Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl    Prywatny gabinet rehabilitacji w Legnicy - http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
ID w katalogu 16626
Tytuł Prywatny gabinet rehabilitacji w Legnicy
Url http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
Opis Z przyjemnością przedstawiam Państwu stronę internetową fizjoterapeuty Beaty Drozdek, prowadzącej gabinet rehabilitacji i masażu w Legnicy. Zakres świadczonych usług to: zabiegi fizykoterapii (ultradźwięki, magnetoterapia, laseroterapia, elektroterapia), rehabilitacja pourazowa, ortopedyczna, neurologiczna, masaże lecznicze, oraz kinesiotaping. Leczone dolegliwości to m.in. usprawnianie po amputacji kończyn, złamania, przeciążenia, dyskopatie, rwa kulszowa, rekonstrukcje wiązadeł i ścięgien, stany poudarowe, niedowłady i inne. Rehabilitantka dojeżdża także do domu pacjenta w cięższym stanie.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe Legnica rehabilitacjia   Legnica gabinet rehabilitacji   rehabilitant Legnica
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Beata
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Psychiatra w Krakowie
  Open Medical to klinika w Krakowie nakierowana na rozwój oraz badania. Pośród naszych doktorów są tacy zawodowcy jak ortopeda, psycholog albo logopeda. Dzięki naszej klinice przejdziesz skuteczną kurację, poznasz czym jest masaż klasyczny oraz uzyskasz konsultacji od psychoterapeuty. Zapewniamy profesjonalną kadrę i najnowocześniejszy sprzęt. Odwiedź najważniejszą lecznicę w Krakowie. Zapraszamy. Jeżeli szukasz skutecznej rehabilitacji w Krakowie to bardzo dobrze trafiłeś. Open Medical to profesjonalne miejsce leczenia oraz rozwoju, gdzie obnażają najlepsi ortopedzi i neurolodzy. Dzięki różnorodnemu zapleczu (basen, siłownia, nowoczesne gabinety) możemy proponować ogólną rehabilitację i do tego oferować takie posługi jak masaż klasyczny, biofeedback albo konsultacje u neurologa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną propozycją.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. CPP. Andrzej Depko Psycholog, Dietetyk, Psychoterapeuta Warszawa, lekarz psychiatra, Psychoterapia i
  W Centrum Pomocy Profesjonalnej proponujemy spotkania, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie. Z uwagą wysłuchamy tego, co masz do powiedzenia. Nasi lekarze: psycholog, psychiatra, seksuolog, dietetyk, Psychoterapeuta warszawa, psychoterapia indywidualna posiadają profesjonalną wiedze w leczeniu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Philipiak opinie
  O tym, jak ważne jest prawidłowe odżywianie nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jednak świadomość i edukacja w tym zakresie nadal pozostawiają wiele do życzenia. Aby zaradzić temu problemowi firma Philipiak Polska postanowiła zorganizować i objąć swoim patronatem cykl spotkań pod nazwą Obiady Czwartkowe, których celem jest propagowanie zdrowego stylu życia. Więcej informacji dotyczących tej inicjatywy znajdą Państwo na stronie obiadyczwartkowe.pl.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. REH-MED+ | Kompleksowa Rehabilitacja Neurofizjologiczna
  Specjalizujemy się w rehabilitacji: dziecięcego porażenia mózgowego, opónienia rozwoju intelektualno-ruchowego, urazów rdzenia kręgowego i inne - Kompleksowa Rehabilitacja Neurofizjologiczna.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Katarzyna Gliwa - skuteczny stomatolog z Rybnika
  Dopóty, dopóki w kręgu Twoich poszukiwań jest dobry oraz niedrogi stomatolog Rybnik bezwzględnie powinien znaleźć się na liście miast południowej Polski, w którym takowego można znaleźć. Bowiem tutaj znajdziesz świetnego specjalistę stomatologa Katarzynę Gliwę, która dysponuje nowocześnie wyposażonym gabinetem, pracuje na nisko kurczliwych materiałach co zwielokrotnia czas ich użytkowania, pomyślała o osobach mających problemy z poruszaniem się i dostosowała swój gabinet do ich potrzeb! Gabinetów, w których przyjmuje stomatolog Rybnik ma naprawdę dużo, ale mimo tego gabinet doktor Gliwy przyciąga coraz to nowych klientów, którzy związują się z nim na dobre. Zarówno usługi jak i materiały, na których pracuje pani doktor, w tym implanty, są gwarantem długotrwałego zadowolenia ze stanu swoich zębów i promiennego uśmiechu! Wejście na www.stomatologia-gliwa.pl pozwoli ci zapoznać się ze szczegółami oferty, godzinami przyjęć Pani stomatolog, wyjaśni jak dojechac do gabinetu na ul. Pustki 9G w Jejkowicach. Podane są tam też numery telefonów, pod którymi można uzyskać wszystkie niezbędne informację od samej Pani stomatolog. Rybnik zaprasza!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.