Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://amar-okna.pl    
Okna - Gdynia
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Okna - Gdynia - http://amar-okna.pl
ID w katalogu 16277
Tytuł Okna - Gdynia
Url http://amar-okna.pl
Opis Potrzebujesz niezawodnych i bezpiecznych okien do swojego mieszkania czy biura? Znajdziesz je w firmie Amar z Widlina. Za naszą firmą przemawiają nie tylko najlepsze komponenty, których używany w procesie produkcji, ale również duże doświadczenie. Okna tworzymy bowiem od ponad 20 lat, przykładając wagę do każdego, nawet najmniejszego i z pozoru mało ważnego szczegółu. Tak przy oknach, jak i innych produktach z naszej oferty - bramach, drzwiach czy roletach.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe Drzwi Władysławowo   okna hst   Okna Władysławowo   Drzwi puck   drzwi hst
Data Jun 21, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Zabezpieczenia Przeciwpożarowe
  Każdy budynek użyteczności publicznej powinien być właściwie zabezpieczony na wypadek pożaru. Zabezpieczenie to powinno obejmować zarówno zabezpieczenia samej konstrukcji budynku, stworzenie właściwego systemu wentylacyjnego, jak i wprowadzenie instrukcji bezpieczeństwa, systemu alarmowego, oznakowania, wyposażenie obiektu w gaśnice. To też opracowanie właściwego systemu ewakuacyjnego. My jako eksperci od bezpieczeństwa przeciwpożarowego pomagamy w tym wszystkim.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Hurtownia budowlana Cebj Wrocław
  Skład budowlany Cebj z Wrocławia poleca materiały budowlane: m.in bloczki fundamentowe i stropy .Także ściany (m.in. bloczki Porotherm, suporex, bloczki Silka, dachy ). Kupujący może liczyć na bezpłatne doradztwo i kosztorys budowy swojego domu. Materiały budowlane Cebj Wrocław to grupa doradców, którzy obliczą zapotrzebowanie materiałów na dom na podstawie dostarczonego przez klienta projektu. Pracownicy doradzą również z czego budować, zgodnie za zasadą "jakość za rozsądną cenę".
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Świadectwa energetyczne (Certyfikaty energetyczne) Rzeszów i podkarpacie
  Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków na terenie całego podkarpacia.

Nasza ofertę kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań zarówno osób prywatnych jak i oferujemy całościową certyfikację bloków i innych obiektów użyteczności publicznej oraz budynków spełniających funkcje handlowe i przemysłowe.

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości budynku, posiadania (nie posiadania) dokumentacji technicznej oraz kształtu budynku. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę.

Pośrednikom oferujemy atrakcyjne prowizje za zlecenia.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Firma El-MAX - Elektryk katowice
  Jestem jednoosobową firmą prowadzącą usługi z zakresu elektryki oraz prac budowlanych na terenie całego śląska, głównie Katowic.
Charakteryzuje mnie dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych mi zadań, które wynikają z mojego zamiłowania i pasji jaką jest elektryka, w mieszkaniach, dużych domach czy też zakładach pracy. Zapraszam na moją stronę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Instalacje grzewcze Poznań
  Specjalizujemy się przede wszystkim w usuwaniu bieżących awarii hydraulicznych na terenie Poznania i okolic. Szybko reagujemy na wszelkiego typu zlecenia: począwszy od wymiany wężyka, zaworka pod umywalką, naprawy cięknącego kranu, wymiany baterii, naprawy cieknącej spłuczki, udrożnienia rur kanalizacyjnych, podłaczenia pralki po wymianę-instalację kotła na węgiel, gazowego, wykonania kompleksowej instalacji wod-kan-gaz-CO. Wykonujemy biały montaż: zakładanie umywalek, wanien, toalet, kabin prysznicowych, bidetów, zlewów kuchennych. Zajmujemy się podłączaniem do sieci wod-kan pralek, zmywarek. Oferujemy CAŁODOBOWE POGOTOWIE HYDRAULICZNE. Świadczymy kompleksowe usługi instalacyjno hydrauliczne obejmujące min: zakładanie nowych instalacji centralnego ogrzewania, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0