Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.adwokatwieckowska.pl     Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl 0.00 z 5 0
Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl - http://www.adwokatwieckowska.pl
ID w katalogu 16698
Tytuł Kancelaria Adwokacka w Krakowie - adwokatwieckowska.pl
Url http://www.adwokatwieckowska.pl
Opis Działamy na rynku prawnym, na którym nasza Kancelaria Adwokacka z Krakowa oferuje usługi związane z prawem karnym, rodzinnym, cywilnym. Możemy zapewnić prowadzenie spraw związanych prawem cywilnym dotyczących takiej problematyki jak stwierdzenie nabycia spadku, podziału majątku, zachowku. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw karnogospodarczych, związanych z prawem budowlanym dotyczących robót budowlanych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo spadkowe   zachowek   prawo karne   prawo gospodarcze   prawo rodzinne
Data Jan 9, 2018
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat Berlin
  Adwokat na prawie niemieckim. Kompleksowość naszych usług ma zapewnić również współpraca z kancelariami notarialnymi, biurami księgowymi oraz firmami prowadzącymi działalność rzeczoznawczą i doradczą w zakresie ekonomiki, finansów i ubezpieczeń na terenie Niemiec. Kancelaria Adwokacka zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym na terenie całego Kraju oraz prowadzi stałą reprezentację przed Sądami Powszechnymi i Organami Administracji Publicznej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Radca prawny w Olsztynie - kpolsztyn.pl
  Nasza kancelaria prawna działa na rynku już od 1995 roku. Naszym klientom możemy zapewnić zarówno profesjonalną jak też kompleksową obsługę z zakresu między innymi prawa przedsiębiorstw, spółek prawa handlowego. Zapewniamy obsługę również dla osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić prowadzenie poszczególnych spraw przez zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin prawa. Więcej na naszej stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Wypadek w pracy odszkodowanie
  Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem odszkodowania należnego za wypadek, który zdarzył się w pracy lub w drodze do pracy, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Kancelarię Prawniczą Niedźwiedź. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Proponujemy wysokiej klasy usługi, które charakteryzuje profesjonalizm oraz bardzo wysoka skuteczność podejmowanych działań. Jeżeli zainteresowała ciebie nasza oferta, całym sercem zachęcamy do rychłego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, na której przeczytasz dogłębne dane o nas i świadczonych przez nas usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Portalodo.com
  Firma Portal ODO zajmuje się rozwojem nowych technologii, upowszechnianiem mechanizmów przetwarzania danych osobowych na coraz szerszą skalę, istotna rola danych w obrocie gospodarczym, a także reforma europejskiego systemu ochrony danych stawiają przed administratorami danych osobowych kolejne wyzwania. Aby zapewnić zgodne z prawem przetwarzanie danych, potrzeba nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również informacji pochodzących od praktyków, stykających się z bieżącymi problemami ochrony danych osobowych na co dzień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Porady prawne dla Ciebie
  Serwis porusza tematykę prawniczą. Codzienne newsy, darmowe wzory pism, umów, baza prawna oraz forum mają na celu ułatwienie każdemu dostępu do polskiego prawa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0