Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kliman-rola.pl     Prawnik zaprasza na porady prawne 0.00 z 5 0
Prawnik zaprasza na porady prawne - http://kliman-rola.pl
ID w katalogu 16836
Tytuł Prawnik zaprasza na porady prawne
Url http://kliman-rola.pl
Opis W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe prawnik wola   porady prawne wola   prawnik ochota   porady prawne ochota
Data Mar 7, 2018
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna w Warszawie - pierog.pl
  Dla zamawiających współpraca z nami jest gwarancją legalności podejmowanych decyzji i działań związanych z prowadzeniem procedur przetargowych, a przede wszystkim pewność skutecznie przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia. Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i na etapie realizacji zamówienia. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Kancelarii Prawnej PIERÓG & Partnerzy, wejdź na naszą stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria Radcy Prawnego Adam Piesiewicz
  usługi prawne dla osób fizycznych

W ostatnich latach zdobyliśmy poważny zasób doświadczeń związanych ze stosowaniem prawa rodzinnego, w szczególności spraw związanych z opieką nad małoletnimi, przysposobieniami, separacjami i rozwodami, kuratelą i opieką, zabezpieczeniem praw osobowych i majątkowych.

Od samego początku zajmujemy się sprawami odzyskiwania nieruchomości znacjonalizowanych w okresie powojennym na podstawie dekretów władz komunistycznych.
obsługa prawna społek

Świadczymy obsługę prawną firmom średnim i małym, dostarczając im szeroki zakres usług we wszystkich fazach istnienia podmiotu gospodarczego, od rozpoczęcia działalności na terenie Polski - do jej ewentualnego zamknięcia. Wspieramy spółki w transakcjach handlowych dotyczacych sprzedaży przedsiebiorstw, ich wyodrebnionych zespołów skladników majątkowych i niemajątkowych, nieruchomości, maszyn i urządzeń.

Reprezentujemy klienta w postępowaniach o zaspokojenie wierzytelności handlowych, przygotowujemy raporty dotyczące kondycji finansowej potencjalnych kontrahentów. Swiadczymy bieżące doradztwo w zakresie prawa pracy, obsługę stosunków pracy pracowników i kadry zarządzającej, monitorowanie funkcjonowania wewnętrznych norm systemu pracy i weryfikowanie ich przydatności dla zarządzania przedsiębiorstwem.

Nasze usługi mogą mieć charakter stały przez co zmierzają do zapewnienia klientowi bezzwłocznej odpowiedzi na kazdy problerm natury prawnej, który może powstać w związku z codziennym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa a mieszczący się w ustalonym zakresie obsługi.

Dzięki firmom stałe współpracującym z Kancelarią jesteśmy w stanie zaproponować interesujące oferty inwestycyjne w sektorze budownictwa, przemysłu spożywczego, usług oraz promocji turystyki na terenie Polski i Włoch.

Wszystkie usługi i konsultacje swiadczone są w języku angielskim i włoskim.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. A. CZYNIEWSKA, W. CZYNIEWSKI umowy notarialne, Kancelaria we Wrocławiu
  Poszukujesz notariusza? Zapraszamy do poznania się z ofertą Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski z Wrocławia. Przy dokonywaniu czynności notarialnych notariusz czuwa nad należytym zabezpieczeniem praw oraz słusznych interesów Stron i innych osób, dla jakich czynność ta może sprawiać skutki prawne. Notariusz jest obowiązany udzielać Stronom niezbędnych objaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. Czynności notarialnych notariusz dopełnia w kancelarii notarialnej. Może być dokonana także w innym miejscu, jeśli przemawia za tym charakter czynności bądź szczególne okoliczności. Więcej na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Porady prawne Katowice
  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i prawnych.

Adwokat Iwona Kapler prowadzi przede wszystkim sprawy rodzinne, spadkowe i inne związane z prawem cywilnym. Są to na przykład sprawy takie jak analiza i sporządzanie umów oraz roszczenia związane z ich niewykonaniem bądź nieprawidłowym wykonaniem, skuteczna windykacja należności czy też podział majątku. Kancelaria zajmuje się również obsługą spraw karnych, gospodarczych i spraw z zakresu prawa pracy. Mecenas Iwona Kapler zajmuje się ponadto doradztwem prawnym - sporządza opinie i udziela porad prawnych. Sporządza ponadto pisma procesowe.

Ceny usług utrzymane są na konkurencyjnym poziomie i zależą od typu i stopnia skomplikowania sprawy. Uzgadniane są one zatem z klientem indywidualnie. Termin spotkania zaleca się uzgodnić uprzednio w sposób telefoniczny. Kancelaria mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Francuskiej. W bezpośrednim jej pobliżu znajduje się Sąd Okręgowy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria Bartosiak & Wspólnicy
  Masz problemy z prawem? Potrzebujesz pomocy? Prędzej czy później będziesz potrzebował dobrego prawnika który pomoże rozwikłać problem. Odwiedź już teraz stronę Bartosiak & Wspólnicy. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. Nasi prawnicy to eksperci którzy ukończyli najlepsze uczelnie w kraju. Dbamy o swoich klientów oraz zawsze dążymy do pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy. Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej na temat oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0