie pragniemy ja urozmaicać.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.