Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.dentica24.pl    
Protetyka w Rybniku - dentica24.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Protetyka w Rybniku - dentica24.pl - http://www.dentica24.pl
ID w katalogu 16522
Tytuł Protetyka w Rybniku - dentica24.pl
Url http://www.dentica24.pl
Opis Nasza oferta to profesjonalna opieka stomatologiczna realizowana na wysokim poziomie w komfortowych warunkach w naszych gabinetach stomatologicznych. Oferujemy realizowanie zaawansowanych zabiegów w nowocześnie wyposażonych gabinetach a także przez doskonale wykwalifikowany personel. Gwarantujemy również wysoką jakość świadczonych usług w takich dziedzinach jak między innymi ortodoncja, implantologia. Zapewniamy również profesjonalne leczenie dzieci oraz wykonywanie zabiegów chirurgii stomatologicznej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wybielanie zębów rybnik   stomatolog wodzisław   protetyka rybnik   dentysta wodzisław
Data Oct 14, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Mazurkas - hotel, konferencje, wesela
  Zapewniamy naszym gościom na terenie Warszawy doskonałe warunki w ramach naszego obiektu hotelarskiego, w którym posiadamy zarówno funkcjonalne oraz komfortowo przygotowane pokoje a jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić również odpowiednie warunki do realizowania organizacji różnych wydarzeń biznesowych. Jednocześnie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić również wygodne poruszanie się po mieście dzięki doskonałej lokalizacji naszego obiektu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników w mieście Warszawa
  Potrzebujesz odzyskać dane z komputera? Z pomocą przychodzi firma PC-Data. Pracownicy firmy PC-Data zobligowani są do podnoszenia swych kwalifikacji, co przyczynia się do polepszania jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnego pułapu cenowego oraz możliwość serwowania usług szerokiemu gronu klientów, od osób indywidualnych, przez prywatne firmy i przedsiębiorstwa na dużych instytucjach państwowych kończąc – wszędzie tam, gdzie korzysta się z technologii komputerowych. Widzimy się na awariadysku.pl!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Internet


3. nożyce gilotynowe
  ASMAS Sp.z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której zadaniem jest zaopatrywanie wszelkiego rodzaju firm i przedsiębiorstw w profesjonalne obrabiarki nie tylko do metalu oraz osprzęt. Stosując nowoczesną linię produkcyjną zapewniamy wysoki standard wykonania gdzie nadzór nad przebiegiem wytwarzania sprawują wysoce wyspecjalizowani inżynierowie. Całość naszego asortymentu produkowana jest zgodnie z wszystkimi wyznaczonymi dyrektywami CE.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Dom spokojnej starości
  W ofercie domu opieki Malwa z miejscowości Ornontowice, można znaleźć usługi związane z zakwaterowaniem i opieką nad osobami starszymi, przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Oferowany jest pobyt w 2 i 3 osobowych pokojach przystosowanych dla ludzi niepełnosprawnych i starszych, pełne wyżywienie składające się z 5 posiłków dziennie, pomoc lekarska, specjalistyczna i rehabilitacyjna, posługa duszpasterska, możliwość odpoczynku w ogrodzie z tarasem i wiele innych udogodnień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Scanwir - osiowanie
  Diagnostyka maszyn przemysłowych, remonty bieżące i kompleksowe, unowocześnienie maszyn przemysłowych, montowanie linii produkcyjnych, a także laserowe pomiary prostoliniowości oraz wyważanie i osiowanie to tylko niektóre usługi z zakresu automatyki przemysłowej oferowane przez firmę Scanwir z siedzibą w Szczecinie. Scanwir posiada zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którym można powierzyć każdy problem. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju i może się pochwalić szerokim gronem stałych klientów. Wszystkich zainteresowanych poznaniem dokładniejszych wiadomości na temat przedstawianej propozycji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0