Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mpexpertbud.pl     Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD 0.00 z 5 0
Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD - http://www.mpexpertbud.pl
ID w katalogu 16630
Tytuł Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD
Url http://www.mpexpertbud.pl
Opis MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest firmą, zajmującą się wykonywaniem ekspertyz budowlanych, ekspertyz stanu technicznego budynków (domów jednorodzinnych, nieruchomości mieszkaniowych, kominów, mostów, wiaduktów, budynków przemysłowych, przepustów i innych), a także przeglądów okresowych budynków. Ponadto, firma wykonuje usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego, sporządzania opinii, zarówno sądowych, jak i przedsądowych, a także kosztorysów i projektów budowlanych. Firma specjalizuje się w realizacji ekspertyz w trudno dostępnych terenach na obszarze całej Polski.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe ekspertyzy budowlane   rzeczoznawca budowlany   przegląd budynków
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Karolina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Biura do wynajęcia - officemap
  Szukasz biura w Trójmieście, Warszawie a może Wrocławiu. OfficeMap to intuicyjna wyszukiwarka za pomocą, której znajdziesz wolne powierzchnie biurowe w najbardziej Cię interesujących lokalizacjach. W ofercie tej strony znajdziesz wyłącznie sprawdzone i pewne oferty, z których będziesz mógł niemal natychmiast skorzystać. Zapomnij o przeglądaniu setek stron internetowych. W OfficeMap skupione są najlepsze oferty powierzchni biurowych z niemal całej polski.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Nieruchomości Bielsko Biała
  Nieruchomości Jopek to nowoczesna, oferująca wysoką jakość Agencja Nieruchomości. Realizujemy szeroki zakres usług w pośrednictwie, sprzedaży, kupnie oraz wynajmu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalnie wyszkoloną kadrę, której celem jest rzetelne podejście do potrzeb klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Biuro Nieruchomości - Sopot | Gdańsk | Gdynia
  Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu wysokiej jakości usług na rynku nieruchomości w Trójmieście, na którym możemy zapewnić naszym klientom profesjonalne usługi związane z wynajmem, w tym krótkoterminowym, zakupem oraz sprzedażą nieruchomości. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy zarówno wsparcie dla klientów na rynku wtórnym nieruchomości, jak też pierwotnym. Wszystkie usługi realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych Markons
  Chcielibyśmy zachęcić wszystkich tych, którzy chcieliby kupić mieszkanie w Nowym Sączu do tego, aby zaszli na stronę internetową www.Markons.pl, ponieważ można znaleźć na niej bardzo interesującą ofertę deweloperską. Na dużą uwagę zasługuje przede wszystkim to, iż mieszkania są eleganckie, nowoczesne, dobrze zlokalizowane, a jednocześnie korzystne cenowo. Ponadto na stronie www można znaleźć ofertę dot. remontów oraz budowania obiektów mieszkalnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Apartament w Warszawie na Powiślu
  Zapewniamy naszym klientom nowoczesne apartamenty o powierzchni od 36 do 140 m2, które znajdują się w wyjątkowo estetycznych kamienicach zrealizowanych zgodnie z projektami, które łącza w sobie zarówno nowoczesną stylistykę, jak też elementy stylistki klasycznej. Wszystkie apartamenty wykonane są uwzględnieniem najlepszych standardów oraz z dbałością o każdy szczegół. Kamienice znajdują się również w doskonałej lokalizacji na terenie Powiśla. Sprawdź!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0