Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://odjazdowa-muza.pl     Sety - odjazdowa-muza.pl 0.00 z 5 0
Sety - odjazdowa-muza.pl - http://odjazdowa-muza.pl
ID w katalogu 16337
Tytuł Sety - odjazdowa-muza.pl
Url http://odjazdowa-muza.pl
Opis Nasza nowoczesna strona internetowa to rozbudowany portal, który zapewnia naszym użytkownikom rozbudowany dostęp do utworów muzycznych. Celem naszego portalu jest promowanie artystów. Jednocześnie na stronie znajdują się wyłącznie materiały muzyczne, które są specjalnie selekcjonowane a także dostępne w ramach szerokiej bazy różnych stylów muzycznych co również pozwala na dopasowanie utworów do gustów użytkowników. Jednocześnie nasza strona zapewnia dostęp do rozbudowanej bazy darmowych utworów muzycznych.
Grupa w katalogu Kultura i sztuka > Muzyka
Słowa kluczowe muzyka do auta   darmowe mp3 do pobrania   disco polo   najnowsza muzyka   muzyka do samochodu
Data Jul 22, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Kultura i sztuka > Muzyka
1. Muzyka do sklepu
  Firma zajmuje się w tworzeniem, produkowaniem utworów muzycznych na potrzeby przedsiębiorstw. Klientom zapewnia takie usługi, jak przygotowanie tła muzycznego do specyficznych wymogów biznesu i udzielanie licencji na publiczne odtwarzanie muzyki. Jesteśmy właścicielami praw do wszystkich oferowanych utworów, co zwalnia z konieczności płacenia opłat dla takich organizacji jak ZAIKS. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w ramach naszej strony firmowej!
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


2. Zespół coverowy z Krakowa
  Kolektyw muzyczny Band4rent zajmuje się obsługą muzyczną imprez na terenie całej Polski. W ofercie znaleźć można kwartet smyczkowy, dwie profesjonalne formacje smooth jazzowe oraz siedem zespołów coverowych. Ponadto, proponowane jest także zorganizowanie show taneczno muzycznego, którego motywem jest Michael Jackson, Frank Sinatra bądź american swing. Dema poszczególnych zespołów można przesłuchać na stronie www. Zachęcamy do zapoznania się z zespołami.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka


3. alteRadio.pl || gramy pod prąd!
  Jedyne takie alternatywne radio! Rock, punk, metal, grind, sludge, jazz, klasyka, soundtrack, hh, stoner, ambient, etno i wiele innych. Najbardziej alternatywne e-Radio w sieci!
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Portale komputerowe > Usługi


4. Agencja Profesjonalnych Zespołów Muzycznych - Mirex
  Oferujemy Państwu profesjonalne zespoły muzyczne na wszelkie imprezy okolicznościowe.Liczba polecanych zespołów 30 w składach min.DUET max.KWINTET.Prezętujemy demo z wesel.Wystawiamy rachunki.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. Zespół muzyczny Milówka Wes Fest
  Profesjonalna oprawa wesel, bali sylwestrowych, imprez okolicznościowych w okolicach Żywca, gwarantujemy satysfakcję i udaną zabawę. Zespół ma kilka lat doświadczenia scenicznego. Robimy to co lubimy robić i staramy się jak najlepiej przekazać muzykę, którą gramy. Gramy dla wszystkich - starszych i młodszych, staramy się zawsze odpowiednio dobierać nasz repertuar w trakcie trwania imprezy, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Na weselach robimy zabawy, oczepiny, gramy wywody ( błogosławieństwo ), posiadamy własny transport. Ofertę kierujemy głównie do osób z miejscowości: Żywiec, Milówka, Koniaków, Bielsko - Biała i wszystkich okolic. Zespół nie wyklucza też gry w innym rejonie Śląska.
Katalog:   Kultura i sztuka > Muzyka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0