Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kliman-rola.pl     Prawnik zaprasza na porady prawne 0.00 z 5 0
Prawnik zaprasza na porady prawne - http://kliman-rola.pl
ID w katalogu 16836
Tytuł Prawnik zaprasza na porady prawne
Url http://kliman-rola.pl
Opis W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe prawnik wola   porady prawne wola   prawnik ochota   porady prawne ochota
Data Mar 7, 2018
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Pomoc Prawna - Lublin
  Jestem doświadczonym radcą prawnym. Mam wieloletnią praktykę. Wygrałem mnóstwo procesów i zawarłem wiele korzystnych ugód dla moich klientów. Zapewniam stałą obsługę i pomoc prawną dla przedsiębiorców. Przyjmuje również doraźne zlecenia. Wszystkie zadania realizuje szybko i rzetelnie. Mój cel to zapewnienie spokoju osobom i firmą, które mi zaufały. Podpisując każdy dokument lub reprezentując klienta wystawiam sobie świadectwo, więc nie mogę pozwolić sobie na niewiarygodność.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. www.wroclawska-kancelaria.pl
  Nasza kancelaria jest w stanie poprowadzić profesjonalnie rozwód, odzyskać należny zachowek, wyregulować sprawy spadkowe i właściwie podzielić majątek. Piszemy pozwy, doradzamy naszym klientom na podstawie wieloletniego doświadczenia, podejmujemy się reprezentacji Państwa w całej Polsce. Nasze biuro znajduje się natomiast w centrum Wrocławia. Na konsultacje umówimy Państwa bez kolejek. Wszystkich zafrapowanych zaprezentowaną propozycją serdecznie zapraszamy do szybkiego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej stronie www, jako, że to tam właśnie przeczytasz wyczerpujące informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria prawna w Warszawie - pierog.pl
  Dla zamawiających współpraca z nami jest gwarancją legalności podejmowanych decyzji i działań związanych z prowadzeniem procedur przetargowych, a przede wszystkim pewność skutecznie przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i na etapie realizacji zamówienia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy, wejdź na naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka - Ursynów
  Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online. Stała obsługa prawna firm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne
  Jesteśmy grupą adwokatów, którzy prowadzą kancelarię w Łodzi. Specjalizujemy się w tym zawodzie od niemal dekady i udało nam się osiągnąć wiele sukcesów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest to branża i jak wielkie wymagania stawiają przed nami klienci. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach, dlatego warto nam zaufać. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawniczych, dzięki czemu można liczyć u nas na niezwykle kompleksowe usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0