Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl     Prywatny gabinet rehabilitacji w Legnicy 0.00 z 5 0
Prywatny gabinet rehabilitacji w Legnicy - http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
ID w katalogu 16626
Tytuł Prywatny gabinet rehabilitacji w Legnicy
Url http://www.rehabilitacjamasaz.legnica.pl
Opis Z przyjemnością przedstawiam Państwu stronę internetową fizjoterapeuty Beaty Drozdek, prowadzącej gabinet rehabilitacji i masażu w Legnicy. Zakres świadczonych usług to: zabiegi fizykoterapii (ultradźwięki, magnetoterapia, laseroterapia, elektroterapia), rehabilitacja pourazowa, ortopedyczna, neurologiczna, masaże lecznicze, oraz kinesiotaping. Leczone dolegliwości to m.in. usprawnianie po amputacji kończyn, złamania, przeciążenia, dyskopatie, rwa kulszowa, rekonstrukcje wiązadeł i ścięgien, stany poudarowe, niedowłady i inne. Rehabilitantka dojeżdża także do domu pacjenta w cięższym stanie.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe Legnica rehabilitacjia   Legnica gabinet rehabilitacji   rehabilitant Legnica
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Beata
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Stomatolog
  Firmy medyczne skupiają się dziś w bazach danych, które udostępniają informacje dla ogółu ludności. Szukanie np. odpowiednich materiałów dentystycznych dla gabinetów lub pracowni protetycznych to żaden problem. Można znaleźć również wiele przydatnych informacji nt. szkoleń: implantologicznych, endodontycznych, protetycznych, czy ortodontycznych. W wersji elektronicznej ukazują się wydawnictwa oraz wiele informacji o turystyce stomatologicznej czy marketingu. Często tez goszczą targi stomatologiczne i inne imprezy branżowe. Profilaktyka dentystyczna stała się potężną dziedziną medycyny.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Dentysta Rzeszów
  Eurodent Rzeszów oferuje państwu profesjonalne usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. W swojej ofercie mieści między innymi : stomatologię dziecięcą, zachowawczą, protetykę, chirurgię, kosmetykę, profilaktykę, endodoncję oraz inne zabiegi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Dentysta w Łodzi
  Gabinet stomatologiczny MMK to przede wszystkim specjalistyczne usuwanie złamanych narzędzi kanałowych z wykorzystaniem mikroskopu jak również najlepsze wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego/robione u technika o najwyższej jakości wykonania. Mimo to zapewniamy usługi stomatologiczne na dużym poziomie w dziedzinie wybielania zębów żywych i martwych i stomatologii zachowawczej, leczenia wad zgryzu aparatami stałymi, usuwanie złogów poddziąsłowych, protetyki koron i mostów zębowych a także chirurgii szczękowej i stomatologii dziecięcej (fluoryzacja). Wszyscy nasi pacjenci mają pewność znieczulenia a także kontroli okresowych bez żadnych opłat. Mało tego wszyscy nasi dentyści nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje a potwierdzeniem na to są liczne wyróżnienia, jakie otrzymują. Gabinet Stomatologia Rodzinna MMK założony został 1995 r. Założycielem Gabinetu oraz kluczowym stomatologiem jest od tamtej pory lek. dent. Maciej Kuźmiński. Lokale gabinetu są zaopatrzone w klimatyzację co powiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu dentystycznego. Wizyty są rezerwowane, umawiane i potwierdzane przez rozmowę telefoniczną. Wskutek temu pacjenci nie będą musieli czekać w długich kolejkach.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Łódzkie


4. Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl
  Nasz dom opieki oferuje doskonałe warunki dla osób starszych w budynku, który jest pozbawiony barier architektonicznych, co pozwala nam zapewnić doskonałe warunki do osób w wieku senioralnym. Jednocześnie w naszym ośrodku oferujemy również całodobową opiekę nad osobami starszymi, która realizowana jest przez doświadczonych specjalistów. Zapewniamy naszym podopiecznym między innymi dostęp do świetlicy, jadalnia a także łazienki, która została przygotowana z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Psychoterapia w Krakowie
  Psychoterapeutka i psycholog Anna Affelska oferuje w Krakowie psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię par doświadczających kryzysu we wzajemnej relacji oraz poradnictwo psychologiczne. Jeżeli doświadczasz trudności w życiu, z którymi nie potrafisz się sam uporać, jesteś niezadowolony ze swojego związku, relacji w rodzinie lub z innymi ludźmi, borykasz się z dolegliwościami o podłożu emocjonalnym i chcesz to zmienić, to zapraszam do kontaktu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0