Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kancelaria-wwp.pl     Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl 0.00 z 5 0
Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl - http://kancelaria-wwp.pl
ID w katalogu 16325
Tytuł Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
Url http://kancelaria-wwp.pl
Opis Doświadczenie, jakie zyskała sobie kancelaria prawna w Łodzi, sprawiło, że jej pracownicy są gotowi zająć się praktycznie każdą sprawą. Prawnicy pracujący dla Państwa dążą do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, poszerzając również zakres działalności o kolejne gałęzie prawa. Klienci zgłaszający się do zespołu prawników kancelarii WWP mogą liczyć na pomoc m.in. w przypadku spraw: o podział majątku, rozwodowych, dotyczących rejestracji spółek, spadków, alimentów itd. Na stronie internetowej kancelarii załączone są wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kontaktu z prawnikami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo gospodarcze łódź   prawo karne procesowe   prawo medyczne łódź   prawnik   porady prawne łódź
Data Jul 10, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. ADWOKAT K.WIĘCKOWSKA - prawo gospodarcze - Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Więckowska przeprowadza szeroki zakres usług. Siedziba mieści się w Warszawie. Prowadzimy doradztwo w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Pozasądowo rozwiązujemy spory, przygotowujemy sprawy do etapu sądowego. Tworzymy opinie oraz analizy prawne. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w Kancelarii, po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat w Warszawie - szybki-rozwod.info
  Kancelaria adwokata Jacka Sosnowskiego poleca swoje usługi w zakresie tak zwanego szybkiego rozwodu. Temu zagadnieniu jest dedykowany specjalny blog, dostępny na stronie internetowej. Jego intencją jest zachęcenie do zakończenia małżeństwa już na pierwszej rozprawie, jeśli strony zgodzą się na wariant bez orzeczenia o winie. Oznacza on uniknięcie krępującej sytuacji, kiedy zostałyby upublicznione prywatne sprawy, związane z pożyciem małżeńskim. Blog ułatwia również pogłębienie wiedzy na temat podziału majątku oraz alimentów na dziecko.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat - Warszawa
  Zajmujemy się sprawami przeciwko deweloperom. Jeżeli macie Państwo jakikolwiek problem formalny z deweloperem my go rozwiążemy, odzyskamy odszkodowania, zadbamy o interesy klientów kompleksowo. Ponadto prowadzimy bloga związanego z efektywnym zakupem nieruchomości. Na życzenie wspieramy również podwykonawców ze wskazanej branży. Działalność prowadzimy na terenie Warszawy, Wrocławia, Gliwic. Więcej informacji o ofercie na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Reprywatyzacja - Warszawa
  Wierzymy, że wraz z doświadczeniem wzrasta również jakość naszych usług, dlatego nasi adwokaci zajmują się każdą sprawą z należytym profesjonalizmem. Kancelaria Adwokacka Kamil Flatow to doświadczenie tworzone od 2007 roku. Pomagamy swoim klientom w sprawach cywilnych (opieka nad dziećmi, rozwód), karnymi (obrona procesowa), ale też związanych z prawem pracy (niesłuszne zwolnienia), prawem handlowym (umowy biznesowe) czy ubezpieczeniami społecznymi (uzyskiwanie odszkodowań).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. LBLegal - Obsługa prawna
  LBLegal zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i prawnych, w szczególności przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych i kapitałowych, fundacji, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz spółdzielni.

LBLegal specjalizuje się w dochodzeniu wierzytelności (windykacji przedsądowej i sądowej), i szeroko rozumianym prawie gospodarczym, zapewniając obsługę prawną przedsiębiorców. Istotną częścią naszej praktyki jest prawo cywilne, a zwłaszcza sprawy odszkodowawcze, spadkowe oraz dotyczące nieruchomości. Posiadamy również doświadczenie w zakresie świadczenia usług z prawa pracy. Niezmiernie ważnym elementem naszej pracy jest reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych.

Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę merytoryczną, dzięki której przygotowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Stawiamy na jakość oferowanych usług i indywidualne podejście do klienta. W relacjach z naszymi klientami hołdujemy zasadzie przejrzystości i rzetelności. Na początku współpracy zawsze jasno określamy jej warunki i przebieg. Dążymy do rozumienia celów biznesowych klienta i pomagamy w ich realizacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0