Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://top-firma.pl     Rzetelna firma - top-firma.pl 0.00 z 5 0
Rzetelna firma - top-firma.pl - http://top-firma.pl
ID w katalogu 16641
Tytuł Rzetelna firma - top-firma.pl
Url http://top-firma.pl
Opis Nasza firma Polska Certyfikacja Przedsiębiorców przyznaje bardzo prestiżowy tytuł firmom TOP FIRMA. O taki certyfikat mogą ubiegać się firmy z całej Polski. Warunek firma i jej pracownicy muszą cieszyć się zaufaniem klientów i kontrahentów. Taka firma musi świadczyć wysokiej jakości usługi, dbać o pozytywne relacje z klientami. W ramach TOP FIRMA nadajemy certyfikat elektroniczny oraz papierowy. Firmę dopisujemy do internetowego katalogu firm. Zapraszamy!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe certyfikat rzetelności   certyfikaty dla firm   certyfikat dla firm   certyfikat   rzetelna firma
Data Dec 11, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Kosze
  Oferujemy Państwu suszarki do rąk w formacie kieszeniowym, także suszarki do włosów. Dysponujemy dozownikami mydła do rąk wyprodukowanymi z plastiku oraz ze stali nierdzewnej, co zwiększa znacznie możliwości aranżacyjne pomieszczeń sanitarnych. Wspieramy Państwa również łatwymi w montażu poręczami dla osób niepełnosprawnych, a także przewijakami dziecięcymi. Podpowiadamy przy wyposażeniu toalet publicznych oraz toalet ogólnodostępnych. Nasze urządzenia pozwalają oszczędzić na zużyciu artykułów higienicznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Osuszanie
  Nasza firma od 1986 roku specjalizuje się w kompleksowym zabezpieczeniu budynków przed przenikaniem wody i wilgoci, uszczelnieniu konstrukcji żelbetowych i wykonywaniu izolacji przeciwwodnych tarasów itp. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Materiały które wykorzystuje nasza firma posiadają znak CE i są zgodne z Polskimi Normami. Kompleksowo osuszamy budynki po zalaniach i wilgoci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Solar Energy Analysis - panele słoneczne
  Misją projektu Solar Energy Analysis jest ułatwienie projektantom, dystrybutorom, użytkownikom oraz właścicielom nieruchomości nawiązania współpracy w zakresie instalacji słonecznych. Portal posiada specjalistyczną e-usługę, Shadow Analysis, która umożliwia dokładne obliczenie czasu naświetlenia, przez co projektanci mogą łatwiej zaprojektować instalacje, a dystrybutorzy dotrzeć do odpowiedniej grupy klientów zainteresowanych produktem. Jeżeli jesteś zaintrygowany przedstawioną ofertą całym sercem zapraszamy do rychłego wejścia na naszą witrynę internetową, gdzie przeczytasz obszerne informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Red Rooster Wciągarki
  Specjalnością naszej firmy jest realizowanie wysokiej jakości urządzeń dźwigowych. Doświadczenie na rynku, które w naszej firmie wynosi już ponad 25 lat pozwala nam zapewnić naszym klientom urządzenia realizowane z wykorzystaniem nowoczesnego parku produkcyjnego. Naszym klientom zapewniamy między innymi haki, zblocza, wózki jezdne i systemy sterowania, wciągarki. Zapewniamy zarówno sprzedaż jak też dystrybucję wysokiej klasy urządzeń dźwigowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. INTRA taśmy samoprzylepne
  Firma Intra z Łodzi to doświadczony dystrybutor wszelakiego rodzaju taśm oraz folii samoprzylepnych. W stale powiększającej się ofercie posiadamy taśmy dla poligrafii, ogrodzeniowe, ostrzegawcze, lokalizacyjne oraz butylowe. Nasza oferta obejmuje także systemy do ciepłego montażu okien. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku proponujemy Państwu możliwość zakupu specjalistycznych narzędzi. Zakupią u nas Państwo narzędzia do mechanizacji prac kablowych, elektrohydrauliczne, czujniki zawilgocenia i transformatory. Nasze produkty są na tyle uniwersalne, że można je stosować w różnych gałęziach przemysłu. Szczegóły oferty są na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0