Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://jasinscy.net     Kruszywo w Radomiu - jasinscy.net 0.00 z 5 0
Kruszywo w Radomiu - jasinscy.net - http://jasinscy.net
ID w katalogu 16697
Tytuł Kruszywo w Radomiu - jasinscy.net
Url http://jasinscy.net
Opis Firma Jasińscy obecna jest na rynku od 25 lat i była pierwszą w okolicy Radomia Kopalnią piasku, która sprawnie się rozwinęła. Oprócz tej pierwszej kopalni w Sołtykowie obecnie prowadzone są także kopalnie w Olszanach i Gąsawach Rządowych. Oprócz tego prowadzone są obecnie również inne formy działania firmy między innymi betoniarnia w Olszanach i Sołtykowie. Obecnie firma działa bardzo sprawnie i oprócz wydobywania piasku zajmuje się również wydobyciem żwiru a także realizuje usługi związane z uszlachetnieniem piasku.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe kruszywo   budowa domów   żwir   radom   piach
Data Jan 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Wycinka drzew Leśnik
  Firma Leśnik Marcin Szuba, obsługująca serwis internetowy wycinka-ogrodnictwo.pl, oferuje swoim klientom sprzedaż drewna kominkowego i opałowego oraz usługi w zakresie przycinania drzew i krzewów oraz wycinki drzew w trudno dostępnych miejscach. Realizujemy zlecenia na terenie Szczecina i okolic. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny oraz terminowość. Zachęcamy do poznania szczegółów, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu podanym na stronie.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Eradur - posadzki żywiczne
  Od kilkunastu lat tworzymy posadzki przemysłowe dla klientów w całej Polsce, bazując na doświadczeniu i technologii szwedzkiej firmy Eradur, której jesteśmy przedstawicielem. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi i remontowymi, dostarczając im nowoczesne rozwiązania i gotowe projekty posadzek żywicznych, antyelektrostatycznych, poliuretanowych oraz dekoracyjnych w przeróżnych kolorach dostosowanych do wnętrza. Osoby zafrapowane naszą propozycją serdecznie zapraszamy do prędkiego wejścia na naszą witrynę www, ponieważ tam znajdą Państwo obszerne informacje.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Budownictwo, remonty Warszawa
  Roboty budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz Warszawa i okolice. Specjalnością naszą jest cyklinowanie parkietów, lakierowanie, malowanie wnętrz, gładzie gipsowe, układanie glazury, terakoty, kamienia, gresu. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie usług remontowych - rok założenia firmy 1989.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Venlo - budowa, serwis i wyposażenie szklarni
  Specjalizujmy się w realizacji pod klucz używanych holenderskich szklarni Venlo. Projektujemy i realizujemy kompletne obiekty szklarniowe, szklarnie w Polsce i krajach sąsiednich. Dysponujemy również dużym asortymentem wyposażenia szklarni.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. DIKAR wyburzenia, rozminowanie, nadzór saperski
  Wiodącą działalnością firmy DIKAR jest rozminowanie, nadzór saperski, wyburzenia kominów, roboty wyburzeniowe, wyburzenia obiektów, obsługa saperska robót budowlanych. Realizujemy prace na terenie całego kraju. Zatrudniamy w firmie wykwalifikowanych pracowników, wielokrotnie sprawdzonych podczas wykonywania różnych prac z materiałami niebezpiecznymi oraz posiadają uprawnienia do wykonywania prac inżynieryjnych przy użyciu bojowych środków minerskich oraz duże doświadczenie w pracach związanych z oczyszczeniem terenu, zdobyte podczas pełnienia zawodowej służby wojskowej, oraz wieloletniej działalności firmy.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0