Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.fram-geo.pl     Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki 0.00 z 5 0
Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki - http://www.fram-geo.pl
ID w katalogu 16272
Tytuł Wzmacnianie gruntu, geosyntetyki
Url http://www.fram-geo.pl
Opis Oferta firmy FRAM-GEO to produkty z branży geosyntetyków. Można do nich zaliczyć m.in. geosyntetyki, geowłókniny, geokompozytory, maty drenażowe, antyerozyjne, siatki do asfaltu, czy geotkaniny. W tego typu materiały firma zaopatruje przedsiębiorstwa z sektorów budownictwa drogowego, kolejowego oraz hydrotechnicznego na terenie całej Polski. Centralny magazyn firmy znajduje się w Bielsku Białej, a pracujący tam ludzie wyróżniają się kilkunastoletnim doświadczeniem.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe geotkaniny   geowłóknina   geowłókniny ts   wzmacnianie gruntu   geosyntetyki
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Bramy Częstochowa
  Firma Jartech zajmuje się fabrykacją bram, ogrodzeń i balustrad z elementów kutych.
W jej ofercie są też napędy do bram zarówno skrzydłowych jak i przesuwnych.
Produkcja oparta jest na tworzywach najwyższej jakości od znanych dostawców. Wyroby Firmy Jartech są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe także malowanie proszkowe co umożliwia cieszyć się zachwycającym wyglądem. Ogrodzenia przez długie lata nie ponosząc w między czasie dodatkowych kosztów renowacji.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Kolektory słoneczne - Skorut
  Firma Skorut Import Eksport posiada 14-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym głównie energii solarnej zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Jest producentem wysokosprawnych płaskich kolektorów cieczowych, na bazie których obecnie realizuje największą, kompleksową w Europie inwestycje liczącą 3500 kolektorów na os. Radogoszcz Zachód w Łodzi, 57 bloków. Jest polskim producentem kolektorów słonecznych oferowanych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również dużych inwestycji. Stosowane elementy w instalacjach solarnych spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz łatwego montażu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Budowa domów docieplenia elewacje
  Firma MASTER B wykonuje usługi budowlane na terenie Warszawy i okolic . Usługi budowlane wykonujemy szybko i solidnie . Doradzimy najlepsze rozwiązania jak i najlepsze materiały które na twoje zlecenie kupimy w dobrych cenach .
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Rusztowania
  Firma Polsprzęt oferuje Państwu najlepszej jakości zestawy rusztowań po najniższych cenach na rynku budowlanym. Handlujemy tylko i wyłącznie Polskimi Produktami, żadnych chińskich podróbek! Naszą specjalnością jest również wynajem rusztowań, elewacyjnych oraz warszawskich. Wszystkie aktualne ceny znajdą Państwo na naszym sklepie internetowym. Można już teraz zamówić swoje idealne rusztowanie, dzwoniąc pod numer telefonu: 502 367 684, bądź na maila: polsprzet@gmail.com
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. SCALA dystrybutor płyt poliwęglanowych
  Gorąco zachęcamy do zapoznania się z firmą Scala - belgijskim producentem systemów rynnowych z PVC. Nasz oddział w Polsce od 2011 roku znajduje się razem z głównym magazynem w Kostrzyniu Wielkopolskim. W nasze artykuły zaopatrujemy składy budowlane, hurtownie, firmy wykonawcze i innych Klientów w całej Polsce. Posiadamy gonty bitumiczne, wełnę mineralną, płytki poliwęglanowe, płytki włókno cementowe i produkty dachowe. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje i kreator, w jakim można wykonać wizualizację domu oraz dachu. Zapraszamy do współpracy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0