Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rejestracja-spolek-warszawa.pl     Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl 0.00 z 5 0
Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl - http://www.rejestracja-spolek-warszawa.pl
ID w katalogu 16402
Tytuł Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl
Url http://www.rejestracja-spolek-warszawa.pl
Opis SosnowskiLegal to kancelaria prawna z Warszawy wyspecjalizowana w zakładaniu, obsłudze prawnej, przekształceniu spółek. Kancelaria uczestniczy w sprzedaży przedsiębiorstw, w badaniach firm przed przejęciem, w ogłaszaniu upadłości. Kancelaria obsługuje sprawy z gruntu sprawa gospodarczego oraz handlowego. Inne możliwości to prowadzenie negocjacji biznesowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej w celu zapoznania się z naszymi usługami jakie możemy świadczyć dla Państwa.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka obsługa przedsiębiorców   kancelaria adwokacka rejestracja spółek   prawna obsługa spółek   pomoc prawna spółki   prawo
Data Aug 12, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
  Coraz więcej Polek zgłasza się do firm rekrutujących opiekunki osób starszych do pracy do Niemiec. Skłania ich ku temu szansa na wysokie zarobki nawet do 1400 euro miesięcznie.

Firmy, takie jak Pronobel z Gliwic, liczą na doświadczenie kobiet oraz ich znajomość języka niemieckiego. Dzięki temu mają pewność, że wysyłane przez nich kobiety profesjonalnie zaopiekują się potrzebującym seniorem. Przed pierwszym wyjazdem pracownicy agencji pomagają kobietom w wypełnieniu wszelkich formalności oraz w doborze odpowiedniej oferty pracy. Opiekunki otrzymują pełen opis dolegliwości przyszłego podopiecznego wraz z ewentualnymi stopniami jego niepełnosprawności.

- Moja mama zachorowała i niestety musiałam zrezygnować z etatu w przychodni. Kiedy mama zmarła ciężko było mi znaleźć nową pracę w Polsce. Wiele miesięcy na pensji męża znacznie wyszczupliło nasz rodzinny budżet. W końcu postanowiłam, że spróbuję swoich sił w opiece nad osobami starszymi w Niemczech. Zgłosiłam się do agencji Pronobel, pozytywnie przeszłam test językowy i po kilku dniach byłam w busie do Niemiec. Pracuję już 3. rok. Zarabiam na tyle, że nie muszę martwić się żadnymi rachunkami – mówi pani Irena.

Do pracy opiekunki należy nie tylko pielęgnacja seniorów, ale również pomoc w codziennych obowiązkach i organizacja czasu wolnego. Podczas trwania oferty kobiety mają zapewnione darmowe wyżywienie i zakwaterowanie oraz bezpłatną opiekę medyczną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


2. Ogłoszenia
  Forum ogłoszeniowe z artykułami z różnych dziedzin. Promocja firm i stron www. Artykuły tematyczne jako forma promocji i public relations.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


3. Doradztwo finansowe
  Jako doświadczona i profesjonalna firma konsultingowa zajmujemy się doradztwem biznesowym, finansowym i gospodarczym. Zajmujemy się wieloma aspektami z tych dziedzin, tak aby móc świadczyć kompleksowe usługi. Opracowujemy także biznes plany, strategie marketingowe, pomagamy w przygotowaniu różnych dokumentów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Państwa firmie wymierne korzyści. Zapraszamy do kontaktu z nami i nawiązania współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Profesjonalne CV
  Jak ważne jest CV sami się Państwo już przekonali lub niebawem przekonają. Przejrzystość, czytelność oraz wymodelowanie merytoryczne opisów stanowisk wpływa na wysoką ocenę Twojej aplikacji przez potencjalnego pracodawcę. Profesjonalne cv to profesjonalnie przygotowana usługa, to minimum trzy godziny ciężkiej pracy profesjonalisty poświęcone podwyższaniu szans na zdobycie wymarzonej posady. Profesjonalne cv to pierwszy krok do profesjonalnej pracy. Zapraszamy
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


5. Prawnik w Warszawie
  Fachowa kancelaria prawna. Opinie, umowy, regulaminy, porady prawne, reprezentacja w sądzie, windykacja należności. Bogate doświadczenie, kreatywne rozwiązania. Nieprzeciętne kompetencje zawodowe i wysoki poziom zaangażowania

Specjalizacje według branż:
- transport, logistyka, spedycja, także międzynarodowe (CMR),
- reklama, promocja, wizerunek (także reklama produktów leczniczych)
- działalność IT&Internet (bazy danych, serwisy internetowe itp.)
- nieruchomości i majątek (podziały, współwłasność, zasiedzenie, egzekucja)
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0