Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.twojegzamin.pl    
testy gimnazjalne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
testy gimnazjalne - http://www.twojegzamin.pl
ID w katalogu 1654
Tytuł testy gimnazjalne
Url http://www.twojegzamin.pl
Opis twojegzamin.pl to serwis internetowy skierowany głównie dla gimnazjalistów i maturzystów. W serwisie można sprawdzić swoją wiedzę z matematyki z zakresu gimnazjum i liceum, ale także sprawdzić się w teście IQ oraz w teście olimpijskim. Zadania są poukładane według trudności, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe gimnazjum   liceum   testy   zadania
Data Mar 20, 2009
Imię kontaktowe Matematyk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Warsztaty z WOS dla Maturzystów
  Innowacyjny cykl warsztatów z WOSu, dedykowany tegorocznym maturzystom. Już 6 marca ruszamy w Kielcach, Opolu i Poznaniu!
Na spotkaniach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów - pasjonatów (doktorantów prawa i nauk politycznych) w dwa weekendy uczestnicy powtórzą i utrwalą wiedzę niezbędna na egzaminie dojrzałości. Poprzez zastosowanie nowatorskiej metody blended-learning, łączącej tradycyjne i nowoczesne metody nauczania (w tym Internet), przyswajanie wiedzy będzie proste, wesołe i przyjemne, a przede wszystkim efektywne.
Cykl warsztatów dotrze do 12 miast w naszym kraju, kolejno do: Kielc, Opola, Warszawy, Wrocławia, Rzeszowa, Katowic, Łodzi, Gdańska, Lublina, Białegostoku i Poznania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


2. Altkom Akademia S.A.
  Chcesz w swej firmie lub instytucji przeszkolić pracowników z nowej dziedziny lub też związanej z ich tematyką pracy? Jeśli tak, to koniecznie powinieneś zobaczyć ofertę przygotowaną przez Altkom Akademię. Jest to profesjonalna firma, która od 20 lat oferuje fachowe szkolenia z zakresu finansowości, biznesu, prawa, księgowości. Dysponuje ona ośrodkami szkoleniowymi w kilku miastach w kraju, a także przeprowadza szkolenia w siedzibach swych klientów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. www.bluemetrica.com
  Bluemetrica firma szkoleniowo-konsultingowa, oferuje zaawansowane szkolenia dla biznesu. Nasi szkoleniowcy posiadają zarówno odpowiednie przygotowanie teoretyczne, jak i doświadczenie komercyjne zdobyte w kraju i na zachodzie Europy. Dbamy o to by szkolenia były na wysokim poziomie, dopasowane do klienta. Po zakończeniu szkolenia oferujemy darmowe wsparcie, co pozwala na szybkie rozwiązanie problemów czy wątpliwości podczas stosowania nowych rozwiązań.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Kursy kwalifikacyjne dla nauczycieli
  Na omawianej witrynie można znaleźć różnego typu wiadomości, przydatne przede wszystkim dla pracowników wielorakich szkół, zarówno państwowych, jak i prywatnych. Trzeba zaznaczyć już na początku, że tym, co najbardziej może zainteresować wiele osób wchodzących na witrynę są szkolenia dla dyrektora szkoły, które są tworzone według wytycznych sporządzonych przez Ministerstwo Edukacji. Dla przyszłego dyrektora lub wicedyrektora przytaczany kurs będzie bez wątpienia zadowalającym i użytecznym – nie można zapominać, że jedynie szkolenia oświatowe spełniające odgórne warunki pomogą w wygraniu oczekiwanego awansu. Aby zostać uczestnikiem przywoływanego kursu, wystarczy posiadać podstawowe dokumenty, takie jak dowód osobisty, świadectwo wyższej uczelni oraz zaświadczenie o pracy na stanowisku nauczycielskim. Sam kurs obejmuje w swoim zakresie nie tylko potrzebne przedmioty, ale także sporo zajęć wspierających, pomocnych w pracy dyrektora – osoby, które będą uczestniczyć w kursie poznają m.in. podstawy zarządzania, prawo edukacyjne, zagadnienia ekonomiczne, administrację i zarządzanie placówką oświatową, praktykę kierowniczą czy zagadnienia dotyczące promocji szkoły. Warto wiedzieć, że w przypadku starań na dyrektora przydatne są jedynie kursy dla dyrektorów szkół, jakie wypełniają urzędowe wymagania.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Hotel Wielkopolska
  Zapraszamy na odnowę biologiczną zmęczonego pracą organizmu oraz wypoczynek we wspaniałym Hotelu Remes Sport Spa, znajdującym się w urokliwej Opalenicy w Wielkopolsce. Możemy przedłożyć Państwu!!! pakiety Spa w specjalistycznym i odpowiednio wyposażonym centrum SPA Wellness będącym częścią hotelu. Hotel przygotował dla swoich gości przeróżnego rodzaju masaże, kąpiele i inne zabiegi, które z pewnością odprężą nie tylko organizm, ale i duszę. Poza centrum Spa Wellness w obrębie centrum znajduje się również basen darmowy dla klientów oraz restauracja serwująca przepyszne i zaskakujące dania. Hotel jest w posiadaniu kompleksu konferencyjnego, który urzeknie niejednego uczestnika swoją nowoczesnością. Na terenie Hotelu znajdują się!!! sale konferencyjne, które można wynająć na wykłady, prelekcje, spotkania biznesowe bądź szkolenia. Warto sprawdzić pełną ofertę centrum i dokonać właściwego wyboru.!!! Kliknij tu, a dowiesz się wszystkiego co najważniejsze.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Wielkopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0