Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://szkola-plywania.nsacz.eu/    Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec. - http://szkola-plywania.nsacz.eu/
ID w katalogu 16629
Tytuł Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec.
Url http://szkola-plywania.nsacz.eu/
Opis Szkoła Pływania funkcjonująca przy krytym basenie w Chełmcu zaprasza na prywatne lekcje indywidualne i zajęcia grupowe dla dzieci w każdym wieku. Nauka pływania prowadzona jest pod bacznym okiem długoletnich instruktorów, którzy ukończyli studia z Wychowania Fizycznego. Szkoła Pływania posiada liczne zaplecze przyborów pływackich takich jak makarony, deski czy płetwy, które pomagają i uatrakcyjniają zajęcia. Zdajemy sobie sprawę z kosztów jakie niesie za sobą regularne uczęszczanie na basen, dlatego dla stałych klientów i ich pociech utworzyliśmy liczne rabaty i karnety. Jesteś z Chełmca lub okolic – przyjdź na kryty basen do Aqua Centrum Chełmiec i skorzystaj z naszego doświadczenia w kwestii nauki pływania.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Hobby i rozrywka > Sport
Słowa kluczowe pływanie   chełmiec   nowy sącz   pływanie chełmiec   nauka pływania
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Szkoła Pływania
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Akademia Urody Elite, kursy fryzjerskie, kurs fryzjerski
  Szkolimy kadrę doskonałych fachowców. Jesteśmy jedyną placówką w Polsce działającą pod patronatem profesjonalnej marki SCHWARZKOPF Professional. Nasi kursanci otrzymują międzynardowy certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje.Nasze programy szkoleniowe nastawione są na praktyczne opanowanie technik fryzjerskich.Każdy uczestnik kursu ma szansę dołączyć do najlepszych w fachu.Zapraszamy na nasze szkolenia do naszych placówek w warszawie oraz w Gdańsku.Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych edukatorów. Chętnie pomagamy tym, którzy decydują się na uruchomienie własnego salonu fryzjerskiego - każda osoba może liczyć na nasze wsparcie techniczne oraz pomoc w doborze i zakupie niezbędnych kosmetyków niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej.Serdecznie zapraszamy.
Proponowane szkolenia:
CREATIVE HAIRDRESSING - 180godzin
FRYZJERSTWO NOWOCZESNE - 120godzin
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Dotacje Unijne


2. Centrum Szkoleń
  Jak szkolenia to tylko z nami! W Centrum Szkoleń znamy się na naszej pracy i doskonale wiem jak zorganizować szkolenie odpowiednio dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników oraz szkoleniowców. Centrum Szkoleń to gwarancja doskonałej lokalizacji w centrum Krakowa oraz najlepszych cen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i możliwościami jakie Państwu oferujemy szczegóły na naszej stronie internetowej http://centrum-szkolen.com.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Mobile English - Łódź
  Łódzki oddział międzynarodowej sieci szkół Mobile ENGLISH zaprasza wszystkich zainteresowanych indywidualnymi kursami języka angielskiego prowadzonymi w miejscu zamieszkania lub siedzibie firmy klienta. Prowadzimy zajęcia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Wykorzystujemy innowacyjną Metodę Indywidualnego Rozwoju Językowego ILDM, która daje dobre efekty przy możliwie niewielkim nakładzie czasu oraz pracy. Proponujemy indywidualne zajęcia językowe oraz korepetycje dla młodzieży i osób dorosłych. Naszych kursantów możemy przygotować do egzaminu gimnazjalnego lub matury oraz do egzaminów na popularne certyfikaty językowe Cambridge. Oferujemy także zajęcia dla dzieci od 5 roku życia oraz szereg szkoleń dla firm (angielski w biznesie, szkolenia branżowe).
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Szkolenia motywacyjne - reissprofile.pl
  Poznanie motywacji, które kierują człowiekiem ma kluczowe znaczenie w pracy zawodowej. Proponowane przez nas narzędzie Reiss Motivation Profile określające profil motywacyjny pomaga zwiększyć efektywność pracy własnej jak i swojego zespołu. Znając motywacje i talenty poszczególnych osób łatwiej podjąć trafne decyzje personalne, przydzielać zadania zgodnie z predyspozycjami itp. RMP ma też zastosowanie z procesie rekrutacji, w sporcie, w marketingu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. upw rome
  Rozwój osobisty jest naszą pasją.

Pragniemy dzielić się tym, co najlepsze, dlatego proponujemy rzecz wyjątkową: spotkanie z Anthonym Robbinsem, legendarnym trenerem amerykańskim. Zapraszamy do bezpośredniego uczestnictwa w sesji odbywającej się po raz pierwszy na żywo w języku polskim z człowiekiem, który od ponad 30 lat uczy największych przywódców politycznych, biznesmenów i sportowych mistrzów świata, w jaki sposób maksymalnie wykorzystywać własny potencjał.

Z Robbinsem pracowali m.in. Bill Clinton, Donald Trump, Matka Teresa, Księżna Diana. Dotychczas w jego szkoleniach wzięło udział kilka milionów osób z całego świata.

Zapraszamy Cię na wielką przygodę z Robbinsem. Wprowadzamy przy tym dwa ogromne udogodnienia:

Po pierwsze, eliminujemy barierę językową. Specjalnie dla Ciebie zapewniamy polskie tłumaczenie symultaniczne, dzięki czemu wszystko, co zostanie powiedziane, trafi do Twojego rozumu i serca bez najmniejszych przeszkód.

Po drugie, eliminujemy barierę finansową. Chcąc maksymalnie ułatwić Ci wyjazd na szkolenie, udostępniamy system płatności ratalnej na atrakcyjnych warunkach.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.