Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.villaromanow.pl/     Nowe mieszkania w Łodzi - Villa Romanów 0.00 z 5 0
Nowe mieszkania w Łodzi - Villa Romanów - http://www.villaromanow.pl/
ID w katalogu 16838
Tytuł Nowe mieszkania w Łodzi - Villa Romanów
Url http://www.villaromanow.pl/
Opis Osiedle Villa Romanów to najnowsza, nowoczesna inwestycja Łódź-Bałuty przygotowana przez Pracownię Architektoniczną APP. Na terenie osiedla powstanie siedem pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, każdy z przestronnymi, komfortowymi mieszkaniami.

Do największych zalet osiedla należą:
- świetna lokalizacja
- nowoczesne i przyjemne dla oka budownictwo
- duże tarasy, balkony oraz ogrody
- wiele pobliskich obiektów sportowych oraz rekreacyjnych
- bezpośredni dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów oraz innych obiektów
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Słowa kluczowe nowe mieszkania łódź
Data Mar 7, 2018
Imię kontaktowe Maciej Bielecki
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
1. Domy Kraków
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości naszego krakowskiego biura. Oferta ta obejmuje przeznaczone zarówno do sprzedaży jak i na wynajem domy, mieszkania i działki w Krakowie i okolicy. Jakość i cena zamieszczonych nieruchomości powinna zaspokoić oczekiwania każdego naszego klienta. Naszą specjalnością są okolice Krakowa szczególnie od strony zachodniej i północnej. Z tych obszarów posiadamy szeroki wybór ofert na wyłączność. Nieruchomości Feluś
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Regiony , miasta


2. Agencja Mienia Wojskowego
  Agencja Mienia Wojskowego została utworzona w 1996 r. Jest agendą państwową kontrolowaną przez Ministra Obrony Narodowej. Prowadzi działalność na terenie Polski, przede wszystkim w zakresie zagospodarowania mienia resortu Obrony Narodowej oraz zaopatrzenia Sił Zbrojnych RP w osprzęt jak również materiały ogólnie dostępne. Agencja prowadzi sprzedaż w formie przetargów nieużytecznych dla MON i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych działek i budynków wojskowych.
Agencja Mienia Wojskowego ma w swym zasobie obszerny wybór rzeczy ruchomych (między innymi używane samochody ciężarowe i osobowe), niewykorzystywanych przez jednostki organizacyjne podlegające Ministerstwu Obrony Narodowej oraz Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wyprzedaż rzeczy ruchomych odbywa się w systemie przetargowym lub bezprzetargowym. Przetargowa sprzedaż rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych występuje w formie publicznych przetargów ustnych. Przetargi urządzają oddziały terenowe Biura Agencji Mienia Wojskowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Motoryzacja > Samochody


3. CITY NIERUCHOMOŚCI apartamenty do wynajęcia w Szczecinie
  W Szczecinie znajduje się siedziba docenianego przez wielu klientów przedsiębiorstwa City Nieruchomości. Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem na rynku nieruchomości. Nasza propozycja zawiera sprzedawanie domów, mieszkań, lokali komercyjnych i działek. Nasi dobrze przeszkoleni pracownicy mają ogromną wiedzę i doświadczenie, jakie pozwala im na prezentowanie klientom dokładnych danych dotyczących każdej z ofert. Asystujemy na każdym etapie transakcji, zajmujemy się negocjacjami cenowymi i ich stroną prawną. Zapewniamy duży wybór lokali i mieszkań do wynajęcia bądź sprzedaży. Żeby dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zerknij na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości


4. Katalog firm Śląska. Ogłoszenia nieruchomości, motoryzacja, oferty pracy na SlaskieOgloszenia.pl :
  Katalog firm ze Śląska. Ogłoszenia nieruchomości - oferty nieruchomości : mieszkania, domy, lokale, działki. Pozatym giełdy samochodowe oferty pracy z Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Wodzisławia, Żor, Pszczyny, Tychów i innych miast województwa Śląskiego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Regiony , miasta > Śląskie


5. Nieruchomości Białystok
  Astro Nieruchomości - Biuro nieruchomości Białystok. Mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe. Nasza firma pośredniczy w obrocie nieruchomościami, specjalizuje się w mieszkaniach, domach, działkach i lokalach użytkowych, położonych w Białymstoku i okolicy. Nasz zespół składa się z agentów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w negocjacjach , sprzedaży i obsłudze klientów. Nasze usługi obejmują między innymi : pełną obsługę prowadzonych transakcji kupna sprzedaży czy wynajmu nieruchomości od sprawdzenia stanu prawnego poprzez prezentację, umowy notarialne, rozliczenia stron ze wspólnotami mieszkaniowymi, spółdzielniami czy zarządcami oraz dostawcami mediów udzielamy pomocy w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Nieruchomości
Dom, mieszkanie , ogród > Działki budowlane
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0