Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://gppuni-system.pl    
GG.P.P.UNI-System :: Systemy modułowe
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
GG.P.P.UNI-System :: Systemy modułowe - http://gppuni-system.pl
ID w katalogu 163
Tytuł GG.P.P.UNI-System :: Systemy modułowe
Url http://gppuni-system.pl
Opis Produkcja i montaż kontenerów, biurowych, sanitarnych, mieszkalnych i technicznych, które mogą występować w dowolnych konfiguracjach ( budynki modułowe). Produkowane przez nas kontenery charakteryzuje, wysoka funkcjonalność i estetyka. Nasza produkcja jest dostosowana do indywidualnych wymagań, które są uzgadniane i na bieżąco konsultowane przez naszych specjalistów.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Słowa kluczowe ontenery   budynki modułowe   sanitarne   biurowe   technologiczne   portiernie   zaplecza budów   biura   Chorzów   Śląsk   Maronia
Data Feb 25, 2008
Imię kontaktowe Zenon
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. Badania termowizyjne, termowizja, termografia - CertEnergia.pl
  Aktualnie termowizja ma szerokie zastosowanie, nie należy jednak zapominać, że jej siła leży przede wszystkim w profesjonalnym, dokładnym i bezinwazyjnym monitorowaniu pomiaru temperatury określonych ciał. W ten sposób, dla przykładu, w budownictwie można stwierdzić, które z budynków marnują energię z uwagi na brak odpowiednich zabezpieczeń lub też z faktu wystepowania nieszczelności określonych instalacji. Przyczynia się to w głównej mierze do stwierdzenia określonego problemu, jak również pozwala go wyeliminować. Dzięki temu można przede wszystkim zaoszczędzić na wydatkach związanych z utrzymaniem domostwa. Okazuje się bowiem, że w zimie nie trzeba nastawiać grzejników do maksymalnej temperatury, aby odczuć różnice w temperaturze. Kto zatem przeprowadza takie, dające duże korzyści również finansowe, badania termowizyjne? Polecamy profesjonalne usługi spółki CertEnergia, której pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej: certenergia.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Pianka poliuretanowa - termopian.com.pl
  TermoPiana oferowana przez firmę Termopian jest nowatorskim rozwiązaniem w zakresie izolacji natryskowych i hydroizolacji przegród budowlanych. Została indywidualnie zaprojektowana i stworzona z myślą o uzyskaniu jak najwyższych parametrów izolacyjnych znacznie przewyższając tradycyjne materiały. TermoPiana jest stworzona na bazie pianki poliuretanowej, a sposób jej produkcji jest prawnie chroniony patentem w Urzędzie Patentowym RP. Nasza oferta jest ponadto wzbogacona o farby do pianki poliuretanowej.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Internorm - Okna drewniane
  Jeżeli chciałbyś kupić okna drewniane, powinieneś zajrzeć na stronę internetową www.Okna-Drewniane.pl. Otóż są na niej umieszczone wszelkie informacje o firmie Internorm, czyli największym europejskim producencie okien. Austriacki producent stawia na najwyższej jakości wyroby, na ich solidność, szczelność, na to, aby wszystko było i bezpieczne, i trwałe, i eleganckie. Zapraszamy bardzo serdecznie na naszą stronę firmową okna-drewniane.pl i do zapoznania się z asortymentem.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Systemy kominowe
  Oferta firmy Hoch Systemy Kominowe, mającej siedzibę przy ulicy Przemysłowej 12 w Kościerzynie, obejmuje nie tylko elementy podstawowe pakietów, lecz także akcesoria kominowe. Wśród nich znajdą Państwo m. in. daszki stożka, płytki przykrywające betonowe, płyty wspornikowe, strażaki z rurą, trójniki spalinowe i in. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej hoch.com.pl. Jesteśmy do dyspozycji pod podanym numerem telefonu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. budowa kortów
  CN Projekt - budowa boisk. Jeżeli interesuje Cię budowa kortów lub boisk, sztuczna trawa lub inne sztuczne nawierzchnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki współpracy z wieloma producentami na całym świecie możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny na kompleksową dostawę samej sztucznej trawy lub sztucznej trawy wraz z profesjonalnym montażem. Obecnie dysponujemy trawami syntetycznymi kilku producentów spełniającymi założenia programu ORLIK 2012 w bardzo atrakcyjnych cenach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0