Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kancelaria-wwp.pl    
Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl - http://kancelaria-wwp.pl
ID w katalogu 16325
Tytuł Pomoc i obsługa prawna w Łodzi - kancelaria-wwp.pl
Url http://kancelaria-wwp.pl
Opis Doświadczenie, jakie zyskała sobie kancelaria prawna w Łodzi, sprawiło, że jej pracownicy są gotowi zająć się praktycznie każdą sprawą. Prawnicy pracujący dla Państwa dążą do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, poszerzając również zakres działalności o kolejne gałęzie prawa. Klienci zgłaszający się do zespołu prawników kancelarii WWP mogą liczyć na pomoc m.in. w przypadku spraw: o podział majątku, rozwodowych, dotyczących rejestracji spółek, spadków, alimentów itd. Na stronie internetowej kancelarii załączone są wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty i kontaktu z prawnikami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo gospodarcze łódź   prawo karne procesowe   prawo medyczne łódź   prawnik   porady prawne łódź
Data Jul 10, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Biuro detektywistyczne Invigla
  Paweł Król oferuje prywatne usługi detektywistyczne na obszarze całej Polski. Detektyw pracuje zawsze w oparciu o dobro klienta i w porozumieniu z nim oraz w całkowitej dyskrecji. W zakresie usług mieści się poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchów, wykrywanie zdrady, usługi detektywistyczne dla firm, odzyskiwanie danych. Z pełną ofertą usług można zapoznać się na stronie internetowej Agencji. Materiały zebrane przez detektywa mogą stanowić dowód sądowy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Koźliński - odszkodowania - Bydgoszcz
  Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Koźlińskiego zajmuje się kompleksowymi usługami prawnymi na rzecz nie tylko polskich, ale również zagranicznych przedsiębiorstw gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, przedsiębiorców indywidualnych i nie tylko. Kancelaria oferuje również pomoc instytucjom publicznym i osobom fizycznym. Zawsze zapewnia wysoki poziom opieki prawnej. Kancelaria zajmuje się prawem rodzinnym, prawem cywilnym, prawem administracyjnym i wieloma innymi gałęziami prawa. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Adwokat w Szczecinie
  Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza jest szybko rozwijającą się oraz nowoczesną firmą udzielającą porady prawne w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę Klientów indywidualnych jak również wspólnot mieszkaniowych oraz innych podmiotów. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, ich egzekucje, sprawy z tzw. Konwencji Haskiej), prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań. Odszkodowania - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. śmierci osoby bliskiej oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej. Nieporozumienia pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne. Dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej. Opracowujemy kontrakty w celu realizacji inwestycji budowlanych. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi dowolnej instancji, sporządzamy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Porady prawne w Białymstoku - bialystok-adwokat.pl
  Kancelaria Adwokacka z Białegostoku od lat wykonuje obsługę prawną w zakresie różnego rodzaju prawnych specjalności. Zajmuje się ona różnego typu dziedzinami prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, rodzinnego, spadkowego oraz innymi popularnymi gałęziami prawa. Kancelaria ta wykonuje swe obowiązki i działania na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców. Prowadzi przy tym także obsługę prawną w języku angielskim i niemieckim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Radca prawny w Olsztynie - kpolsztyn.pl
  Nasza kancelaria prawna działa na rynku już od 1995 roku. Naszym klientom możemy zapewnić zarówno profesjonalną jak też kompleksową obsługę z zakresu między innymi prawa przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę również dla osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić prowadzenie poszczególnych spraw przez zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin prawa. Więcej na naszej stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0