Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.serwis-okien-rolet-poznan.pl     Naprawa okien, rolet i drzwi - Poznań i okolice 0.00 z 5 0
Naprawa okien, rolet i drzwi - Poznań i okolice - http://www.serwis-okien-rolet-poznan.pl
ID w katalogu 16559
Tytuł Naprawa okien, rolet i drzwi - Poznań i okolice
Url http://www.serwis-okien-rolet-poznan.pl
Opis Od lat zajmujemy się serwisowaniem i naprawą pogwarancyjną okien,rolet i drzwi. Naprawiając rolety wykonujemy wymianę pasków i linek, wymianę części i podzespołów rolet, wymianę napędu z montażem silników, awaryjne podnoszenie opuszczonych rolet, naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku włamania. W zakresie naprawy okien i drzwi wykonujemy wymianę okuć uszkodzonych lub na antywłamaniowe, wymianę uzczelek-doszczelniamy i wyciszamy okna i drzwi, zamków, zwiasów, klamek-również na bezpieczne klamki z kluczykiem, montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych, regulujemy samozamykacze.
Grupa w katalogu Regiony , miasta > Wielkopolskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Naprawa okien   naprawa rolet   naprawa drzwi   wymiana uszczelek
Data Nov 1, 2017
Imię kontaktowe Jacek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Regiony , miasta > Wielkopolskie
1. Zawór elektromagnetyczny
  Firma Burkert jest liderem na polskim rynku już kilkudziesięciu lat. Przez długi czas uczestniczyliśmy w projektach, nad wytyczeniem nowych kierunków w automatyzacji przemysłowych procesów przepływowych. Dzięki tak dużemu bagażowi doświadczenia produkowane przez nas zawory są najwyższej jakości i cechuje je wytrzymałość, niezawodność oraz wysokie parametry techniczne. Posiadamy doświadczony personel, który doradzi przy wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oferowanych przez nas produktów.
Katalog:   Regiony , miasta > Wielkopolskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Insekt2
  Firma insekt od wielu lat proponuje usługi dezynsekcji oraz dezynfekcji. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez te kilka lat prowadzenia działalności nauczyło nas i pokazało jak rzetelnie i sprawnie wywiązywać się z każdego zlecenia. Oferujemy odpowiednie środki przeciwko szkodnikom ,a także profesjonalne urządzenia, które ułatwiają nam wykonywanie usług. Szkodniki magazynowe oraz polne również nie są dla firmy wyzwaniem. Sprawdź naszą stronę www i dowiedz się więcej o dezynfekcji.
Katalog:   Regiony , miasta > Wielkopolskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. EVER
  Polski producent systemów zasilania awaryjnego. Projektowanie, serwis i produkcja UPS. W ofercie zasilacze awaryjne oraz listwy zabezpieczające i przeciwprzepięciowe. Obecnie port folio produktowe obejmuje: UPS-y z serii DUO II/DUO II Pro oraz ECO CDS/ECO Pro CDS – przeznaczone do ochrony komputerów PC, stacji roboczych, terminali komputerowych i internetowych, urządzeń telekomunikacyjnych, peryferyjnych, fiskalnych oraz systemów alarmowych; SINLINE, SINLINE XL oraz SINLINE Pro - przeznaczone do ochrony serwerów, komputerów PC, terminali komputerowych i sieci informatycznych; SINLINE LT – idealne do zabezpieczania zasilania rozbudowanych sieci komputerowych, serwerów oraz zaawansowanych stacji roboczych, POWERLINE - do zabezpieczania serwerów, sieci informatycznych i systemów obróbki danych; SUPERLINE – do podtrzymywania pracy centrów przetwarzania danych (produkt otrzymał Złoty Medal MTP na targach Expopower 2009); SPECLINE - model dedykowany do zabezpieczania pracy kotłów centralnego ogrzewania, pomp, układów sterowania oraz automatyki. Wszystkie urządzenia produkowane przez firmę EVER posiadają certyfikat CE.
Katalog:   Regiony , miasta > Wielkopolskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. Naprawa okien, rolet i drzwi - Poznań i okolice
  Od lat zajmujemy się serwisowaniem i naprawą pogwarancyjną okien,rolet i drzwi. Naprawiając rolety wykonujemy wymianę pasków i linek, wymianę części i podzespołów rolet, wymianę napędu z montażem silników, awaryjne podnoszenie opuszczonych rolet, naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku włamania. W zakresie naprawy okien i drzwi wykonujemy wymianę okuć uszkodzonych lub na antywłamaniowe, wymianę uzczelek-doszczelniamy i wyciszamy okna i drzwi, zamków, zwiasów, klamek-również na bezpieczne klamki z kluczykiem, montujemy dodatkowe funkcje okien i drzwi balkonowych, regulujemy samozamykacze.
Katalog:   Regiony , miasta > Wielkopolskie
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Wesele w Poznaniu
  WielkopolskieWesela.pl - portal tematyczny. Jego zasoby bogate są w treści dotyczące organizacji ślubu i wesela. Dysponuje on również katalog firm, dzięki któremu poszukać można np.: sale weselne w Poznaniu wraz z ich zdjęciami, fryzjerów, samochody do ślubu, kamerzystów, zespoły muzyczne. Dodatkowo na www.wielkopolskiewesela.pl można umieścić własne ogłoszenie, udzielić się na forum, czy też skorzystać z porad. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę.
Katalog:   Regiony , miasta > Wielkopolskie
Internet > Fora internetowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0