Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mpexpertbud.pl     Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD 0.00 z 5 0
Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD - http://www.mpexpertbud.pl
ID w katalogu 16630
Tytuł Ekspertyzy budowlane - MPEXPERTBUD
Url http://www.mpexpertbud.pl
Opis MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest firmą, zajmującą się wykonywaniem ekspertyz budowlanych, ekspertyz stanu technicznego budynków (domów jednorodzinnych, nieruchomości mieszkaniowych, kominów, mostów, wiaduktów, budynków przemysłowych, przepustów i innych), a także przeglądów okresowych budynków. Ponadto, firma wykonuje usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego, sporządzania opinii, zarówno sądowych, jak i przedsądowych, a także kosztorysów i projektów budowlanych. Firma specjalizuje się w realizacji ekspertyz w trudno dostępnych terenach na obszarze całej Polski.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe ekspertyzy budowlane   rzeczoznawca budowlany   przegląd budynków
Data Dec 3, 2017
Imię kontaktowe Karolina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. TEMAR - nowe mieszkania we Wrocławiu Śródmieście
  Temar - spółka budująca nieruchomości mieszkaniowe we Wrocławiu, z 18-stoletnim doświadczeniem w deweloperstwie. Swoje inwestycje stawia na działkach dobrze skomunikowanych z centrum Wrocławia, prestiżowych tak jak Apartamenty Dąbie czy Rezydencja Dąbie, z dobrą infrastrukturą tak jak Apartamenty Panorama czy Sun House- najnowszy projekt deweloperski na Kleczkowie . Inwestycje wyróżniają się lokalizacją - dobrą infrastrukturą, nowoczesną architekturą budynków, najnowszymi technologiami i użytymi materiałami, oraz
dbałość o dobry rozkład mieszkań .
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


2. Szczecin-prawobrzeze.pl
  Szukacie sprawdzonych ofert sprzedaży czy wynajmu mieszkań i domów w województwie zachodniopomorskim? Jeśli tak zapraszamy do firmy Magnolia Nieruchomości. W naszym biurze nieruchomości, które zlokalizowane jest przy ulicy Księcia Bogusława X 8/5 w Szczecinie oferujemy blisko dwadzieścia tysięcy różnorodnych ofert sprzedaży i wynajmu, dzięki czemu każdy z Was znajdzie coś w sam raz dla siebie. Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie Twoich marzeń i pokierujemy w procesie dokumentacyjnym.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


3. Skup domów w Trójmieście
  Skup nieruchomości w Trójmieście specjalizuje się w skupowaniu nieruchomości mieszkalnych, działek oraz lokali użytkowych. Bez znaczenia jest ich stan techniczny. Nieruchomości mogą być również zadłużone. Transakcje prowadzone są możliwie jak najszybciej. Klienci mogą otrzymać płatność gotówką. Wstępna wycena jest prowadzona przez stronę www, natomiast później wyceny dokonuje profesjonalny rzeczoznawca. Firma zapewnia swoim klientom obsługę notarialną.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Magazyny wynajem - Axiimmo
  Rynek nieruchomości komercyjnych jest bardzo dynamicznym rynkiem, ciągłe zapotrzebowanie na nowe powierzchnie biurowe, handlowe czy magazynowe stwarza przed nami codziennie nowe wyzwania. Nasza firma przygotowała zespół specjalistów, którzy pomogą Tobie dokonać dobrego wyboru i zakupu lub wynajmu nieruchomości komercyjnej. Czym się tak naprawdę zajmuje nasz zespół? Wykwalifikowani specjaliści zajmują się doradztwem oraz pośrednictwem przy zakupie gruntów inwestycyjnych czy też przy wynajmie powierzchni komercyjnych. Na naszej stronie znajdą Państwo przede wszystkim szereg ciekawych ofert magazynów do wynajęcia, z przeznaczeniem na hale produkcyjne, małe fabryki, magazyny wysokiego składowania. Obsługujemy całą Polskę, posiadamy oferty z największych polskich województw. Zapewniamy doskonałe warunki najmu i naprawdę rewelacyjne lokalizacje. Przyjdź do naszej firmy, której siedziba mieści się w Warszawie lub zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


5. Dopasowane magazyny wynajem
  Ekspansja dróg i autostrad oraz przystąpienie naszego kraju do UE stworzyło przed rodzimą gospodarką całkowicie nowe perspektywy, również na polskim rynku logistycznym. Nowocześniejsze autostrady implikują powstawanie nowych propozycji magazynów pod wynajem, w kraju pojawiły się branżowe firmy deweloperskie, trudniące się tworzeniem innowacyjnych magazynów i hal magazynowych. Sporym zainteresowaniem cieszą się parki logistyczne, gwarantujące kompleksową obsługę magazynowania.

Magazyny na zamówienie i do wynajęcia rozmieszczone są bardzo często w okolicy głównych dróg, autostrad, do najlepszych miejsc kwalifikują się skrzyżowania autostrad, daje to łatwy dostęp do niemal wszystkich regionów w kraju. Przedsiębiorstwa najczęściej budują parki magazynowe w gęsto zaludnionych miejscach, z dobrze rozwiniętą siecią dróg, do takich regionów bez wątpienia można zaliczyć okolice Warszawy, Śląsk, stolicę Dolnego Śląska, czy Poznań.

Strona www.wynajem-magazyn.pl przedstawia najistotniejsze doniesienia dotyczące aktualnej sytuacji na rynku magazynowym i istotne inwestycje, projekty i najlepsze magazyny na wynajem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0