Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/     Biuro notarialne Cezary Jędrowicz 0.00 z 5 0
Biuro notarialne Cezary Jędrowicz - http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/
ID w katalogu 16802
Tytuł Biuro notarialne Cezary Jędrowicz
Url http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/
Opis Biuro notarialne Cezary Jędrowicz z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki wybór usług, wśród których można wymienić sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń oraz doręczanie ich, sporządzanie wypisów i odpisów dokumentów, oraz wiele innych z zakresu czynności notarialnych.
Kancelaria stawia sobie za priorytet rzetelność, stabilność oraz profesjonalizm, które przekładają się ostatecznie na pełną satysfakcję i dobro klienta. Szczególną uwagę przywiązujemy do solidnego zabezpieczenia interesów prawnych wszystkich stron zaangażowanych w daną sprawę.
Siedzibę Kancelarii można znaleźć w centrum Gdyni pod adresem Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej 43/25.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kanckelaria prawna   notariusz   biuro notarialne   kancelaria
Data Feb 11, 2018
Imię kontaktowe Wiktor Borkowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Radców Prawnych
  Kancelaria radców prawnych Moniki Cieślak to kancelaria z wieloletnim doświadczeniem z siedzibą w Warszawie. Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizujemy się w zakresie prawa pracy. Realizujemy konsultacje i przygotowujemy dokumentację pracowniczą, jak też prowadzimy procesy z zakresu prawa pracy. Reprezentujemy klientów w ZUS oraz Państwową Inspekcją Pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Adwokat rozwody - adwokat-rodzinny.com.pl
  Działamy w takich obszarach jak władza rodzicielska i kontakty z dziećmi (ograniczenie władzy rodzicielskiej, zakaz kontaktów z dzieckiem, małżeńskie ustroje majątkowe, rozliczenie konkubinatu) i wiele innych. Nasza Kancelaria Prawa Rodzinnego ma swoją siedzibę w Warszawie i na pewno spełni oczekiwania każdego Klienta. Bogate doświadczenie w branży sprawia, że tym bardziej warto nam zaufać i powierzyć nam swoje problemy. Dowiedz się więcej na stronie Kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. SKUPIEŃ MAREK sprawy o zasiedzenie nieruchomości - Wodzisław Śląski
  Kancelaria adwokacka Marek Skupień znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Kancelaria zajmuje się pełną obsługą prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Reprezentuje firmy i osoby prywatne w sądach i urzędach. Dla osób prywatnych przeprowadza indywidualne konsultacje, przygotowuje pisma, pozwy, opinie prawne i wzory umów. Bierze udział w negocjacjach. Zajmuje się windykacją należności pieniężnych. Podejmuje się stałej obsługi klientów oraz pojedynczych zamówień. Doradza w sprawach z prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Pomaga również w sprawach z prawa gospodarczego i handlowego. Więcej o pracy kancelarii na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Patrickgordon.co.uk - odszkodowania
  1.Patrick Gordon to brytyjska firma prawnicza, która od 2003 roku poszerzyła zakres świadczonych przez siebie usług o pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań. Jej siedziba mieści się w Londynie, przy Red Lion Street 30, Zatrudnienia tam fachowcy działają bardzo skutecznie oraz, w większości przypadków, zgodnie z zasadą: nie ma wygranej, nie ma zapłaty. Oznacza to, że klienci firmy mogą właściwie bezpłatnie korzystać z usług kancelarii, gdyż w przypadku wygranej, opłata jest pobierana od ubezpieczyciela strony pozwanej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna we Wrocławiu
  Prowadzona przez adwokata Iwo Klisz kancelaria adwokacka z Wrocławia działa w dwóch sektorach usług prawnych. Pierwsza gałąź działalności kancelarii prawnej to obsługa osób fizycznych w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych, cywilnych i karnych. Prowadzimy sprawy o rozwód, o nabycie spadku czy alimenty, a także udzielamy porad prawnych z zakresu tych dziedzin prawa.
Drugi sektor to obsługa prawna przedsiębiorców. Zapewniamy wsparcie prawne w sprawach związanych z zawieraniem, realizacją i rozwiązywaniem kontraktów handlowych, zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz prowadzimy postępowania rejestrowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.