Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatwieckowska.pl     Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl 0.00 z 5 0
Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl - http://www.adwokatwieckowska.pl
ID w katalogu 16698
Tytuł Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl
Url http://www.adwokatwieckowska.pl
Opis Działamy na rynku prawnym, na którym nasza Kancelaria Adwokacka z Krakowa oferuje usługi związane z prawem karnym, rodzinnym, cywilnym. Możemy zapewnić prowadzenie spraw związanych prawem cywilnym dotyczących takiej problematyki jak stwierdzenie nabycia spadku, podziału majątku, zachowku. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw karnogospodarczych, związanych z prawem budowlanym dotyczących robót budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo spadkowe   zachowek   prawo karne   prawo gospodarcze   prawo rodzinne
Data Jan 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy - ABC.com.pl
  Serwis ABC.com.pl przedstawia informacje dotyczące m.in. takich zagadnień jak: akty prawne, prawo podatkowe, kodeks pracy. W serwisie znajdziesz również archiwum aktów normatywnych oraz nowelizacje prawa. Wszystko dobrze posegregowane i łatwe do odnalezienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelariapuk.pl
  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk działa już od około 20 lat. Tworzy ją bardzo doświadczony zespół pracowników, gdzie każdy z nich dąży szczególnie do indywidualnego rozwoju i nieustającego poszerzania wiedzy. Kancelaria nastawiona jest na takich klientów jak korporacje, duże, średnie i drobne przedsiębiorstwa, także firmy zagraniczne i klienci indywidualni. Pomaga im w temacie antywindykacji, prawa bankowego, handlowego, medycznego oraz cywilnego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria adwokacka - prawo transportowe
  Kancelaria Adwokacka Borowski Prawo Transportowe prowadzi stałą obsługę prawną w zakresie spraw z obszaru prawa transportowego, a także reprezentuje swoich klientów przed sądem. Kancelaria udziela również porad prawnych w zakresie udzielania zezwoleń wspólnotowych oraz odpowiedzialności podmiotów zaangażowanych w transport. Więcej informacji o zakresie prac kancelarii dostępnych jest na stronie http://www.obslugafirmtransportowych.pl/. Serdecznie zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne
  Prawo cywilne, gospodarcze i roszczeniowe to specjalności Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie, kierowanej przez dr Małgorzatę Maliszewską. Jej klientami są podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, którym gwarantowane są porady prawne i reprezentacja w trakcie postępowań procesowych. Na domiar tego przygotowywane są w niej opinie prawne i pisma procesowe. Kancelaria świadczy pomoc prawną w przypadku powstania wypadku komunikacyjnego i innych zdarzeń losowych w efekcie których dochodzi do szkody osobistej. Dokładne informacje związane z jej działalnością dostępne są na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat w Oleśnicy
  Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasza obsługa prawna obejmuje między innymi udzielanie porad prawnych, interpretację przepisów prawnych oraz ich zastosowania, występowanie w charakterze pełnomocnika i inne. Jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi poprzez konsultacje telefoniczne, pocztę elektroniczną, bezpośrednio u klienta. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – odwiedź www.zalesinska.com.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0