Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://jasinscy.net     Kruszywo w Radomiu - jasinscy.net 0.00 z 5 0
Kruszywo w Radomiu - jasinscy.net - http://jasinscy.net
ID w katalogu 16697
Tytuł Kruszywo w Radomiu - jasinscy.net
Url http://jasinscy.net
Opis Firma Jasińscy obecna jest na rynku od 25 lat i była pierwszą w okolicy Radomia Kopalnią piasku, która sprawnie się rozwinęła. Oprócz tej pierwszej kopalni w Sołtykowie obecnie prowadzone są także kopalnie w Olszanach i Gąsawach Rządowych. Oprócz tego prowadzone są obecnie również inne formy działania firmy między innymi betoniarnia w Olszanach i Sołtykowie. Obecnie firma działa bardzo sprawnie i oprócz wydobywania piasku zajmuje się również wydobyciem żwiru a także realizuje usługi związane z uszlachetnieniem piasku.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe kruszywo   budowa domów   żwir   radom   piach
Data Jan 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Koparko ładowarki
  MAR-PIEK jest budowlaną firmą istniejącą na rynku już od kilku lat. Skutecznie i profesjonalnie importuje i sprzedaje maszyny budowlane oraz urządzenia budowlane najwyższej jakości. Wśród nich możemy znaleźć miedzy innymi ładowarki, miniładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, dźwigi, żurawie, koparko-ładowarki, wozidła oraz wiele innych maszyn związanych bezpośrednio z rynkiem budowniczym. Ponadto firma oferuje części do maszyn oraz akcesoria.
Wszystko to w atrakcyjnych cenach i wysokiej jakości.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. certyfikaty energetyczne CERTBUD
  Certyfikaty energetyczne, świadectwo charakterystyki energetycznej, wydawanie świadectwa charakterystyki energetycznej to specjalność naszej firmy ”CERTBUD”. Określamy zapotrzebowanie energii niezbędnej do zaspokojenia potrzeb związanych z użytkowaniem budynku lub lokalu a więc energii na potrzeby ogrzewania, ciepłej wody, wentylacji i klimatyzacji.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


3. Szambo betonowe
  Sposobność taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania osobistych, przyszłych ścieków, to na dzień obecny wymóg i jednocześnie standard. Producent szczelnych zbiorników z betonu na nieczystości - SZAMBA BETONOWE powinny spełniać szereg założeń oraz przepisów z dziedziny ochrony przyrody. Nie może być tu miejsca na którekolwiek prowizorki oraz przeoczenia. Wiąże się to wszakże nie tylko z zasadami bezpieczeństwa, niemniej jednak także z określonymi utrudnieniami oraz grzywnami sądowymi. Szambo betonowe jest w chwili obecnej najdogodniejszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, trudność pozbywania się ścieków. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, produkujących SZAMBA BETONOWE, sprawia, iż możemy liczyć na szerokie spektrum bezpieczeństwa oraz na kilkuletnią gwarancję, jeżeli tyczy się to omawianych pojemników
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Mazowieckie


4. Wykańczanie wnętrz w Szczecinie - bud-lux.pl
  Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Wykańczamy zarówno powierzchnie mieszkalne, jak i komercyjne. Obsługujemy głównie klientów ze Szczecina oraz okolicznych miejscowości. Współpracujemy także z architektami wnętrz, którzy mogą na życzenie naszych klientów zaprojektować wnętrza. Projekt ten starannie wykonamy, tak aby nasi klienci zyskali stylowe i funkcjonalne wnętrza. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Czyszczenie dachów - www.elevatio.pl/czyszczenie-mycie-dachow.html
  Firma Elevatio zajmuje się świadczeniem usług czyszczenia elewacji, dachów i okien. Wykorzystuje wysokiej jakości urządzenia ciśnieniowe pozwalające na uzyskanie najwyższej skuteczności w usuwaniu trudnych zanieczyszczeń. Firma zajmuje się także usuwaniem graffiti oraz renowacją cięgieł i piaskowców. Istnieje możliwość świadczenia usług na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Firma zajmuje się obsługą klientów na Śląsku, a w przypadku większych zleceń na terenie całego kraju. Zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0