Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/     Biuro notarialne Cezary Jędrowicz 0.00 z 5 0
Biuro notarialne Cezary Jędrowicz - http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/
ID w katalogu 16802
Tytuł Biuro notarialne Cezary Jędrowicz
Url http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/
Opis Biuro notarialne Cezary Jędrowicz z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki wybór usług, wśród których można wymienić sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń oraz doręczanie ich, sporządzanie wypisów i odpisów dokumentów, oraz wiele innych z zakresu czynności notarialnych.
Kancelaria stawia sobie za priorytet rzetelność, stabilność oraz profesjonalizm, które przekładają się ostatecznie na pełną satysfakcję i dobro klienta. Szczególną uwagę przywiązujemy do solidnego zabezpieczenia interesów prawnych wszystkich stron zaangażowanych w daną sprawę.
Siedzibę Kancelarii można znaleźć w centrum Gdyni pod adresem Baltiq Plaza przy ulicy Świętojańskiej 43/25.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kanckelaria prawna   notariusz   biuro notarialne   kancelaria
Data Feb 11, 2018
Imię kontaktowe Wiktor Borkowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. http://magdalena-wasilewska.pl
  Nasza krakowska kancelaria prawna jest niezwykle fachowo przygotowana do reprezentowania Państwa w postępowaniu administracyjnym oraz sądowo -administracyjnym. Reprezentujemy strony zarówno przed sądami administracyjnymi i innymi organami. Dla naszych klientów sporządzamy wnioski, skargi, odwołania od wydanych decyzji. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawa administracyjnego. Jeżeli zaintrygowała cię zaprezentowana oferta, to wielce zachęcamy do jak najszybszego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo drobiazgowe informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Prawnik
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw to usługa, bez której obecnie żadna z poważnych firm istniejących na rynku nie jest sobie w stanie poradzić. Prawnicy z kancelarii Borcz i Partnerzy zajmują się szeroko pojętym doradztwem prawnym, sporządzaniem umów, opinii i informacji prawnych, pism procesowych.

Pracownicy kancelarii doradzają jak zabezpieczyć swoje środki oraz zajmują się w razie potrzeby egzekucją wierzytelności od dłużników. Klientom oferowana jest możliwość reprezentacji ich przed sądami. Na życzenie klienta prawnicy uczestniczą w negocjacjach handlowych i ważnych spotkaniach decyzyjnych dotyczących firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Adwokat prawo karne - Katowice
  Prestiżowa kancelaria adwokacka z Katowic i Warszawy świadczy wysoki poziom usług. Wszystkie podejmowane przez nas sprawy prowadzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Natomiast wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, elastycznie i z szacunkiem. Zapewniamy pełną dyskrecję, dyspozycyjność, życzliwą współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Specjalizacją naszej kancelarii jest prawo karne, głównie przestępstwa narkotykowe. Są to sprawy: handel narkotykami i posiadanie narkotyków. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Open Biznes - usługi prawne, biznesplany, dotacje unijne
  Biznes jest tutaj - obsługa prawna i biznesowa, abc biznesu, oferty biznesowe, baza firm.
Firma Open Biznes świadczy pomoc i obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej. Sporządzamy również biznesplany i wnioski unijne. Na stronie portalu mogą Państwo promować swoje firmy oraz zamieszczać ogłoszenia biznesowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
www.openbiznes.pl
kontakt@openbiznes.pl
tel. 503 711 40
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Kancelaria prawna Koper
  Doświadczony radca prawny Adam Koper świadczy usługi prawne od 2010 roku. Siedziba jego kancelarii znajduje się w Żorach. Z kolei adwokat Ewa Koper działa na rynku usług prawnych od 2012 roku. Biuro znajduje się w Oświęcimiu. Kancelarie adwokackie Koper to gwarancja dobrze wykonanych usług i współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, pracy, majątkowego, lokalowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0