Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kliman-rola.pl     Prawnik zaprasza na porady prawne 0.00 z 5 0
Prawnik zaprasza na porady prawne - http://kliman-rola.pl
ID w katalogu 16836
Tytuł Prawnik zaprasza na porady prawne
Url http://kliman-rola.pl
Opis W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe prawnik wola   porady prawne wola   prawnik ochota   porady prawne ochota
Data Mar 7, 2018
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Prawnik sprawy karne
  Postępowania karne to nasza specjalność. Zaufaj nam! Nie zostawimy Cię z żadnym problemem. Obsługa prawna, którą oferujemy jest kompleksowa. Dokładniej rzecz ujmując sprawy wyglądają tak:

- jesteśmy obecni przy przesłuchaniach
- stale nadzorujemy bieg sprawy
- przygotowujemy pisma i wnioski dowodowe
- bierzemy udział zawsze wtedy, kiedy obrońca może być obecny
- składamy wnioski o warunkowe umorzenie postępowania
- sporządzamy zażalenia i apelacje

Zapraszamy! Na pewno Ci pomożemy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. CISEK PAWEŁ prawnik w Łańcucie
  Kancelaria Adwokacka, zlokalizowana jest w Łańcucie. Funkcję adwokata pełni mecenas Paweł Cisek. Terminowo wykonujemy przyjęte zlecenia. Podejmujemy się prowadzenia spraw z zakresu spraw z prawa rodzinnego, karnego i doradztwa w sprawie egzekucji komorniczych. Prowadzimy sprawy z zakresu doradztwa w sprawach rodzinnych, takich jak sprawy, dotyczące regulacji: alimentów, rozwodów, separacji, podziałów majątku małżeńskiego, a również ustaleń godzin oraz terminów spotkań, co do kontaktów z dzieckiem. Występujemy w sprawach, dotyczących postępowań egzekucyjnych, jakie prowadzą komornicy sądowi. Więcej o kancelarii odnaleźć można na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Adwokat w Lublinie tel. 500-506-506
  Zastanawiasz się nad wyborem adwokata? Chciałbyś dowiedzieć się o możliwych rozwiązaniach dla swojego problem? Zdajesz sobie sprawę, że zlecenie sprawy profesjonaliście, który kompleksowo rozważy wszystkie aspekty sprawy i zwróci Twoja uwagę na to co istotne dla Ciebie daje najlepszą gwarancję osiągnięcia celu, o który Ci chodzi. Prawnicy z kancelarii prawna.eu specjalizują się w sprawach Rodzinnych, Cywilnych oraz Karnych wykonując powierzone im obowiązki wedle najwyższych standardów, odpowiadając na bieżąco na pytania, wątpliwości klientów. Prawnicy Ci są przekonani, że im lepiej sam klient rozumie istotę swojego problemu i to co się w sprawie na bieżąco dzieje tym bardziej jest spokojny i tym bardziej pewnie zmierzamy do wspólnego celu. Polecamy i Zapraszamy prawników z kancelarii prawna.eu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Lubelskie


4. Kancelaria prawnicza | kancelaria-matan.com
  W kancelarii Matan zapewniamy obsługę prawną, która realizowana jest dla osób fizycznych, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego. Nasza kancelaria jest w stanie zapewnić reprezentowanie między innymi spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem Skarbu Państwa. Zapewniamy kompleksowe realizowanie usług prawnych, co pozwala na dopasowanie zakresu świadczonych usług do potrzeb naszych klientów. Realizujemy doradztwo prawne zarówno w pojedynczych sprawach jak też przy stałej współpracy z klientami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Amadeus Kancelaria Prawnicza Wrocław, całodobowe porady prawne On-Line, obsługa prawna przedsiębiors
  Kancelaria Prawnicza AMADEUS we Wrocławiu * obsługa prawna przedsiębiorstw i osób fizycznych * Internetowy Serwis Porad Prawnych * prawo cywilne, rodzinne (rozwody), spadki, handlowe (przekształcenia, łączenie, podział spółek), gospodarcze, spółdzielcze i inne * windykacja wierzytelności na terenie całego kraju * obsługa również w języku angielskim, niemieckim i czeskim. Porady prawne przez Internet online całą dobę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0