Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.porady-prawne.com    
kancelaria prawna
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
kancelaria prawna - http://www.porady-prawne.com
ID w katalogu 1636
Tytuł kancelaria prawna
Url http://www.porady-prawne.com
Opis Nasza kancelaria rozumie potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców oraz wyzwania, jakie stawia rzeczywistość XXI w. Kompetencje merytoryczne, pasji i zaangażowaniu pozwala nam sprostać i świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nasze doświadczenie pozwala nam na efektywne wykorzystanie instytucji prawnych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta
Słowa kluczowe kancelaria aprawna
Data Mar 17, 2009
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Komornik - Łódź Śródmieście - komornikglowacka.pl
  Kancelaria komornicza, która przyjmuje wierzycieli w Łodzi (Śródmieście). Komornik do kontaktu to Joanna Głowacka. Komornik ustala strategię egzekucji zgodnie z wolą wierzyciela, a także doradza w kwestiach wyboru odpowiedniej metody. Komornik może również na zlecenia wierzyciela wykrywać majątek dłużnika. Do kancelarii mogą zgłaszać się nie tylko lokalni wierzyciele, ale również podmioty z innych części kraju. Na stronie kancelarii występują podstawowe kwestie formalne (dział dla dłużników i wierzycieli).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot
  Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Adwokata Krzysztofa Dolot znajdującą się na stronie www.adwokatdolot.pl.
Adwokat Krzysztof Dolot świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W ramach swojej praktyki adwokat zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu:
- prawa cywilnego - w tym sprawy o rozwód, separację, o odszkodowanie, alimenty, spadki
- prawa karnego - gdzie też reprezentuje strony w postępowaniu przygotowawczym, sądowym jako obrońca, pełnomocnik pokrzywdzonych
- prawa gospodarczego - w tym prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej firm, prowadzenie spraw o zapłatę
- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Kancelaria Adwokacka znajduje się w Rzeszowie na ul. Ks. Jałowego 29, natomiast filia Kancelarii w Mielcu na ul. Krótkiej 1.
Doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju spraw gwarantuje, iż adwokat Krzysztof Dolot zrealizuje zlecenia prawne w sposób profesjonalny oraz z pełnym zaangażowaniem.
Zapraszam do nawiązania współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Podkarpackie


3. Prawo karne - Wrocław
  Nasz blog prowadzony jest przez specjalistów zajmujących się prawem karnym. Publikowane w blogu informacje dotyczą praw osób biorących udział w postępowaniach karnych. Na stronie można znaleźć artykuły między innymi o roli adwokatów w sprawach karnych, instytucjach prawa karnego, poddaniu sprawy próbie, przebiegu postępowania karnego czy tymczasowych aresztowaniu. Adwokaci zapewniają również usługi związane z obroną oskarżonych w postępowaniach karnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Kołodziejuk
  Świadczymy profesjonalne usługi doradcze zarówno w formie stałej kompleksowej obsługi, jak i doraźnej pomocy prawnej osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Odzyskaj odszkodowanie z Kancelarią Promanus.pl
  Centrum Doradztwa "Promanus" jest kancelarią prawną, która świadczy usługi w zakresie między innymi odszkodowań powypadkowych. Istotą tego odszkodowania jest zrekompensowanie szkody jaką poniosła osoba zarówno w formie majątkowej, jak i niemajątkowej. Przyczyny poniesionej szkody mogą być różne. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje kompleksowe wsparcie w postępowaniach dotyczących odszkodowań, co uwalnia naszych klientów od skomplikowanych i czasochłonnych formalności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0