Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://szkola-plywania.nsacz.eu/     Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec. 5.00 z 5 1
Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec. - http://szkola-plywania.nsacz.eu/
ID w katalogu 16629
Tytuł Szkoła Pływania - Nowy Sącz, Chełmiec.
Url http://szkola-plywania.nsacz.eu/
Opis Szkoła Pływania funkcjonująca przy krytym basenie w Chełmcu zaprasza na prywatne lekcje indywidualne i zajęcia grupowe dla dzieci w każdym wieku. Nauka pływania prowadzona jest pod bacznym okiem długoletnich instruktorów, którzy ukończyli studia z Wychowania Fizycznego. Szkoła Pływania posiada liczne zaplecze przyborów pływackich takich jak makarony, deski czy płetwy, które pomagają i uatrakcyjniają zajęcia. Zdajemy sobie sprawę z kosztów jakie niesie za sobą regularne uczęszczanie na basen, dlatego dla stałych klientów i ich pociech utworzyliśmy liczne rabaty i karnety. Jesteś z Chełmca lub okolic – przyjdź na kryty basen do Aqua Centrum Chełmiec i skorzystaj z naszego doświadczenia w kwestii nauki pływania.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Hobby i rozrywka > Sport
Słowa kluczowe pływanie   chełmiec   nowy sącz   pływanie chełmiec   nauka pływania
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Szkoła Pływania
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Trener personalny kurs - pakis.pl
  Jednostka edukacyjna PAKiS to Polska Akademia Kultury i Sportu. Aby pracować w fitness klubach, ośrodkach sportowych czy rekreacyjnych oraz siłowniach, warto odbyć u nas kursy instruktorskie czy kursy trenerskie. Proponujemy również pożyteczne kursy menedżerskie, które odbyć można poprzez szkolenia e-learningowe za pośrednictwem naszej strony www.pakis.pl. Proponujemy różne rodzaje kursów, np.: kurs instruktora tańca, kurs dietetyki i suplementacji, kurs instruktora tenisa ziemnego, kurs instruktora kulturystyki.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Kursy masażu
  Akademia Stylu i Urody oferuje szereg kursów z zakresu kosmetyki i wizażu, a także najpopularniejsze ostatnio wśród naszych słuchaczy kursy masażu. Firma zajmuje się szkoleniami od 10 lat, co popierają liczne rekomendacje.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Songin English Szkoła Języków Obcych w Gliwicach
  SONGin ENGLISH Szkoła Języków Obcych w Gliwicach zaprasza na kursy językowe z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Proponujemy kursy w centrum Gliwic, gwarantujemy konkurencyjne ceny, grupy do 8 osób, nowoczesne sale. Proponujemy szeroką ofertę kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w tym również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego i międzynarodowych egzaminów certyfikatowych. Proponujemy dogodne godziny spotkań, również wieczorami. Lekcje odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach ze sprzętem audiowizualnym, w małych grupach, co umożliwia nauczanie języków na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając ich atrakcyjność. Zapraszamy na coroczny, wakacyjny kurs języka angielskiego „Minimal English Survival Course” który oferujemy za darmo. Sprawdź nasz kanał Youtube, odwiedź na nasz fanpage na Facebook’u, odwiedź naszą stronę internetową.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Global Inspiration szkolenia coaching
  Jest to strona przedstawiająca firmę Global Inspiration s.c. Firma zajmuje się coachingiem, szkoelniami oraz doradztwem w zakresie bankowości i branży farmaceutycznej, biotechnologicznej.
Global Inspiration jest jedynym na Polskę przedstawicielem firmy szkoleniowo-doradczej z Atlanty Right Path Resources. USA. Jesteśmy dystrybutorem szkoleń oraz narzędzi psychometrycznych tej firmy. Między innymi oferujemy Złożony Profil Osobowości Right Path 4.
Zatrudniamy tylko coachów z międzynarodowymi certyfikatami coacha. Firma jest prowadzona przez dwóch właścicieli: Monikę Wikiera, Artura Tołłoczko
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja


5. English Unlimited - Angielski Gdańsk
  Wpisując w wyszukiwarkę hasło niemiecki Gdańsk, znajdziemy wiele szkół językowych proponujących swoje usługi. Jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę. Szkoła ENGLISH UNLIMITED to szkoła prowadzona z pasją i niemal trzydziestoletnim doświadczeniem. W ofercie szkoły można znaleźć kursy języka niemieckiego i angielskiego. Szkoła posiada oddziały w czterech miastach w Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Chojnicach. Zapraszamy na naszą stronę oraz do skorzystania z kursu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0