Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://milamet.com     Milamet - wiercenie w stali nierdzewnej 0.00 z 5 0
Milamet - wiercenie w stali nierdzewnej - http://milamet.com
ID w katalogu 16423
Tytuł Milamet - wiercenie w stali nierdzewnej
Url http://milamet.com
Opis Jesteśmy wyjątkową firmą, która od wielu lat wykonuje usługi frezowania oraz produkcji seryjnej elementów metalowych i wielu różnych podzespołów. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologie dzięki, którym jesteśmy w stanie wykonywać produkcję na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz do każdego zlecenia. Charakteryzuje nas nie tylko nowoczesny sprzęt, wszechstronność oraz kompleksowość usług. Warto zdecydować się na nasze usługi. Zapraszamy bardzo serdecznie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe toczenie cnc   walcowanie   toczenie   walcowanie rur   cnc
Data Aug 30, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Integracyjne.pl
  Integracyjne.pl wyspecjalizowało się w przygotowywaniu rozrywek integracyjnych dla przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych. Proponujemy Państwu pakiety jednodniowe, pakiety integracyjne oraz imprezy dwudniowe połączone z noclegiem. Każda impreza może być wzbogacona o dodatki, takie jak catering, występ tancerki, open bar lub inne atrakcje. Do chwili obecnej zorganizowaliśmy przeszło 3000 doskonałych imprez. Kooperujemy z wieloma sprawdzonymi podwykonawcami a nad całością prac organizacyjnych pracuje 20 ludzi. Decydując się na korzystanie z naszych usług mogą być Państwo pewni otrzymania oryginalnych i sprawdzonych pomysłów na imprezy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Spuszczele
  Nasza filozofia opiera się na zintegrowanej metodzie zwalczania szkodników, czyli na fachowej identyfikacji, skutecznej eliminacji i maksymalnym zabezpieczeniu przed ponowna intestacją.

Jeżeli z elementów drewnianych w Państwa domu dobiegają niepokojące odgłosy skrawania lub stukania, koniecznie skontaktujcie się z nami, czas działa na korzyść szkodników.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. SONO
  Sono ma swą główną siedzibę w Warszawie oraz sieć gabinetów korekcji wad słuchu w całej Polsce. Prowadzimy naszą działalność od 1990 roku. Zajmujemy się rehabilitacją oraz psychoterapią dla osób niedosłyszących. Zatrudnieni w naszych gabinetach specjaliści otolaryngolodzy przeprowadzają dokładne badania, by ustalić rodzaj i skalę ubytku zmysłu słuchu. Na podstawie tej diagnozy zostaje dopasowany właściwy aparat słuchowy. Jesteśmy dystrybutorem aparatów spełniających zapotrzebowanie wszelkich rodzajów dysfunkcji zmysłu słuchu. Każde z urządzeń posiada odpowiednie europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Zerknij na naszą witrynę, iżby dowiedzieć się więcej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Sale weselne w Radomiu i okolicach oraz komfortowe noclegi w Hotel Wasik.
  Doskonałe, funkcjonalne sale konferencyjne dla biznesu znajdziesz w Hotelu Wasik, który od wielu lat udostępnia przestrzeń zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Oferujemy kompleksowe usługi dla biznesu z zakresu udostępnienia sali na różnego rodzaju wydarzenia w tym imprezy integracyjne czy sympozja. Zapewniamy pełną obsługę, catering z naszej restauracji hotelowej oraz komfortowe pokoje gościnne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do rezerwacji pokoi poprzez formularz na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. Przeładunek towarów
  Jeżeli szukasz najlepszych specjalistów od logistyki, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, która w sposób umiejętny rozwiąże nawet najtrudniejsze problemy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi magazynowanie towaru dostosowane do nawet najwyższych oczekiwań naszych klientów. Ponadto zajmujemy się usługami związanymi z przeładunkiem towarów o różnym charakterze. Zrembud to gwarancja dotrzymani a terminów i spełnienia oczekiwań po najlepszych cenach na rynku.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0