Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.hba.hogart.com.pl    
JPK - hba.hogart.com.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
JPK - hba.hogart.com.pl - http://www.hba.hogart.com.pl
ID w katalogu 16573
Tytuł JPK - hba.hogart.com.pl
Url http://www.hba.hogart.com.pl
Opis Potrzebujesz programu, który może za Ciebie sprawdzić czy kontrahent jest czynnym płatnikiem VAT? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego programu Hogart. Może on działać jako samodzielna aplikacja bądź też moduł do systemów ERP czy też systemu księgowo finansowego. Gwarantujemy, że nasz program zadowoli nawet bardzo wymagających klientów i sprawi, że korzystanie z naszego rozwiązania to świetny pomysł. Nasz program pozwala na weryfikację baz Vies, automatyczne sprawdzanie kontrahentów oraz ma wiele innych funkcji.
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe JPK   Czynny Podatnik VAT   ZSMOPL   Split Payment   SAP
Data Nov 14, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Pit free blog
  Pitfree.pl to źródło informacji na temat rozliczeń podatkowych. Na stronie można znaleźć poradniki, w jaki sposób krok po kroku wypełnić konkretne deklaracje podatkowe. Dodatkowo, na stronie udostępniane są przydatne wskazówki, które dotyczą tego w jaki sposób wykonać rozliczenia przez Internet. Opisywane są też testy poszczególnych programów do rozliczania PIT-ów. Istnieje też możliwość pobrania programu, który pozwala na rozliczenie deklaracji podatkowych za rok 2014, całkowicie bezpłatnie.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Rivasoft.pl - dystrybutor AutoCAD
  Rivasoft jest dystrybutorem oprogramowania AutoCAD LT, z którego korzystają projektanci niemal z każdej branży. Sklep dostarcza również programy firmy Adobe, Corel oraz Microsoft. Oferuje szeroką gamę aplikacji użytkowych, programów graficznych, a ponadto systemy operacyjne, oprogramowanie antywirusowe, pakiety bezpieczeństwa oraz wiele innych pomocnych rozwiązań. Produkty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Sklepy


3. Http://www.codefathers.pl
  Dedykowane aplikacje internetowe, outsourcing IT, aplikacje mobilne oto specjalność CodeFathers. Dla naszych klientów oferujemy także cały pakiet usług Adweb w dziedzinie PR, grafiki czy copywritingu. Nasze oprogramowanie dla firm, systemy informatyczne oraz systemy CRM. Łączymy aplikacje i oprogramowanie, dzięki czemu dopasowujemy nasze programy do wymagań klientów. Elastyczność oraz indywidualne podejście to nasze atuty. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. CRM
  Firmao.pl jest platformą online dostarczającą rozwiązań w zakresie CRM oraz ERP. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny pakietowe oraz na szeroki wybór narzędzi, w tym między innymi pozwalające na zapanowanie nad fakturami VAT oraz rachunkami. Klienci mogą liczyć ponadto na dostęp do API w cenie już od 36 zł. Dzięki łatwo generowanym raportom PDF, czy Excel właściciele przedsiębiorstw mogą szybko przeanalizować ostatnie miesiące działalności firm.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. Appchance
  Dynamicznie rozwijająca się firma Appchance cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem nie tylko na terenie naszego kraju ale całego świata. Z jej usług skorzystało już wielu zadowolonych i zaufanych klientów. Jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich firm technologicznych specjalizujących się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Mimo pięcioletniej działalności na rynku posiada wielkie doświadczenie jak i praktykę w branży. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0