Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.porady-prawne.com     kancelaria prawna 0.00 z 5 0
kancelaria prawna - http://www.porady-prawne.com
ID w katalogu 1636
Tytuł kancelaria prawna
Url http://www.porady-prawne.com
Opis Nasza kancelaria rozumie potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców oraz wyzwania, jakie stawia rzeczywistość XXI w. Kompetencje merytoryczne, pasji i zaangażowaniu pozwala nam sprostać i świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasze doświadczenie pozwala nam na efektywne wykorzystanie instytucji prawnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta
Słowa kluczowe kancelaria aprawna
Data Mar 17, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Prawnik sprawy karne we Wrocławiu
  Nasza Kancelaria Adwokacka Prawo Karne dużą uwagę przykłada do tematyki spraw karych za kierowanie pojazdami pod wpływem narkotyków czy alkoholu. Nasza siedziba to Wrocław, ulica Krupnicza nr 13 lokal 205. To tutaj przyjmuje klientów adwokat- karnista, Paweł Borkowski, ze specjalizacją, jaką jest prawo karne. Pomoc sprawdzonego i doświadczonego adwokata jest w walce o najniższy wymiar kary naprawdę nieoceniona. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę internetową www.adwokat-prawo-karne.info.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Komornik w Warszawie
  Kancelaria komornika sądowego Roberta Kalwajta działa przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawa. Prowadzi postępowania egzekucyjne i zabezpieczające w celu dochodzenia roszczeń w sprawach pieniężnych i niepieniężnych na terenie Warszawy i okolic, a także całego kraju. Kancelaria wykonuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń, sporządza protokoły stanu faktycznego, a także sprawuje urzędowy nadzór nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. TARKOWSKI & TARKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA poświadczenie dziedziczenia - Wrocław
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszczącej się we Wrocławiu kancelarii notarialnej Tarkowski &Tarkowski. Już od powyżej 20 lat oferuje ona Klientom swoją pomoc przy czynnościach notarialnych. Notariusz wykona dla Państwa projekt umowy bądź aktu notarialnego, sporządzi akt poświadczenia dziedziczenia jak i dostarczy oświadczenie. Zapewnia on ponadto swoją pomoc przy zdobyciu wypisu lub odpisu dokumentu, poświadczeniu zgodności kopii z oryginałem czy spisywaniu protokołów zebrań. Do jego obowiązków zalicza się ponadto przyjęcie na przechowanie pieniędzy, dokumentów bądź papierów wartościowych. Na stronie internetowej dostaną Państwo więcej wiadomości odnośnie usług oferowanych przez notariuszy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Skuteczny adwokat w Tychach
  Tworzymy grupę adwokatów i prawników, którzy ściśle ze sobą współpracują. Mimo młodego wieku mamy duże doświadczenie. Wyróżniamy się wiedzą i umiejętnościami wygrywamy spory pozornie przegrane. Nasi klienci to osoby fizyczne, ale także spółki, przedsiębiorstwa, fundacje, stowarzyszenia i podmioty lecznicze. Gwarantujemy poufność i dochowanie tajemnicy. Zajmujemy się windykacją należności, a także prowadzeniem spraw rodzinnych, gospodarczych i wieloma innymi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna Wrocław Adiuto - pomoc prawna - radca prawny - Kancelaria radcy prawnego
  Usługi prawne związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.
Obsługa prawna m.in. spółek (zakładanie - KRS, US, GUS, przekształcenia), wspólnot mieszkaniowych, firm turystycznych i ich Klientów. Porady i zastępstwo sądowe w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego.
Doradztwo prawne dot. zamówień publicznych, gospodarki nieruchomościami (umowy kupna-sprzedaży), windykacji.
Weryfikacja kontraktów biznesowych, pomoc przy odszkodowaniach, postępowaniach administracyjnych (pozwolenia, koncesje) i dokumentach związanych z prawem ochrony środowiska.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0