Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://edumotiv.pl     Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl 0.00 z 5 0
Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl - http://edumotiv.pl
ID w katalogu 16502
Tytuł Francuski dla dzieci - Zabierzów - edumotiv.pl
Url http://edumotiv.pl
Opis Chcesz, aby Twoje dziecko dobrze zdało egzamin maturalny? Warto więc zapisać je do Centrum Edukacji, celem którego jest odpowiednie przygotowanie do matury. Wizytówką naszej szkoły są wykwalifikowani nauczyciele, którzy z zaangażowaniem podejmują się największych wyzwań dydaktycznych i wspierają uczniów na drodze do sukcesu. Naszą ofertę edukacyjną, psychologiczną oraz eventową kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży, lecz także do osób dorosłych.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe angielski dla dzieci zabierzów   francuski dla dzieci zabierzów   nauka   angielski   edukacja
Data Oct 5, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Uwodzenie
  Firma Intercube zajmuje się tworzeniem programów do nauki manipulacji drugą osobą, wywierania wpływu a także technik zapamiętywania. Bardzo modnym kursem jest uwodzenie kobiet, stworzonym na podstawie szczegółowej analizy ich zachowań i gestów. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Dzieci z ADHD
  Dzieci z ADHD to nie problem. Informacje jak pomóc dziecią z ADHD znajdziesz na stronie realizowanego przez nas Projeku, którego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci ze zdiagnozowanym ADHD z wrocławskich szkół podstawowych poprzez wprowadzenie nowej metody przeciwdziałania objawom ADHD (praca asystenta dzieci z ADHD).
Praca z dziećmi z ADHD wymaga ogromnego wysiłku i zrozumienia. Sprawdź jak wychowywać i uczyć dzieci z ADHD. Asystent ucznia to program pomocy dla dzieci z ADHD i ich rodziców.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. ADEPT - Centrum Szkoleniowe Agentów Ochrony
  Centrum Szkoleniowe Agentów Ochrony ADEPT to profesjonalna firma, która przez szereg wykładów i ćwiczeń przygotowuje kursantów do zdobycia licencji pierwszego i drugiego stopnia. Na kursach można również otrzymać pozwolenie na broń. Ramowe Programy Szkolenia opracowali najlepsi Specjaliści, Policjanci z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć, które będą prowadzone przez wykładowców legitymujących się wieloletnią pracą w Ochronie i Policji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno
  Live School of English to nowoczesna szkoła języka angielskiego oferująca atrakcyjny program nauki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

W Live dążymy do możliwie najwyższego poziomu jakości nauczania języka. Nasze wynikające z przemyślanego Curriculum szkolenia to kolejne etapy realizacji programu, którego celem jest zagwarantowanie słuchaczom sukcesów na uznanych egzaminach FCE, CAE lub TOEFL.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe, nabyte zarówno w szkołach państwowych i niepublicznych, jak i w prywatnych szkołach językowych

Niektórzy z naszych słuchaczy studiują dziś filologię angielską, kilkudziesięciu innych bardzo dobrze zdało egzaminy gimnazjalne, maturalne lub uzyskało certyfikat językowy. Na wszystkich sprawdzianach zewnętrznych nasi absolwenci osiągają znakomite wyniki. I nic dziwnego, bo dbamy o postępy każdego słuchacza!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Akademia Języka - Szkoła Językowa Warszawa - www.akademiajezyka.edu.pl
  Jesteśmy kameralną, nie sieciową jednostką edukacyjną. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantujemy profesjonalizm nauczycieli i najlepsze metody nauczania. Proponujemy: małe grupy (5-9 osób), przygotowanie do MATURY (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, bezpłatne konsultacje językowe, szkolenia indywidualne, szkolenia dla firm oraz atrakcyjny system zniżek. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej placówki przy ulicy Berensona 8C.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0