Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kliman-rola.pl     Prawnik zaprasza na porady prawne 0.00 z 5 0
Prawnik zaprasza na porady prawne - http://kliman-rola.pl
ID w katalogu 16836
Tytuł Prawnik zaprasza na porady prawne
Url http://kliman-rola.pl
Opis W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe prawnik wola   porady prawne wola   prawnik ochota   porady prawne ochota
Data Mar 7, 2018
Imię kontaktowe Piotr
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka prawo pracy - Wrocław
  Kancelaria prawa pracy mieszcząca się we Wrocławiu to firma działająca w obszarze prawa pracy. Kancelaria oferuje usługi dla pracowników i pracodawców. Firma pomaga rozstrzygnąć spory zaistniałe między pracownikiem a pracodawcą. Kancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądem pracy. Kancelaria zajmuje się sporządzaniem umów i dokumentacji dla pracodawców oraz pomaga uzyskać odszkodowania należne pracownikom. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Portalodo.com
  Firma Portal ODO zajmuje się rozwojem nowych technologii, upowszechnianiem mechanizmów przetwarzania danych osobowych na coraz szerszą skalę, istotna rola danych w obrocie gospodarczym, a także reforma europejskiego systemu ochrony danych stawiają przed administratorami danych osobowych kolejne wyzwania. Aby zapewnić zgodne z prawem przetwarzanie danych, potrzeba nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również informacji pochodzących od praktyków, stykających się z bieżącymi problemami ochrony danych osobowych na co dzień.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria adwokacka w Katowicach - chaboraipartnerzy.pl
  Działamy na rynku obsługi prawnej, gdzie nasza Kancelaria Prawna Chabora i Partnerzy jest w stanie zapewnić dopasowane do oczekiwań naszych klientów usługi. Nasza kancelaria zapewnia usługi, które wykonuje adwokat katowice, jak też wsparcie ze strony specjalistów, którzy współpracują z naszą kancelarią jak księgowi czy doradcy finansowi. Pozwala nam to zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów w ramach poszczególnych spraw, które prowadzimy. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria adwokacka Kraków
  Od ponad dziesięciu lat kancelaria radcowska Michał Podolec świadczy wysoki poziom usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Wszelkie działania opieramy na sprawdzonych procedurach, z naciskiem na indywidualne rozpatrzenie każdego problemu. Naszą specjalizacją jest prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne i medyczne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, o odszkodowania, windykacyjne, z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa spadkowego i innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Sosnowiec
  Strona internetowa Zbigniewa Jaskierni - Zastępcy Prezydenta Sosnowca w kadencji 2002-2006 oraz rozpoczętej kadencji 2006-2010, Sosnowiec.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0