Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://edumotiv.pl    Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl - http://edumotiv.pl
ID w katalogu 16502
Tytuł Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl
Url http://edumotiv.pl
Opis Chcesz, aby Twoje dziecko dobrze zdało egzamin maturalny? Warto więc zapisać je do Centrum Edukacji, celem którego jest odpowiednie przygotowanie do matury. Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani nauczyciele, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają uczniów na drodze do sukcesu. Naszą ofertę edukacyjną, psychologiczną oraz eventową kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży, lecz także do osób dorosłych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe angielski dla dzieci zabierzów   francuski dla dzieci zabierzów   nauka   angielski   edukacja
Data Oct 5, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkolenia BHP Kielce - Ascend
  ASCEND Oferuje: szkolenia BHP, doradztwo z zakresu BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, ochrona środowiska, pierwsza pomoc. Ocena ryzyka zawodowego. Kielce.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kurs Parwa Jady kat. B
  Licencję o numerze 01090663 upoważniającą nas do założenia własnego ośrodka szkolenia kierowców otrzymaliśmy dnia 04.10.2006r.

Od tego dnia dajemy wszystkim, którzy obdarzą nas zaufaniem, szansę na odbycie kursu dla kandydatów na prawo jazdy kat. B oraz zdobycie upragnionego prawa jazdy.

Jesteśmy szkołą, w której na co dzień pracują starannie dobrani najlepsi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem.
Wiemy jak bardzo chcecie jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak stesujące są dla Was pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w Waszej sytuacji.

Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Was do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Was stresujący.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


3. Zakład Doskonalenia Zawodowego, kursy spawalnicze w Łodzi
  Jesteśmy największą i najstarszą placówką edukacyjną prosperującą w woj. łódzkim. Zapraszamy do skorzystania z oferty Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Łodzi. Naszymi kontrahentami są zarówno instytucje państwowe, jak i miejskie, przedsiębiorstwa prywatne i in. Oferujemy m.in. kształcenie w systemie kursowym, szkolnym, a także poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, Komisje Egzaminacyjne i szereg innych usług. Dysponujemy własną bazą dydaktyczną. Realizujemy projekty z funduszy UE. Najwyższy poziom naszego kształcenia potwierdza Certyfikat Jakości ISO 9001, jaki uzyskaliśmy. Więcej na witrynie internetowej.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Puenta Hanna Szulczewska
  Nasza firma trudni się wykonywaniem tłumaczeń oraz opracowywaniem szkoleń firmowych dotyczących języka włoskiego oraz angielskiego. Nasz główny tłumacz przysięgły to osoba z wieloletnim doświadczeniem, która z pewnością ułatwi zawieranie umów międzynarodowych. Jeśli chodzi natomiast o angielski dla firm jesteśmy w stanie zaoferować specjalnie przygotowanie pakiety szkoleń dla pracowników z ukierunkowana język zawodowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Jeżeli jesteście państwo zainteresowani więcej informacji widocznych jest na stronie internetowej lub pod numerami telefonu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. MEDIVIA - Ośrodek Psychologiczno-Edukacyjny - Łódź
  Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji. Siedziba firmy: Łódź, ul. Piotrkowska 120 II pięrto, pok. 201.
Ośrodek Psychologiczno-Edukacyjny Medivia oferuje Państwu wielospecjalistyczną pomoc terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii, pedagogiki, logopedii i psychiatrii, a także bogatą ofertę szkoleniową i warsztatową.
Treningi, warsztaty oraz szkolenia przeprowadzamy na terenie miasta Łodzi i jego okolic.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.