Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatwieckowska.pl    Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl - http://www.adwokatwieckowska.pl
ID w katalogu 16698
Tytuł Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl
Url http://www.adwokatwieckowska.pl
Opis Działamy na rynku prawnym, na którym nasza Kancelaria Adwokacka z Krakowa oferuje usługi związane z prawem karnym, rodzinnym, cywilnym. Możemy zapewnić prowadzenie spraw związanych prawem cywilnym dotyczących takiej problematyki jak stwierdzenie nabycia spadku, podziału majątku, zachowku. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw karnogospodarczych, związanych z prawem budowlanym dotyczących robót budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo spadkowe   zachowek   prawo karne   prawo gospodarcze   prawo rodzinne
Data Jan 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Notariusz Ewa Knuplerz - Kraków Podgórze
  Kancelaria notarialna Ewa Knuplerz funkcjonuje od 1992 roku. Świadczy wszechstronne usługi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i istniejącymi standardami. Wszelkie informacje i porady, również w języku angielskim, są udzielane bezpłatnie. Istnieje możliwość dopasowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb klienta. Niektóre czynności mogą być wykonywane także poza kancelarią. Więcej informacji na naszej stronie internetowej pod adresem knuplerz.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Regulaminy serwisów internetowych
  Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych, którzy oferują rzetelną i profesjonalną pomoc prawną w obrębie e-commerce. Za pośrednictwem naszej strony internetowej solidnyregulamin.pl znajdą Państwo szereg dokumentacji związanej z przygotowaniem zgodnego z prawem, aktualnego regulaminu. Ofertę kierujemy głównie do sklepów internetowych. Stworzymy dla Państwa regulamin sklepu, wzór formularza odstąpienia od umowy, wymagania techniczne sklepu i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS sprawy alimentacyjne - Rybnik
  Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas prowadzi pomoc oraz obsługę prawną dla klientów z województwa śląskiego oraz opolskiego. Siedziba kancelarii mieści się w Rybniku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym i w prawie pracy. Doradza także w sprawach z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Osobom prywatnym zapewnia konsultacje, reprezentuje klientów przed urzędami oraz wszelkimi instytucjami. W firmach prowadzi dokumentację, sporządza rejestry i ewidencje. Sporządza pozwy, opinie prawne, pisma procesowe oraz projekty umów. Szczegółowe wiadomości na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Rekompensata - flyrefund.pl
  Twój lot został opóźniony o więcej niż 3 godziny? Odzyskaj odszkodowanie za opóźniony lot razem z firmą Fly Refund, która od wielu lat pomaga Polakom. Wiele lat doświadczenia to efekt precyzyjnej i szerokiej oferty, wśród której nie może również zabraknąć odszkodowań za odmówienie wstępu na pokład samolotu z powodu brakującej ilości miejsc. Wizytówką naszej firmy niezmiennie jest wysoka jakość i skuteczność, dlatego na naszym koncie dotychczas znajduje się tysiące zadowolonych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Robert Solga - Kancelaria prawna, Radca prawny Katowice
  Radca prawny Robert Solga i kancelaria prawna świadczy usługi w zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, dochodzenia należności i innych. Rozwiązujemy wszystkie prawne problemy. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.