Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://biuro-sledcze.com.pl/     Biuro-sledcze.com.pl 0.00 z 5 0
Biuro-sledcze.com.pl - http://biuro-sledcze.com.pl/
ID w katalogu 16557
Tytuł Biuro-sledcze.com.pl
Url http://biuro-sledcze.com.pl/
Opis Niezależne Biuro Śledcze ma swoją siedzibę w Sopocie. Agencja detektywistyczna świadczy usługi dla osób prywatnych, oraz firm na terenie całej Polski. Pracownikami agencji są osoby doświadczone, które nie boją się trudniejszych zadań. Do biura można zgłosić się o pomoc w ujawnieniu majątku, poszukiwaniu osób zaginionych, zbieraniu dowodów do spraw sądowych i wiele innych. W ofercie dla firm znajduje się wywiad gospodarczy, weryfikacja kontrahentów, oraz informatyka śledcza.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Pomorskie
Słowa kluczowe biuro śledcze   agencja detektywistyczna   ustalanie majątku   zbieranie dowodów   detektywi   zdrady   ustalanie przeszłości  
Data Oct 31, 2017
Imię kontaktowe Niezależne Biuro Śledcze
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Usługi remontowe i wykończenie wnętrz
  Jesteśmy sprawnie działającą firmą świadczącą usługi o charakterze remontowo-wykończeniowym. W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicybudowlani,którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów . Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest niezwykle konkurencyjna cena.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. HAJDUCZEK Więźba z certyfikatem w Żorach
  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu Tartak Jejkowice Franciszek Hajduczek. Posiadamy przeszło 70 letnią tradycję w specjalności tartarniczej. mamy wyroby gotowe i na zamówienie Klienta. Proponujemy: krawędziaki, więźbę dachową z impregnacją, łaty, listwy, tarcicę, deski heblowane i frezowane, podbitkę, deski czołowe, drewno opałowe, okorki iglaste i stemple budowlane. Przeprowadzamy także usługi z zakresu przetarcia, suszenia oraz impregnacji drewna. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Więcej wiadomości zamieściliśmy na stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Ling365 tłumacz angielsko polski
  Ling365 to biuro tłumaczeń oferujące tłumaczenia pisemne, między innymi prawnicze, medyczne czy informatyczne oraz tłumaczenia ustne. Proponowane jest wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego, rosyjskiego czy włoskiego na polski oraz odwrotne. Ponadto, biuro specjalizuje się w tłumaczeniach innych języków, takich jak chiński czy japoński. Możliwe jest również realizowanie tłumaczeń bazujących na kilku językach. Biuro mieści się w Warszawie, a z jego usług skorzystały już takie firmy jak Provident czy Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Druk wielkoformatowy
  Strona www.druk-oprawa.pl to witryna internetowa firmy Foto-Greg Studio, która swoje standardowe usługi fotograficzne rozszerzyła między innymi o druk wielkoformatowy fotografii i ich oprawę. W ofercie między innymi profesjonalne wydruki wielkoformatowe w oparciu o technologię firmy EPSON. Oprawa fotografii odbywa się w formatach oferujących fotoobrazy oraz zdjęcia na płótnie, to znaczy takich jak na przykład: Artblok, Fotocanvas, Ekoramka, Fotoblok, Fotoboard+, Fotoboard, Fotokrosno.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Firma sprzątająca z Warszawy: LUXUS
  Firma sprzątająca Luxus istnieje w branży usług porządkowych od 2000 roku. Zajmuje się głównie sprzątaniem biur w Warszawie i okolicach, ale również i usługami pomocniczymi takimi jak pranie wykładzin czy specjalistyczne mycie okien. Luxus największą wagę przywiązuje do personelu. Odpowiednia selekcja oraz regularne szkolenia, to klucz do sukcesu, jakim jest zadowolenie Klientów z wykonywanych prac. Dodatkowym atutem jest używanie zawsze sprawdzonych i skutecznych profesjonalnych środków czyszczących w pełni ekologicznych, które przyspieszają wykonywanie usług oraz usuwają wszelkie zabrudzenia pozostawiając przyjemny dla otoczenia zapach. Luxus dysponuje szerokim zapleczem profesjonalnych maszyn czyszczących, które używane są w zależności od potrzeb do różnych zadań. Firma sprzątająca Luxus, to kompleksowe usługi w jednym miejscu, dlatego współpraca z nią, to gwarancja pewnych i sprawdzonych usług. W ofercie znajdują się jeszcze usługi związane z renowacją posadzek marmurowych, które Luxus zaczął wykonywać na początku swojej działalności ze względu na obiekty, które sprząta, posiadające posadzki marmurowe, należące do trudnych w codziennej pielęgnacji oraz późniejszej renowacji. Firma Luxus pragnie wyróżniać się w śród konkurencji wysoką jakością oferowanych usług w połączeniu zawsze dostosowanych do potrzeb Klienta cen.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0