Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://visaandwork.pl/     Zatrudnienie Ukraińca - VISA and WORK 0.00 z 5 0
Zatrudnienie Ukraińca - VISA and WORK - http://visaandwork.pl/
ID w katalogu 16699
Tytuł Zatrudnienie Ukraińca - VISA and WORK
Url http://visaandwork.pl/
Opis Szukasz firmy zajmującej się obsługą prawną cudzoziemców? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Visa And Work na stronie internetowej : http://visaandwork.pl/ . Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu (50-148), na ulicy Wita Stwosza 16, a także w Warszawie (00-630), na ulicy Polnej 22/5. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : +48 71 343 35 94 (Wrocław), +48 22 825 21 03(Warszawa), mailowo : biuro@visaandwork.pl , warszawa@visaandwork.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Zapraszamy Serdecznie!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Karta Polaka   Wiza do Polski   Karta Stałego Pobytu
Data Jan 9, 2018
Imię kontaktowe visa
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Twój biznes z FM Group - Lider FM Group Wojciech Gabara
  Na stronie znajdziesz wiele materiałów i strategii budowy własnego biznesu od podstaw.
Masz okazję dołączyć do grona osób, które zarabiają realne pieniądze budując własny biznes. Skorzystaj z ich pomocy i poczuj co znaczy niezależność i wolność finansowa.
W tradycyjnym biznesie przedsiębiorca z każdej strony bombardowany jest trudnościami, kosztami, walczy z konkurencją i biurokracją. Biznes MLM który masz okazję rozwinąć współpracując z nami jest oparty na relacjach międzyludzkich i wzajemnej pomocy.
Wiem wiem, może trudno w to uwierzyć. Ale nigdy się nie dowiesz jak jest naprawdę jeśli nie spróbujesz. ;)
Zapraszam Ciebie serdecznie na moją stronę!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Praca


2. gadżety reklamowe
  Made by Hand, to renomowana marka, która powstała z myślą o tych, którzy cenią przedmioty z duszą. Upominki reklamowe, które oferuje firma, są ręcznie, zdobione , znakowane z logo firmy lub marki, a na specjalne życzenie Zamawiającego, mogą być również spersonalizowane, czyli oznaczone inicjałami lub imionami i nazwiskami osób, które mają zostać obdarowane gadżetami. Made by Hand, to firma zajmującą się produkcją i sprzedażą gadżetów ręcznie wykonywanych
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. LS Reklama i internet
  LucaS web studio to agencja reklamy mająca siedzibę w Gliwicach, jednak działająca na terenie całego Śląska i Polski. Oferujemy usługi całościowej obsługi klientów z sektora MSP stając się dla nich swego rodzaju działem marketingu. To my dbamy o Waszą reklamę i promocję. Nasze działanie rozpoczyna się od pomysłu poprzez projekt (nie tylko graficzny), następnie wykonanie reklam (n.p. tablic, banerów, gadżetów, folderów itp) następnie ich dystrybucję do grup docelowych a całość kończymy profesjonalną analizą i podsumowaniem Naszym dodatkowym atutem jest własne studio internetowe które umożliwia nam prowadzenie nowoczesnych działań multimedialnych, nie tylko w internecie. Studio to tworzy strony www oparte o systemy CMS, animacje Flash, Filmy, prowadzi działania SEO oraz unikalne usługi redakcyjne!. Wszystko do dla wygody naszych klientów którzy z nami zyskują rzetelnego i profesjonalnego partnera - a my odciążamy Was od konieczności myślenia o promocji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Internet > Reklama i marketing


4. DEZET SP.Z O.O. zgrzewarki doczołowe
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Dezet, która na rynku działa nieprzerwanie od 1986 roku. Siedziba naszego zakładu mieści się w Warszawie. Oferta skierowana jest do kontrahentów indywidualnych oraz biznesowych z całej Polski. Współpracujemy także z kontrahentami zagranicznymi. Głównym aspektem aktywności firmy Dezet jest sprzedaż wysokiej klasy zgrzewarek doczołowych i niezbędnego oprzyrządowania. Cały asortyment jest uzależniony od specyfikacji zamawiającego. Nasze zestawy zgrzewcze mogą być z powodzeniem wykorzystywane w różnych branżach, zwłaszcza hydraulicznej. Więcej informacji na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Regiony , miasta > Mazowieckie


5. Części zamienne do silników maszyn
  Geneus Polska oferuje części zamienne do maszyn budowlanych oraz samochodów ciężarowych i pojazdów specjalnych. Długoletnie doświadczenie w branży, nawiązanie współpracy z największymi podmiotami na rynku budownictwa drogowego jak tez ogólnego pozwala Geneus Polsce świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Kupisz w tym miejscu zarówno nowe, oryginalne części zamienne do silników maszynowych i pojazdów, nowe silniki i elementy osprzętu silnika, używanych silników regencyjnych oraz osprzętu silnika.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0