Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.porady-prawne.com     kancelaria prawna 0.00 z 5 0
kancelaria prawna - http://www.porady-prawne.com
ID w katalogu 1636
Tytuł kancelaria prawna
Url http://www.porady-prawne.com
Opis Nasza kancelaria rozumie potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców oraz wyzwania, jakie stawia rzeczywistość XXI w. Kompetencje merytoryczne, pasji i zaangażowaniu pozwala nam sprostać i świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasze doświadczenie pozwala nam na efektywne wykorzystanie instytucji prawnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta
Słowa kluczowe kancelaria aprawna
Data Mar 17, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Marek Malecha
  Kancelaria prawna KPHU - stawiamy na skuteczność i szlachetną prostotę. Adwokat, radca prawny Warszawa. Optymalne rozwiązania - wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, nie unikamy trudnych i skomplikowanych spraw. Kancelaria Prawa - kompleksowa obsługa prawna firm, sprawy rodzinne, windykacja należności, upadłości - prawo upadłościowe i naprawcze. Doświadczona kadra fachowców: Marek Malecha, Marcin Krzemiński, Jolanta Ogorzałek Krzemińska, Marta Markiewicz. Kancelaria prawnicza - radca prawny, prawnik, adwokat Warszawa, woj. mazowieckie. Syndyk, upadłość firmy, prawo upadłościowe i naprawcze, ogłoszenie upadłości. Wkrótce też sprzedaż przedmiotów z likwidacji przedsiębiorstw. Odpowiedzialność członków zarządu, zgłoszenie wierzytelności, ogłoszenie upadłości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat - podział majątku, Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Nasze forum internetowe oscyluje wokół tematyki prawnej. To właśnie tutaj pojawiają się wpisy osób prywatnych, adwokatów, radców prawnych i innych ekspertów związanych z prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, pracy. Na forumprawnik.pl pojawia się wiele wątków odnośnie rozwodów, alimentów, kłopotów z pracodawcą, problemów związanych z wykroczeniem karnym. Wśród nich znajdziesz wiele cennych wskazówek. Po zarejestrowaniu można osobiście utworzyć nowy wątek.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Prawnik dla miasta Kraków - Kancelaria Ciborowski
  Nasza kancelaria przede wszystkim zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych nie tylko dla podmiotów gospodarczych ale także klientów indywidualnych. To zapotrzebowanie i rynku, i naszych dotychczasowych klientów sprawiło iż postanowiliśmy rozszerzyć opcję rozliczenia za świadczone usługi do czterech propozycji obejmujących stawki godzinowe oraz trzy wynagrodzenia ryczałtowe w zależności od limitu godzin lub jego braku i ewentualnej premii ze względu na korzystne lub niekorzystne powodzenie sprawy (success fee).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Adwokat prawo karne - Katowice
  Prestiżowa kancelaria adwokacka z Katowic i Warszawy świadczy wysoki poziom usług. Wszystkie podejmowane przez nas sprawy prowadzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Natomiast wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, elastycznie i z szacunkiem. Zapewniamy pełną dyskrecję, dyspozycyjność, życzliwą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Specjalizacją naszej kancelarii jest prawo karne, głównie przestępstwa narkotykowe. Są to sprawy: handel narkotykami i posiadanie narkotyków. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokaci w Lublinie - Rozwody
  Kancelaria prawna w Lublinie oferuje profesjonalne usługi prawnicze skierowane osób prywatnych i przedsiębiorstw. Kancelaria adwokacka mieści się w Lublinie, jednak pomoc prawna świadczona przez adwokatów obejmuje całą Polskę. Szeroka oferta kancelarii adwokackiej obejmuje wiele dziedzin prawa, takich jak prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy, i inne.

Kancelaria adwokacka w Lublinie świadczy pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych z różnych dziedzin prawa, w szczególności prawa karnego lub rodzinnego. Pani Adwokat specjalizuje się w prawie karnym oraz prawie cywilnym, przez co jest uznawana za skutecznego prawnika w sprawach o separację, o alimenty, o podział majątku, rozwodowych oraz w sprawach karnych.

Pamiętaj, że rzetelny adwokat to podstawa Twojego sukcesu!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0