Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.europartnerlingua.pl    
tłumacze Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
tłumacze Warszawa - http://www.europartnerlingua.pl
ID w katalogu 1642
Tytuł tłumacze Warszawa
Url http://www.europartnerlingua.pl
Opis Nie oznacza to jednak, że nasza oferta jest skierowana wyłącznie do klientów z Poznania i Wielkopolski. Dzięki sprawnej organizacji oraz wdrożeniu najnowszych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych z naszych usług korzystają instytucje, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni z całej Polski oraz świata.
Jako ciekawostkę możemy dodać, że początek naszej działalności pokrywa się z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej dnia 1 maja 2004r., na co wskazuje prefiks w nazwie naszego biura.
Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy. Tłumaczymy teksty z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności m.in. książki, artykuły prasowe, akty urodzenia, ślubu, świadectwa szkolne, dokumenty samochodowe, strony internetowe, korespondencję handlową, katalogi ofertowe, instrukcje obsługi, wszelką dokumentację techniczną i medyczną, jednak naszą specjalizacją są dokumenty rejestracyjne przedsiębiorstw, statuty spółek, umowy handlowe oraz wszelkie teksty prawnicze. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi kancelariami prawnymi z całej Polski.
Ponadto, zajmujemy się kompleksową obsługą językową targów, konferencji i spotkań biznesowych. Zapewniamy przy tym profesjonalny sprzęt nagłaśniający, słuchawki i kabiny do tłumaczeń symultanicznych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe tłumaczenia   tłumacz   tłumacze
Data Mar 17, 2009
Imię kontaktowe aaaaa
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Generatory azotu
  Jesteśmy rzetelną i w pełni profesjonalną firmą, która dysponuje ponad 150 letnią tradycją. Sprawia, to że możemy zaoferować najwyższej jakości urządzenia związane z przetłaczaniem i sprężaniem gazów. Przez wszystkie lata naszej działalności znacznie rozszerzaliśmy naszą ofertę. Przykładowymi produktami z naszej oferty są: liczniki gazowe, BOGE sprężarki czy też sprężarki śrubowe. Jesteśmy pewni, że każdy będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. TOUAX Szkoły modułowe
  Posiadająca swoją główną siedzibę w Gdańsku firma Touax Sp. z o.o. zachęca Państwa do współpracy. Specjalizujemy się w fabrykacji, wynajmie oraz sprzedaży kontenerów. Oferujemy kontenery: biurowe, socjalne, z klatką schodową, sanitarne, magazynowe, mieszkalne i portiernie. Proponujemy również wyposażenie zewnętrzne i wewnętrzne w zależności od potrzeb Klienta. W wyposażeniu wewnętrznym proponujemy: meble biurowe, płyty sufitowe, wykładziny podłogowe, żaluzje oraz wyposażenia sanitarne. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność i bardzo wysoką jakość wyprzedawanych przez nas towarów. Zatrudniamy jedynie oraz odpowiedzialnych pracowników a nasz zakład zaopatrzony jest w nowoczesny sprzęt, przeto jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Akcesoria gsm
  We współczesnych telefonach komórkowych i smartfonach odradza się stosować podróbki, czyli tzw. części serwisowe lub HQ. Serwis autoryzowany tego nie poleca ani żadna specjalistyczna witryna. Można ich sporo znaleźć na Allegro jednak do nas należy wybór, co kupimy: oryginalną baterie, klawiaturę z gwarancją producenta, legalny telefon lub wyświetlacz LCD czy inne akcesoria GSM. Rzut oka na obudowę, sprawdzenie jak zamyka się klapka baterii może dać sygnał o podrobionej części i legalności pochodzenia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. studio nagrań Zielona Góra
  Studio nagran zielona góra, lubuskie. Nagrywanie płyty, nagrywanie zespołów, tanio i profesjonalnie. Najwyższa jakość dźwięku. Mastering, miksowanie, obróbka dźwięku, nagłaśnianie imprez, zespołów
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. amlanforte.com
  Jeśli będziecie decydować się na Amlan FORTE macie gwarancje, że proces odchudzania przyniesie Wam wyjątkowe efekty. To suplement z idealnie dobranymi składnikami, po którym będzie się można spodziewać wyjątkowego efektu działania w zakresie utraty zbędnych kilogramów. Jeśli Wasza dieta przestała działać zachęcamy do tego, by z tych naszych propozycji skorzystać i cieszyć się tym, że utrata kilogramów przebiega lepiej. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0