Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/     Biuro notarialne Cezary Jędrowicz 0.00 z 5 0
Biuro notarialne Cezary Jędrowicz - http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/
ID w katalogu 16802
Tytuł Biuro notarialne Cezary Jędrowicz
Url http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/
Opis Biuro notarialne Cezary Jędrowicz z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki wybór usług, wśród których można wymienić sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń oraz doręczanie ich, sporządzanie wypisów i odpisów dokumentów, oraz wiele innych z zakresu czynności notarialnych.
Kancelaria stawia sobie za priorytet rzetelność, stabilność oraz profesjonalizm, które przekładają się ostatecznie na pełną satysfakcję i dobro klienta. Szczególną uwagę przywiązujemy do solidnego zabezpieczenia interesów prawnych wszystkich stron zaangażowanych w daną sprawę.
Siedzibę Kancelarii można znaleźć w centrum Gdyni pod adresem Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej 43/25.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kanckelaria prawna   notariusz   biuro notarialne   kancelaria
Data Feb 11, 2018
Imię kontaktowe Wiktor Borkowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA RADCA PRAWNY
  Oferta Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta” obejmuje doradztwo prawne i reprezentowanie klientów w sądzie. Kancelaria funkcjonuje od 1992 roku i jest prowadzona przez Mecenas Maria Woszczak-Dobrogowska. Prawnicy z naszej kancelarii świadczą Państwu porady z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz innych dziedzin prawa. Co więcej oferujemy również pomoc w obszarze prawa energetycznego oraz komunikacyjnego. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, ale nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z całego Śląska. Szczegółowe informacje o pracy naszej kancelarii udostępniliśmy na stronie internetowej!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. www.adwokatfojcik.pl
  Nasza kancelaria adwokacka w Żorach wspiera klientów biznesowych oraz indywidualnych. Reprezentujemy Państwa w postępowaniach egzekucyjnych, doradzamy przy rozwodach i w uzyskaniu opieki nad dzieckiem. Dodatkowo odwołujemy się od niekorzystnych decyzji administracyjnych, bierzemy udział w negocjacjach na tle prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Działamy w obszarze prawa kontraktowego, prawa lokalowego, spadkowego i rzeczowego. Ostatecznie reprezentujemy klientów w postępowaniach dotyczących przestępstw karno skarbowych. Doradzamy na każdym etapie postępowania.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Notariusz w Katowicach
  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług najlepszej kancelarii notarialnej w Katowicach. Z pewnością trafili Państwo na naszą stronę internetową wpisując
frazę notariusz Katowice. Świadczymy wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze usługi notarialne dla osób prywatnych oraz firm. Nasza oferta skierowana jest do
mieszkańców Katowic oraz pobliskich miejscowości.
Dzięki długoletniej działalności w branży jesteśmy dobrze rozpoznawalni zarówno wśród naszych klientów, jak również wśród konkurencji. Cechuje nas profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Jesteśmy uczciwi wobec
naszych klientów i zawsze dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów wykonania usługi. W skład naszej kancelarii wchodzą doświadczeni pracownicy, którzy wykonują swój zawód z pasją i poświęceniem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. TMH - obsługa prawna, kancelaria radcy prawnego
  Kancelaria adwokacka TMH z Rzeszowa świadczy pomoc prawną na bardzo wysokim poziomie. Naszym sukcesem jest każda pozytywnie zakończona sprawa i zadowolony klient. Zawsze poszukujemy optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Tworzymy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie. Radca prawny i prawnik zapewnia kompleksowość usług, w tym doradztwo i pomoc w sporządzaniu pism procesowych, udział w negocjacjach biznesowych, reprezentowanie klienta przed sądem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. prawnik kraków
  Kancelaria zapewnia usługi kompleksowej obsługi prawnej, ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych. Prowadzimy także doradztwo podatkowe. Nasze doświadczenie gwarantuje skuteczność naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0