Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rejestracja-spolek-warszawa.pl     Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl 0.00 z 5 0
Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl - http://www.rejestracja-spolek-warszawa.pl
ID w katalogu 16402
Tytuł Obsługa prawna spółek - Warszawa - rejestracja-spolek-warszawa.pl
Url http://www.rejestracja-spolek-warszawa.pl
Opis SosnowskiLegal to kancelaria prawna z Warszawy wyspecjalizowana w zakładaniu, obsłudze prawnej, przekształceniu spółek. Kancelaria uczestniczy w sprzedaży przedsiębiorstw, w badaniach firm przed przejęciem, w ogłaszaniu upadłości. Kancelaria obsługuje sprawy z gruntu sprawa gospodarczego oraz handlowego. Inne możliwości to prowadzenie negocjacji biznesowych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej w celu zapoznania się z naszymi usługami jakie możemy świadczyć dla Państwa.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka obsługa przedsiębiorców   kancelaria adwokacka rejestracja spółek   prawna obsługa spółek   pomoc prawna spółki   prawo
Data Aug 12, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Zarządzanie it
  Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Aktualnie zajmujemy się zarządzaniem projektami. Przez lata działalności stworzyliśmy szereg dużych portali WWW, start-upów, sklepów internetowych i portali społecznościowych. Jeśli chcesz zobaczyć naszej realizacje, to znajdziesz je na supernovainteractive kropka pl. Wejdź już teraz i sprawdź! Wszelkie pytania prosimy kierować na adres email office małpa supernovainteractive kropka pl. Na pytania odpowiadamy błyskawicznie!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Amrop Hever Polska Executive Search
  Polskie biuro światowego lidera w branży Executive Search. Rekrutacja na kluczowe stanowiska, audyt menedżerski. Opis firmy, jej historii, usług, oraz zespołu w Polsce, Europie Centralnej oraz na świecie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Wyceny imodelowanie biznesowe - CMT Advisory
  CMT Advisory to firma działająca w obszarze doradztwa transakcyjnego, a także doradztwa gospodarczego. Wyprowadzamy małe, średnie i duże biznesy z problemów ekonomicznych, np. poprzez dokładne plany restrukturyzacji, bierzemy udział przy poważnych fuzjach, regulujemy ryzyko związane z centrami transferowymi. Możecie Państwo zlecić nam również specjalistyczne wyceny przedsiębiorstwa i modelowanie biznesowe. Jeżeli jesteś zainteresowany opisaną tutaj ofertą zapraszamy serdecznie do szybkiego zapoznania się z jej detalami na naszej witrynie www, na której znajdziesz wyczerpujące dane o nas i świadczonych przez nas usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Doradcapodatkowy-warszawa.pl - doradztwo podatkowe
  Przez stronę możecie Państwo nawiązać merytoryczny kontakt z certyfikowanym doradcą podatkowym prowadzącym kancelarię na terenie Warszawy. Dzięki takiej współpracy rozwiążecie Państwo problemy podatkowe na poziomie działalności gospodarczej. Do tego kancelaria wspiera transakcje kupna/sprzedaży, najmu, prowadzi audyt podatkowy, odwołuje się za klientów od niekorzystnych decyzji organów podatkowych. Nasza kancelaria reprezentuje klientów przed US i innymi instytucjami, zapewnia przygotowanie wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Jak wyjść z długów
  Osoby mieszkające i zatrudnione w Wielkiej Brytanii, na których ciążą zadłużenia w Polsce, mogą skorzystać z profesjonalnych usług oddłużeniowych świadczonych przez przedsiębiorstwo usługowe J&R Partners. Firma opierając się na specjalnych przepisach obowiązujących w Wielkiej Brytanii oraz w Unii Europejskiej jest w stanie przeprowadzić w imieniu klientów upadłość konsumencką transgraniczną. Upadłości mogą być podległe zadłużenia do ZUS-u oraz Urzędu Skarbowego. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie oraz oferuje atrakcyjne ceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0