Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://leczenie-boreliozy.pl    
Centrum Leczenia Boreliozy- Blumed
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Centrum Leczenia Boreliozy- Blumed - http://leczenie-boreliozy.pl
ID w katalogu 16380
Tytuł Centrum Leczenia Boreliozy- Blumed
Url http://leczenie-boreliozy.pl
Opis Zapewniamy w naszym specjalistycznym oraz nowoczesnym centrum leczenia chorób przenoszonych przez kleszcze gdzie stosujemy zarówno innowacyjne metody diagnostyczne a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną diagnostykę. Jednocześnie w naszym centrum posiadamy również zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić również realizowanie leczenia najnowszymi metodami oraz pozwalającymi na zapewnienie powrotu do zdrowia osobom chorującym. Gwarantujemy również komfortowe warunki dla pacjentów.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Słowa kluczowe borelioza leczenie   borelioza   leczenie chorób odkleszczowych   medycyna   leczenie boreliozy
Data Aug 5, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Lekarz rodzinny w Luboniu
  Nasza przychodnia lekarza rodzinnego ma swoją siedzibę w Luboniu przy ulicy Poznańskiej 55A. Lekarz rodzinny dyżuruje codziennie w godzinach od 7-17. Zawsze znajdziesz u nas pomoc. Wizyty domowe są realizowane niemal codziennie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług medycznych oraz do zapisania się do naszego lekarza rodzinnego. Doświadczony personel medyczny dokłada wszelkich starań aby wyleczyć każdego pacjenta. Zapraszamy przychodnia lubmed.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


2. MEDIDENS Leczenie kanałowe w Częstochowie
  Propozycja kliniki stomatologicznej MEDIDENS obejmuje między innymi stomatologię zachowawczą, profilaktykę, chirurgię stomatologiczną, protetykę oraz ortodoncję oraz radiologię. Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Częstochowie. Nasze usługi skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dla dzieci. W naszym gabinecie oferujemy leczenie bez bólu. Świadczymy je od wtorku do piątku. Wizyty umawiamy telefonicznie, e-mailowo i osobiście. Dane kontaktowe do naszej kliniki stomatologicznej odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Witamy na stronie głównej serwisu twojadieta.net!
  Nasz serwis w całości poświęcony jest zagadnieniom związanym z dietetyką. Naszym celem jest dostarczenie jak najpełniejszych informacji o zdrowym odżywianiu.
Zapraszamy do bogatego w informacje działu diety, w którym każdy znajdzie odpowiednio dobraną dla siebie dietę. W naszym portalu znajdziesz zarówno informacje dotyczące dziennego sugerowanego spożycia kalorii, jak i tabele kaloryczną, na której można sprawdzić wartość energetyczną większości najbardziej popularnych produktów spożywczych dostępnych na naszym rynku. Nasz serwis to także bogate źródło informacji o zapotrzebowaniu organizmu na witaminy i składniki mineralne.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Hobby i rozrywka > Gotowanie


4. CARPE DIEM centrum terapeutyczne w Szczecinie
  Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne Carpe Diem posiada swoją siedzibę w Szczecinie. Udziela pacjentom pomocy psychologicznej przy występowaniu u nich fobii, depresji, bulimii również anoreksji. Rozstrzyga problemy osób dorosłych, młodzieży również dzieci. Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 - 14:00. Prowadzimy terapię dla małżeństw i terapię uzależnień, i także sesje wyjazdowe. Do tego wykonujemy testy psychologiczne. Świadczmy mediacje przy sporach sąsiadów, rodzin także w sporach szkolnych. W naszym Centrum kształci się kadra zarządzająca oraz pracownicy firm. Więcej wiadomości jest na stronie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Dentysta Rzeszów
  Zdrowy i piękny uśmiech oraz zadowolenie pacjenta jest celem wszystkich zabiegów profilaktyczno-leczniczych przeprowadzanych w naszym Centrum Osiągamy to stosując piaskowanie i wybielanie zębów, kosmetyczne wypełnianie, uzupełnienienia protetyczne osadzone na implantach lub własnych zębach oraz zabiegi poprawiające estetykę własnych zębów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0