Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.posciel-hotelowa.com.pl     Tekstylia hotelowe 0.00 z 5 0
Tekstylia hotelowe - http://www.posciel-hotelowa.com.pl
ID w katalogu 1678
Tytuł Tekstylia hotelowe
Url http://www.posciel-hotelowa.com.pl
Opis Tekstylia hotelowe to główny skład asortymentu, jaki proponuje swoim klientom reklamowana firma. Zebrane artykuły to zapewnienie najlepszych producentów, zadowolenia wielu użytkowników a także dużej wytrzymałości materiałów na zniszczenia. Zapraszamy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe tekstylia hotelowe
Data Mar 20, 2009
Imię kontaktowe daria
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Kontrola dostępu
  Firma Control zajmuje się dystrybucją urządzeń służących do ewidencji czasu pracy, pomiaru temperatury czy kontroli dostępu. Jako firma cieszymy się ogromnym uznaniem wśród naszych odbiorców.

Specjalizujemy się również w produkcji czujników termicznych, na przykład typu Pt100, jak i we wszelkiego rodzaju urządzeniach służących do pomiaru temperatury w pomieszczeniach, mas spożywczych, a także służące do badania wilgotności. Tego typu urządzenia regulujące temperaturę są szczególnie przydatne w przemyśle i laboratoriach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Etykiety
  MiM Poznań - etykiety samoprzylepne na roli i arkuszach z nadrukiem i bez nadruku; etykiety do kodów kreskowych i wag, rolki kasowe i taśmy do metkownic; metkownice, aplikatory, drukarki, materiały eksploatacyjne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


3. Wirtuale Biuro
  Oferujemy usługę Wirtualne Biuro tj. adres do rejestracji firmy, kompleksową obsługę sekretarską, salę konferencyjna czyli wszystko co niezbędne do perfekcyjnego funkcjonowania Państwa firmy. Adres pod którym będzie zarejestrowana Państwa firma to Tużycka 8 lok. 6. Opłata miesięczna to tylko 299 zł. Szczegóły na stronie www.wellmark.pl i pod tel. 22 618 07 37

Proponujemy Państwu rejestrację firmy pod prestiżowym adresem Tużycka 8/6 położonym na warszawskim Targówku oraz pełną obsługę biurową.

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą oszczędzić czas i pieniądze. Nasza usługa jest skierowana do nowopowstałych firm oraz tych które nie chcąc dzielić adresu biznesowego z domowym potrzebują samodzielnej siedziby firmy. Jest to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu firma nie ponosi olbrzymich kosztów utrzymania biura i zatrudniania personelu.

Zapewniamy dostęp do specjalistów, a przede wszystkim zajmiemy się także obsługą księgową oraz kadrowo - płacową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Rekrutacja pracowników
  SensUp to profesjonalne szkolenia biznesowe, szkolenia pracowników, doradztwo personalne, rekrutacja pracowników oraz ocena pracowników.
Potencjał, jakim dysponuje firma oraz informacje o nas są zawarte na naszej stronie internetowej na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Znajdują się na niej wszelkie szczegółowe informacje oraz propozycje rozwiązań jakie oferujemy. SensUp - niestandardowe rozwiązania na standardowe potrzeby. Selekcja i ocena pracowników, rekrutacja pracowników
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. usługi księgowe Wrocław
  Oferujemy nasze usługi przedsiębiorcom, dla których ważny jest dynamiczny rozwój ich firmy. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa obsługa z zakresu księgowości. Każdemu klientowi przedstawiamy indywidualne rozwiązania, które spełniają jego potrzeby.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0