Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://szkola-plywania.nsacz.eu/     Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec. 5.00 z 5 1
Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec. - http://szkola-plywania.nsacz.eu/
ID w katalogu 16629
Tytuł Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec.
Url http://szkola-plywania.nsacz.eu/
Opis Szkoła Pływania funkcjonująca przy krytym basenie w Chełmcu zaprasza na prywatne lekcje indywidualne i zajęcia grupowe dla dzieci w każdym wieku. Nauka pływania prowadzona jest pod bacznym okiem długoletnich instruktorów, którzy ukończyli studia z Wychowania Fizycznego. Szkoła Pływania posiada liczne zaplecze przyborów pływackich takich jak makarony, deski czy płetwy, które pomagają i uatrakcyjniają zajęcia. Zdajemy sobie sprawę z kosztów jakie niesie za sobą regularne uczęszczanie na basen, dlatego dla stałych klientów i ich pociech utworzyliśmy liczne rabaty i karnety. Jesteś z Chełmca lub okolic – przyjdź na kryty basen do Aqua Centrum Chełmiec i skorzystaj z naszego doświadczenia w kwestii nauki pływania.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Hobby i rozrywka > Sport
Słowa kluczowe pływanie   chełmiec   nowy sącz   pływanie chełmiec   nauka pływania
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Szkoła Pływania
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Szkoła językowa Kraków
  Strona szkoły językowej w Krakowie zawiera pełną ofertę szkoleń językowcy dla różnych grup wiekowych. Na stronie znajduje się również cennik za kursy z podziałem na grupy wiekowe. Ponadto strona zawiera informacje o usługach w zakresie tłumaczeń. Ponadto na stronie są informacje o zatrudnionej u nas kadrze oraz dane teleadresowe wraz z mapką.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Szkolenia bhp online - i-szkoleniabhp.pl
  Powstaliśmy wiele lat temu. W ofercie naszej firmy znajdziecie szkolenia internetowe BHP dla pracowników biurowych. Zapraszamy na szkolenia BHP internetowe już od 29 złotych za osobę. Każde szkolenie jest przygotowane w sposób profesjonalny, wygodny i zgodny z prawem. W ofercie firmy można znaleźć między innymi szkolenia online oraz okresowe. Szybko, efektownie i skutecznie. Już dziś poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z naszym doradzą. Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. E Biznes
  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie marketingu internetowego, to idealnym dla Ciebie i Twego przedsiębiorstwa, strony www rozwiązaniem będzie postawienie na ofertę przygotowaną przez firmę INB Marketing Michał Janiszek. Będziesz mógł liczyć na pomoc w zakresie marketingu na portalach społecznościowych, pozycjonowania strony w wyszukiwarkach, czy też e-biznesu. To pełen profesjonalizm, rzetelność, a także bardzo dobre ceny za usługi. W ofercie także szkolenia oraz coaching.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. pierwszy taniec
  Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Prawo jazdy w Katowicach
  Szkoła Euro Klasa zaprasza na kurs kategorii B. Nasz ośrodek w cenie kursu oferuje badania lekarskie oraz materiały dydaktyczne. Jesteśmy małą szkołą nastawioną na przyjazną atmosferę podczas kursu oraz indywidualne podejście do kursanta. Posiadamy doskonale wyposażoną salę wykładową oraz nowe, klimatyzowane samochody między innymi takie jak w ośrodku egzaminacyjnym. Nasi instruktorzy, to profesjonaliści, którzy w sposób miły i skuteczny nauczą Państwa jak bezpiecznie poruszać się po drodze.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0