Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://atlasbudownictwo.pl     Http://atlasbudownictwo.pl 0.00 z 5 0
Http://atlasbudownictwo.pl - http://atlasbudownictwo.pl
ID w katalogu 16453
Tytuł Http://atlasbudownictwo.pl
Url http://atlasbudownictwo.pl
Opis Na stronie atlasbudownictwo.pl znajdziesz dokładny opis naszej oferty. Są w niej takie usługi jak prowadzenie nadzoru budowlanego, kierownictw budowy i prowadzenie nadzoru inwestorskiego. Zajmujemy się także wykonywaniem ekspertyz i przeprowadzaniem ocen technicznych budynków. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Usługi świadczymy na terenie Warszawy. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę firmową atlasbudownictwo.pl i do zapoznania się z naszą ofertą.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe inspektor nadzoru   nadzór   kierownik budowy   Nadzór budowlany   nadzory budowlane w Warszawie
Data Sep 12, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Hydraulik we Wrocławiu - hydromur.pl
  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług hydraulicznych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić na terenie Wrocławia oraz w okolicznych miejscowościach w zakresie realizowania szerokiego zakresu usług hydraulicznych. W naszej firmie zajmujemy się również wykonywaniem usług związanych z instalacjami elektrycznymi, solarnymi, centralnego ogrzewania. Wszystkie usługi w naszej firmie realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów co pozwala zapewnić sprawną obsługę.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. ROBERT PIASEK okna , drzwi , karcher
  Firma Robert Piasek jest producentem okien z profili PVC renomowanej marki ALUPLAST.Oferujemy produkty wysokiej klasy.Znajdziecie u nas okna , drzwi , podłogi oraz materiały budowlane i karcher Popularne urządzenia do czyszczenia wysokociśnieniowego.Od kilku lat stanowimy istotny element dynamicznie rozwijającego się rynku regionalnego branży materiałów budowlanych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem systemów dociepleń oraz materiałów sypkich. Obsługujemy głównie wykonawców, pod wykonawców oraz deweloperów.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Cięcie i wiercenie w betonie
  Świadczymy usługi budowlane w kwestiach cięcia oraz wiercenia otworów w betonie. Posiadamy sprzęt następujących firm Husquarna, Hilti, Dimas, Hitachi itp. Oprócz specjalistycznego sprzętu posiadamy równierz doświadczonych specjalistów. Zawsze dbamy oto aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Budowa stoisk targowych
  Zajmujemy się zabudową stoisk targowych na terenie całego kraju i zagranicą. Stoiska targowe wykonujemy z profilów aluminiowych w systemie oktagonalnym lub z materiałów niekonwencjonalnych zgodnie z życzeniem klienta. Oferta nasza obejmuje wykonanie projektu 3D stoiska, montaż stoiska targowego, instalacje elektryczne i wod-kan, a także oprawę plastyczną, wyposażenie w meble itp. Serdecznie zapraszamy wszystkich państwa zainteresowanych naszą ofertą na naszą stronę internetową.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Budujemy stoiska targowe typowe i nietypowe
  Bardzo dobrym sposobem na zaistnienie w branży firmy jest wystawianie się jej na tematycznych targach organizowanych często w różnych miejscach w kraju. Nasza firma oferuje kompleksowy zakres usług w dziedzinie budowania stoisk oraz hal targowych. Począwszy od zaprojektowania unikalnego, oddającego dobrze państwa profil firmowy, poprzez wybudowanie i wyposażenie. Nie będą się Państwo musieli niczym denerwować, poprostu dostaną gotowy produkt. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy budowę stoisk wystawienniczych dla indywidualnych klientów jak również pełną kompleksową obsługę targów, więc jeżeli chcesz zorganizować targi ale nie wiesz jak się za to zabrać zgłoś się do nas!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0